• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
03.05.2024 16:20

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

backgrounds

Започната от utaka, 14.04.2004 17:33

« назад - напред »

0 Потребители и 20 Гости преглежда(т) тази тема.

aquabg

Тапетите са грозна работа, с изключение на едноцветните донякъде, и огледалата които са доста добри.
Реалистичен триизметен бекгроаунд не е непослно скъп цените са им между 30 и 50лв в зависимост от размера

NikolaV

А, знаеш ли къде се продават?

aquabg

На съботния пазар в София, има един дето внася филтри на акваел и на хидор и проджект. Говори с него

artmika

Цитат на: "aquabg"На съботния пазар в София, има един дето внася филтри на акваел и на хидор и проджект. Говори с него

къде се намира точно?
Предварително благодаря 8)

niky

Не знаех, че внасят background. За 50?!!!...това за какъв размер.
На мен ми трябва 1600х550мм

artmika

Цитат на: "Niky"Не знаех, че внасят background. За 50?!!!...това за какъв размер.
На мен ми трябва 1600х550мм

Е те такъв няма да мога да ти го разпечатам! :lol:

aquabg

ще го намериш, продава външни филтри на project и hydor и aquael

niky

Аз за разпечатване нямам проблем - имаме плотер, за който дължината няма значение (на хартията имам предвид  :D )
Но аз искам да е истинско, да служи и за укрития и т.н

artmika

Цитат на: "Niky"Аз за разпечатване нямам проблем - имаме плотер, за който дължината няма значение (на хартията имам предвид  :D )
Но аз искам да е истинско, да служи и за укрития и т.н

Е, компромисно, не може ли да се спретнат укрития по друг начин ?
Имам предвид - когато няма как да се направи, посредством background ...

Boby_

Разбра се, че може - с камъни, керамични фигурки (но само такива с вид на естествено попаднали във водата предмети - слагането на замъци, водолази и др. такива е връх на кича и безвкусицата), корени и др. такива.  :D

artmika


Longanlon

Цитат на: "Boby_"слагането на замъци, водолази и др. такива е връх на кича и безвкусицата

да бе - как ли пък не! какво ли разбираш ти от добър вкус?

който няма в аквариума пластмасов ориенталски замък с минарета, подаващи се над водата и движещ се водолаз не е никакъв акварист!
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2FLonganlon.2.gif&hash=89a29c11af8a650ec7ddb49df6bd62ce3a6f8f5b

niky

Цитат на: "aquabg"Тапетите са грозна работа, с изключение на едноцветните донякъде, и огледалата които са доста добри.
Реалистичен триизметен бекгроаунд не е непослно скъп цените са им между 30 и 50лв в зависимост от размера

Проверих за цените.
За моя размер 1500х500 - 240лева!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Тия не се добре просто. Цената в Полша е 250 злоти - 100 лева.
Преценете сами!

artmika

бря!

че кво толкова може да има в него ??
като за над 200 лева... :evil:

aquabg

Не какво има в него, явно проблема е в размера все пак говорим за 1500х500
Другите неща дето ги вкарват са на почти същата цена каквато е в Полша :roll: