• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 17:54

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

От къде да си купя канистър в Бургас

Започната от rumenb, 24.09.2009 00:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rumenb

Някой бургазлия  ако може да ми препоръча място на което да не ми одерат кожата и да не се опитат да ми пробутат някой китайски за еднократна употреба.

Същото важи и за UV лампа допълнително или към него.

Не държа на конкретна марка, просто да е марково ( не сън сън ) и да ми върши работата за 200-220 л.

Благодаря предварително.

jodeci

Здравей!
Мисля, че най-правилното решение, което трябва да вземеш в момента, е да си купиш канистър от онлайн магазин и задължително марков (каквото е и твоето мнение).

Защо:
1. Гаранцията е абсолютно същата. Друг е въпросът, че никой от нас не разчита на гаранцията. Ако се развали, не ти дават друг за времето на ремонта. А пък и Аз не си представям да купя 2 броя - единият да е резервен канистър, та ако моя се развали, да го дам за ремонт и да не ми измрат рибите.
2. Проблема с избора на марка ще породи много мнения тук, във форума. А ако за първи път имаш вземане-даване с канистър, това само ще те обърка. Доверявайки се, обаче на дадена доказана марка, ще почнеш от А и Б и стъпка по стъпка ще се научиш как да боравиш с този филтър.
3. Все пак не говорим за 2 гупи или китайски нагревател и транспорта до Бургас ще ти е не повече от 20-25 лв..

Ти решаваш!
*DRINK*

P.S.: Пиши ЛС на Владо. От Бургас е. Ако може - със сигурност ще ти помогне.

Успех!
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

Similar topics (5)

51222

Публикации: 15
Прегледи: 6925

29284

Публикации: 14
Прегледи: 5730

49195

Публикации: 17
Прегледи: 7489

28571

Публикации: 8
Прегледи: 5036

24903

Започната от to6koto0209


Публикации: 1
Прегледи: 2514