• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
18.04.2024 14:47

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

ВиК въпросителни

Започната от Noev__, 14.03.2023 19:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Noev__

Здравейте, имам нужда от помощ... Имам три отвора на дъното на аквата,два с около 2см ф и един 4см ф... Бих искал да знам какво да сложа за да ги ползвам за канистъра. Спрях се на aquael 1500 който е с маркучи 16/22 .... Идеята е да свържа двата малки за out и големия за да е in.... Или да запуша големия и да ползвам двата малки ... Ако някой има идея как да стане моля за помощ и моля за специфика.Какви детайли ще ми трябват аз си представям някакъв нипел от пластмаса и гарнитура и силикон за оплътнение... Но може и да има някой който го е правил по добре

Noev__

Цитат на: Noev__ - 14.03.2023 19:15Здравейте, имам нужда от помощ... Имам три отвора на дъното на аквата,два с около 2см ф и един 4см ф... Бих искал да знам какво да сложа за да ги ползвам за канистъра. Спрях се на aquael 1500 който е с маркучи 16/22 .... Идеята е да свържа двата малки за out и големия за да е in.... Или да запуша големия и да ползвам двата малки ... Ако някой има идея как да стане моля за помощ и моля за специфика.Какви детайли ще ми трябват аз си представям някакъв нипел от пластмаса и гарнитура и силикон за оплътнение... Но може и да има някой който го е правил по добре

M14iro

Здравей ! Говори с някой , който прави/лепи/ аквариуми

M14iro


M14iro

Aqua Design Armano  089 900 7268

Noev__


M14iro

Армано също е от София. Говори с него би трябвало да ти помогне.

Noev__

Цитат на: M14iro - 14.03.2023 20:16Армано също е от София. Говори с него би трябвало да ти помогне.
Ще се обадя утре. Благодаря

mushroom

Здравей,
за ВиК не знам, ако трябва да съм честен, но за хидравлика има едни неща казват се нипел преграда. Това е нипел, който е удължен от едната страна и има контрагайка. С помоща на една дихтунга може да уплътни от желаната страна. Примерно за резервоари, ако ти трябва да изкараш някаква резба от него без да заваряваш.
Ето ти един линк да добиеш представа за какво иде реч. Ако има нещо подобно от пластмаса за ВиК.

https://trp.eu/bg-bg/parts/3/4/1964485

Успех!!
"We Do Not Inherit the Earth from Our Ancestors; We Borrow It from Our Children."