• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.04.2024 05:02

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Бонзай в аквариум !!!

Започната от tomatomov197, 30.04.2010 20:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tomatomov197

   Здравейте,  имах един бонзай който изсъхна *SORRY*   Суших го допълнително извън саксията, киснах го 10 дни и го преварих 10 пъти.  Днес го боднах в аквариума.  Някой ползвал ли е бонзай досега или аз съм първия в света . *bg* Всъщност въпроса е дали някой има наблюдение колко бързо ще изгние или пък да няма нещо противопоказно за рибките.  Ето и снимки-    ,       .     с телефон са .
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

gecatax

Ако вместо листа сложиш мъх ще стане добре.

-250л.

vasso

Не би трябвало да има проблеми. Какво дърво е това, някаква върба? *dontknow* Не знам от какви дървета се правят. Наистина го направи с мъх и става чудесно за нано акваскейп. :-)

tomatomov197

 колега gecatax   то няма нищо на дървото сложено, листата са отзад  :-)   а иначе трябва да го увия с някакъв вид мъх.
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

gecatax

Цитат на: tomatomov197 - 30.04.2010 22:38
колега gecatax   то няма нищо на дървото сложено, листата са отзад  :-)   а иначе трябва да го увия с някакъв вид мъх.
Виждам че няма и затова ти казвам вместо листата който са изсъхнали да сложиш мъх за да стане като истинско дърво.
Поздрави!

-250л.

kdravia

А според мен пък трябва да си намериш някакво по-разклонено дръвче,зада могат да се открояват отделните клони.Даже най-добре ще да е ако намериш някакъв корен от изсъхнало дръвче,ще стои много по-добре.
Успех. *THUMBS UP*
Докато има шарани,ще има и рибари!

ogogogo

това май е псевдо-бонзай,и ще изгние бързо.
И най-дългия път започва с една крачка!
http://i629.photobucket.com/albums/uu14/ogogogo_photo/1-11.jpg

Rendaka

Не е псевдо, но съм съгласен, че ще изгние бързо. Няма значение дали е Dwarf или е нормално дървото - все е едно и също и резултат ще е същия. Щом клоните на плачещата върба гният какво му пречи на това да изгние?

Бла, бла да не се отплесвам много!

Поздрави!!!
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

Luton

Използвай Cladophora за коронка(листа)
ще стане много добре, според мен...
Поздрави

kdravia

Въпроса е,че самото дръвче не е разклонено,а клоните са прибрани един към друг и след като се покрият с каквото и да било,ще прилича на една голяма топка.
Докато има шарани,ще има и рибари!

Similar topics (5)

25469

Публикации: 16
Прегледи: 8503

27581

Публикации: 9
Прегледи: 4786

6144

Публикации: 3
Прегледи: 4694

54882

Публикации: 20
Прегледи: 6712

42316

Публикации: 4
Прегледи: 3975