• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.05.2024 14:00

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

аквариум 400 л ?

Започната от Vankyyy, 18.01.2010 19:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Joro Vn

   
Цитати има един проблем точно по средата от едната страна има въздух в силикона и то на 40 см разстояние пълно с мехурчета
Въздух в шева се получава най- често от разместване на едното стъкло спрямо другото, след като вече са залепени, но силикона още не е вулканизирал. Разместват се от неопитност, в това число и от недобра преценка, че стъклата са под напрежение едно спрямо друго. Но опита идва с времето, така че напред! Малки мехурчета въздух обикновено не пречат аквариума да функционира нормално, само дразнят критичното око.  ;-) Ако обаче са повече и едно до друго, може след време от този участък да се появи лек теч. Най-лесният начин е от вътрешната страна да се нанесе допълнително силикон/ по вътрешния ъгъл/, във вид на кант.

ReeT

Има начин да се изкарат мехурчета получили се и забелязани в момента на лепене, ето начина - слагаш малко силикон на пръста си след което използваш вънщността стъкло сякаш се опитваш да остъргаш силикона от пръста се, по този начин силикона се нагнетава в фугата между стъклата и чехурите се избутват. надявам се да ме разбирате какво истам да кажа

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi46.tinypic.com%2F28quv83.jpg&hash=3613ac03757afab6795133cc97ee6cac182687ff       

изобщо не ме бива да рисувам

vasso

Много трудно! Моля те, използвай някои поне от правилата за писане на български език. Има главни букви, препинателни знаци. Може преди да постнеш нещо първо да го прегледаш как изглежда! *THUMBS UP*

ReeT

цензурирам си се сам - правописа не ми е силата

Асен Евгениев

От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

discus

Цитат на: ReeT - 11.02.2010 15:24
Еми не съм особено на ясно с тях в час по български език много внимавах но учителката бехе младичка и не я слушах какво говори *ROFL* а този които я слушаше беше савсем исперкал  *CRAZY*

Ще те помоля две неща. Да пишеш малко по разбираемо и да не говориш наизуст. Благодаря ти предварително.

Similar topics (5)

4026

Публикации: 12
Прегледи: 13777

16445

Публикации: 12
Прегледи: 8003

572

Публикации: 22
Прегледи: 12843

7128

Публикации: 24
Прегледи: 14555

45184

Публикации: 11
Прегледи: 8059