• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
11.05.2024 23:28

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

AquaEl Minikani 80

Започната от mazalqk, 10.04.2010 14:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mazalqk

Здравейте, някой има ли впечатления за този филтър. Искам да го използвам за малък аквариум и от всичко, което търсих и четох за него не можах да разбера дали му се регулира дебита.

Разбира се и цялостни впечатления от филтъра ме интересуват. Благодаря.

https://sklep.aquael.pl/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10001&storeId=10001&productId=23959&langId=-1&parent_category_rn=14759

tomatomov197

 не пише , че може да се регулира, но за сметка на това пише , че е идеален за костенурки- незнайно защо.
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

mazalqk

Това за костенурките и мен ме озадачи :) Иначе и аз каквото успях да намеря никъде не пише за реглаж на дебита.

То и за Aquael Fan Mikro пише, че е подходящ и за костенурки, да не са му набутали помпичката в кофа с пълнежи и маркучи...
: 10.04.2010г 14:02ч
Одеве бях до Дискус да си взема малко грунд и ми казаха, че имало някаква дръжка или нещо си и може да се регулира дебита. За сега до тук съм стигнал със събирането на информация.

evgeni200

Не мога да кажа и аз дали се регулира дебита,
но кнострукцията е по-различна на този филтър, като помпата се поставя вътре в аквариума а не e в кофата.На нейно място може да се постави вътрешен филтър със съответния дебит.
Друга особенност е, че може да се поставя над нивото на аквариума.
Аз също се интересувам от тези филтри, тъй като трябва да го поставя над аквариума.
Това го прочетох на един руски сайт, но сега не намирам линка.

Similar topics (5)

923

Публикации: 11
Прегледи: 6053

46142

Започната от erho


Публикации: 0
Прегледи: 1697

27903

Публикации: 3
Прегледи: 3317

22518

Публикации: 10
Прегледи: 6541

1780

Започната от zariio


Публикации: 15
Прегледи: 7493