• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
10.05.2024 03:21

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Положителни отзиви за търговци и магазини

Започната от nixanbal, 27.04.2006 14:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Heartwork

++++ от мен за Владо, точен и коректен. Доволен съм от артемията.  :-)
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

wwladoo

Цитат на: Heartwork - 08.02.2014 12:09
++++ от мен за Владо, точен и коректен. Доволен съм от артемията.  :-)
*thanks-благодаря ти колега *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

nikan

Благодаря на   Aqualine гр. Варна,поради лошото време 2седмици ме изчакваха да си взема поръчаните  риби от последния внос !За магазина възхитен съм, добри наличности,още по добри цени и не на последно място много знания и информираност!Препоръчвам *THUMBS UP*

vesko_aa

Цитат на: nikan - 10.02.2014 12:10
Благодаря на   Aqualine гр. Варна,поради лошото време 2седмици ме изчакваха да си взема поръчаните  риби от последния внос !За магазина възхитен съм, добри наличности,още по добри цени и не на последно място много знания и информираност!Препоръчвам *THUMBS UP*
Благодаря за добрите отзиви,ще се стараем да сме все така полезни на всички колеги. *privet*

loopman

+++++ За Аквадизайн София много съм доволен закупих нано 25л рибки и др. обслужването беше на ниво ще посетя магазина отново

lipopld

Благодаря на svetlio3390, отлична комуникация и бърза доставка  *THUMBS UP* .

gozzu

+за онлайн зоомагазин 'Д-р Стефанов' ,много добри цени и +за Аквадизайн.

sVGNsali

+++ за wwladoo.
15 клиновидни разбори, 4 рамизерита, heatpack-ове, кислородни ръкави, изолирано кашонче - всичко стегнато не мърда. Красиви риби. Точна и културна комуникация.
Със свито сърце очаквах някой да подритва кашона в Централният офис на Еконт, но напразно. Кашона беше обозначен, на отделен рафт. Служителя го донесе сравнително внимателно - професионално опаковано.
Какво повече му трябва да един клиент?
Благодаря колега.
Каква е разликата между майстора и чирака? Времето.

wwladoo

Цитат на: sevginsali - 28.03.2014 09:14
+++ за wwladoo.
15 клиновидни разбори, 4 рамизерита, heatpack-ове, кислородни ръкави, изолирано кашонче - всичко стегнато не мърда. Красиви риби. Точна и културна комуникация.
Със свито сърце очаквах някой да подритва кашона в Централният офис на Еконт, но напразно. Кашона беше обозначен, на отделен рафт. Служителя го донесе сравнително внимателно - професионално опаковано.
Какво повече му трябва да един клиент?
Благодаря колега.
*thanks-Благодаря колега за хубавите думи. *DRINK*Стартирай си отделно, наното със скаридите както говорихме и всичко ще е точно.Колкото до подритването на кашончето,кашоните ги обозначаваме със служителя на Еконт в Бургас,със три вида стикери--,,Не палетизирай,,Транспортирай вертикално,, и ,,Чупливо,,-за да се обърне внимание на товарачите,че това е специална пратка.Жив и здрав да си и ти и рибоците,когато колега знае какво иска и е стриктен и се отнася към питомците със нужното внимание,комуникацията е на ниво. :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Caxapa

Искам без да се смята за реклама и макар със закъснение да изкажа огромни благодарности на Аквалиния-Варна и на тримата модератори+ техния инжинер "Нямамдуми" за съдействието и намесата в  набавянето на необходимата ми техника+  обикалянето по магазини, колеги и складаве за набавянето  на материалите..............Тук искам също да добавя и Владо от Бургас....  *DRINK* *thanks Благодаря за отзивчивоста и въпреки ниските температури   по това време, по мое настояване изпрати поръчаното. 

wwladoo

Благодаря ти колега Сахара,за хубавите думи *DRINK*.Аз малко не съм доволен от себе си,при уговорката ти обещах малко повече скариди от единият вид а излязоха малко по малко,но искам да ме разбереш правилно--не съм виновен,аквариумите ми със скариди са силно растителни, а и не само те ,а  и доста аквариуми със риби също(който е идвал на място знае) и когато останат по малко бр.,от даден вид скариди ми е много трудно да кажа точната бройка от даден вид.Имало е колеги от БС са ме чакали по 2 часа и нещо,да им хвана необх.бр. А има и скариди примерно като Дарк Гриин на които поведението им е такова,че постоянно се крият и е още по сложно положението с тях и хващането.Извинявам се за леко неудобната ситуация тогава :-[,че не стигнаха няколко бр.Сакура,но пък скаридарник с тези видове скариди които гледам без растения не става.
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Барбарон

Огромен + за Аквадизайн. Горещо препоръчвам на всички двата им софийски магазина (в района на гара Подуене и срещу Лесотехническия университет). Професионализъм, чистота и подреденост. В София съм обиколил доста зоомагазини и не открих нито един, който да може да се съпостави с Аквадизайн. При тях няма да откриете масово залелите пазара китайски боклуци. Изключително добре заредени са с всякакъв вид техника, аксесоари, глезотийки, храни, торове и медикаменти на водещи производители. Аквариумите им винаги са чисти (ако това е критерии за някого) и често при тях можете да намрите риби, които на други места не се предлагат. Магазина в района на Подуене е специализиран само за акваристика, докато този срещу Лесото е комбиниран и в него има насекоми, зайчета, изобилие от храна за кучета и котки и т.н. Храната е прилежно разфасована и запечатана, благодарение на което с влизането в магазина не ви удря мириса на комбинация от десетки храни. И двата магазина са изключително добре подредени и чисти, а продавачите в тях винаги са любезни, учтиви и готови да ви помогнат със съвет. Цените в Аквадизайн са без конкуренция, съпоставено с тези в другите зоомагазини. Откакто отново се запалих по акваристиката, всичко съм си купвал от тях - аквариум, техника, аксесоари и т.н. Когато съм имал нужда от съвет, ако не мога да посетя магазина, един телефонен разговор ми е бил достатъчен. Изпълнявали са нееднократно доставка на техника и аксесоари по мое желание, която на пазара я няма никъде в наличност, което си е чисто съобразяване с капризите на клиента. С други думи в Аквадизайн човек получава една отлична комплексна услуга на конкурента цена. В допълнение искам да уточня, че имам възможност да пазарувам директно от вносител. Не съм го направил нито веднъж, защото високо ценя професионализма и добрите цени в двата им магазина. Което на практика доказва горните ми думи.

Борис Христов

Oт мен също голям + за Аквадизайн.
Цените на качествените, доказали се на пазара марки техниката и консумативите, са без конкуренция спрямо всички останали магазини в София, и смея да твърдя с относително голяма разлика.Обслужването винаги е на ниво.

+ и благодарност за Васко Гогов(killiman).Винаги перфекти риби, на най-добри цени.

+ и благодарност за Светльо Младенов(svetlio3390)

Барбарон

И от мен огромен плюс за Светльо и Евгени Младенови (тук, тук и тук). Почти всички растения, които са в аквариума ми, са взети от тях. Всичко е с отлично качество, на добри цени и придружено с необходимите съвети.

Joro V

И от мен плюс за Светльо. Винаги с бърза реакция, хубави растения и добри съвети!

Similar topics (5)

52478

Публикации: 3
Прегледи: 3235

34807

Публикации: 6
Прегледи: 4237

23253

Публикации: 98
Прегледи: 147472

21698

Публикации: 1
Прегледи: 3715

5541

Публикации: 1
Прегледи: 4225