• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.06.2026 04:38

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Искам да си направя аквариум

Започната от zeifod, 17.09.2004 00:46

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

DarKness

искаш да ми кажеш, че тоя аквариум може да се направи от 4мм ???
160л.
M. esterae
L. hongi
L. caeruleus

fub4e

Значи да чакам ? А иначе стъклата са от изоставени стъклопакети, за съжаление нямам финансовата възможност да отделя за всяко едно нещо парички.

Тони

Цитат на: "fub4e".....Тъй като баща ми има цех за дограма..........

Цитат на: "fub4e"......за съжаление нямам финансовата възможност да отделя за всяко едно нещо парички.
Помоли баща ти да поработиш ден два по няколко часа в цеха му - се ще ти даде 20лв. за стъклата - те толко струват :wink:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg293.imageshack.us%2Fimg293%2F4525%2Fdsc01245editedzg1.jpg&hash=2c575e6a505c8a44fc649f5cdac35d60b1303f00Тука ред нема, ама требва да се спазва!

Similar topics (5)

20949

Публикации: 4
Прегледи: 6699

4999

Публикации: 59
Прегледи: 29942

10586

Публикации: 20
Прегледи: 12669

49507

Публикации: 26
Прегледи: 14471

5182

Публикации: 33
Прегледи: 17588