• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 14:43

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

КРИТИКИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Започната от jibi1, 02.07.2012 21:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jibi1

Това е въпросния 140 л. аквариум за златните.Всяко мнение ще е от полза. Отскоро пак се захванах с тази краста... :popcorn:
: 02.07.2012г 21:09ч

alleyesonme

На мен ми харесва *DRINK* Каква е филтрацията :-) ?

ivan66661

Аквариума се е получил много добре но си мисля,че растенията в средата не са за аквариум,а са сухоземни. :-)

jibi1

Вярно е за растенията в средата.Интересното е че се развиват  пускат нови листа. :-D

Galin Petrov

Растенията в средата са syngonium podophyllum и begonia tigrida, а ми се струва, че до гъбата това е scindapsus aureus, но може и да бъркам. Сингониумът и сциндапсуса под вода няма да живеят дълго, но ако успеят да достигнат с листа надводната част преди да залинеят, може да си ги отглеждаш като мезохигрофити. При всички положения бегонията скоро ще залинее, ще започне да гние и ще ти създаде много проблеми. Моят съвет - не вкарвай в аквариума интериорни растения.

jibi1

Мерси за съвета.Интересното е че точно бегонията пуска нови листа.Ако някое почне да линее ще  го извадя.

pachoo

Колега аквариума ти изглежда наистина много добре, но на мен не ми харесва този "чеп" (дървото), който си сложил там. Изглежда супер изкуствено и неестествено! Ако можеш намери си корен или нещо такова.... Лично мое мнение!  *DRINK*

jibi1

Мерси Колега.Чепа остава докато излезе нещо друго. :popcorn: *DRINK*

Similar topics (4)

2369

Публикации: 17
Прегледи: 9813

2934

Публикации: 18
Прегледи: 9592

42704

Публикации: 1
Прегледи: 4110