• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 13:23

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Под грунда ?

Започната от daimler77, 10.02.2009 12:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

daimler77

Здравейте мога ли под грунда да сложа такава изолация която слагат под ламинирания паркет (2 мм), защото съм чувал че имало някакъв газ вътре в нея, страх ме е да не отровя положението, става въпрос за 110 литра 5 см грунд. С повечко растения и по малко рибки.

Благодаря  *bg*

assensi

Ако искаш да слагаш подложка само под грунда - няма смисъл. По принцип подложка се слага под големи камъни, с цел разпределяне на натоварването върху стъклото и предпазване от спукване заради тежестта. Щом нямаш големи камъни - слагай смело грунда и сади растения.
Успех!

Zagrey

Ако твърдо си решил да слагаш подложка, няма да има пробеми, имах такава в едната част на аквариума заради големи камъни. Престоя в аквариума близо 5 месеца и не оказа никакво влияние на растенията и рибите!
Няма пряк път до мястото, до което си струва да стигнеш.

daimler77

Благодаря за отговорите ще сложа и два камъка по големи, значи само под тях 6е подложа, да не затварям цялото дъно  *THUMBS UP*

zikzuk

Бе в нея наистина има газ, като видиш рулото, от което ти го режат на какво мирише. Не знам, щом колегите са слагали, нека те кажат, но питай пак в магазина, от който ще го вземеш.
:-|
www.wowforum-bg.com - Форум за World of Warcraft
www.forum.film-studio.eu - Всичко за видео заснемането и монтажа
:):):)

Similar topics (5)

50157

Публикации: 4
Прегледи: 2925

20654

Започната от danger


Публикации: 4
Прегледи: 3132

42704

Публикации: 1
Прегледи: 4110

7739

Публикации: 27
Прегледи: 10600

34273

Публикации: 37
Прегледи: 13108