• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 22:56

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Положителни отзиви за търговци и магазини

Започната от nixanbal, 27.04.2006 14:43

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

vanko77777

Цитат на: pamelina - 13.02.2013 13:58
Един голям + за http://zoo-paradise.com/shop/index.php .
Много съм доволен от коректното отношение , не за първи път си пазарувам от там.


Един голям плюс и от мен  *THUMBS UP*
Това е нечовешко! - викаха канибалите, четейки вегетарианско меню.


20l.-Скаридарник
40 l., 207 l., 462 l.
462l.-Астронотуси, 7 бр. Myletes rubripinnis (Сребърен долар) и сом Птеригоплихт гибицепс

pro_filer

Голям + за Виварим център! Растенията са в прекрасна форма и пристигнаха според уговорката! Браво!  *DRINK*

black pearl

Голям + за ВИВАРИУМ ЦЕНТЪР и от мен.

stanislav89


nikolajomv

+ от мен за Астарио, рефлекторите, които получих определено са пипнати! Доволен много!

pro_filer



dalgia

Искам да изкажа благодарности на wwladoo от Бургас.Много точен, коректен и разбран Надявам се да има повече като него. *privet*

wwladoo

Цитат на: dalgia - 13.09.2013 17:11
Искам да изкажа благодарности на wwladoo от Бургас.Много точен, коректен и разбран Надявам се да има повече като него. *privet*
*thanks благодаря ти колега,за хубавите думи.. *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Карган

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs6.postimg.org%2F3tsi79bo1%2FDSC0159_350x70.jpg&hash=8e1dae1e0e99dbfd93a27b858abc4b03af9ee6fc
Аквариумът е затворена, функционираща общност на живи същества, а не само просто събиране на растения и животни.

negepamopukc

" И да пукна, няма да умра,
а ще възкръсна в старата си кожа
Защото алкохола, който съм изпил.
Не ще ми позволи да се разложа... "

hank87

Зоомагазина я Paradise Mall е много добър. Има всякакви видове храни, препарати и аксесоари. Изборът на риби не е гигантски, но има основните видове на добри цени. Има и програма за лоялни клиенти - вече имам 10% натрупана отстъпка
Предлагат и готови аквариуми на лизинг
Може би единственият нефостатък е че нямат растения

wesley77

Цитат на: Карган - 10.10.2013 18:02
+ за http://www.zoo-paradise.com/shop/index.php.
Бях останал с много добри впечатления до момента, в който не установих (преди около десетина минути) следното несъответствие:
Гаранционен срок, упоменат от фирмата-производител върху опаковката на съответния артикул -  три години. Гаранционен срок, упоменат в гаранционна карта, връчена от магазина - две.  *NO*
Мисля още утре сутрин да им се обадя и да ги попитам на какво се дължи това несъответствие, при условие че: "Гаранцията на продаваните продукти е спрямо гаранционните условия на производителя (вносителя)." Пише си го на гаранционната карта.

Публикациите са слети: 27.10.2013 13:18

Цитат на: wesley77 - 26.10.2013 21:17
Бях останал с много добри впечатления до момента, в който не установих (преди около десетина минути) следното несъответствие:
Гаранционен срок, упоменат от фирмата-производител върху опаковката на съответния артикул -  три години. Гаранционен срок, упоменат в гаранционна карта, връчена от магазина - две.  *NO*
Мисля още утре сутрин да им се обадя и да ги попитам на какво се дължи това несъответствие, при условие че: "Гаранцията на продаваните продукти е спрямо гаранционните условия на производителя (вносителя)." Пише си го на гаранционната карта.
Току що ми беше обяснено следното: Оказва се, че законовите гаранционни срокове, определени със Закона за защита на потребителите са двугодишни. След изтичането на посочения гаранционен срок продавачът не носи никаква отговорност, отговорността му се прехвърля вече върху фирмата-производител, увеличила срока на безплатен ремонт от две години - на три. Познайте кой обаче ще поеме разходите по транспорт на стоката до съответния сервиз. Мисля, че на всеки му е ясно - аз, потребителят. Какво излиза: купи си нов нагревател, да ти е мирна главицата и да не се занимаваш - в пъти по-евтино ще ти излезе, пък и главоболия няма да имаш. Измислили са го.   *DRINK*

slayerp5

Голям + за зоомагазин моя зона, няма такива добросъвестни търговци. Благодарение на тях притежавам един от най-добрите външни филтри на света и то на доста сносна цена. Благодаря ви от все сърце.  *thanks

hank87

Сега се връщам новия магазин на Ляпчев (www.aquarium.bg) и съм супер доволен!
Търсих корени за аквариума, който ще стартирам утре и направо ми грейнаха очите като видях 5 големи кашона с всевъзможни корени...по 20 лв/килограм са
Взех и  малко камъни, които са по 2лв/кг, но при тях нямаше толкова голям избор
Казаха, че корените май ще отиват към друг магазин, така че уцелих перфектен момент
Риби има относително стандартни, но много си харесах едно воални скаларии
Имаха подготвени морски аквариуми, но все още са без риби
Растенията също засега са ограничени, но са заделили доста място за тях, предполагам ще има добър избор
Иначе откъм техника и аксесоари са много добре заредени и то на добри цени

Пожелавам йспех на магазина, дано да успее да се наложи! (Момичето каза, че е отворен преди месец)

Публикациите са слети: 17.01.2014 20:45

Плюсове и за
+Моя Зона :с 10% отстъпка за взимане от място + 5% с код myzone се получават супер цени. От тях досега имам
Филтър ehaim 2028
Нагревател jager 250w
Sera active co2 reactor 500

Zoo-paradise (уникално разнообразие на стоки на добри цени) поръчах си T5 пури, рефлектор и филтърен пълнеж от тях

Similar topics (5)

21228

Публикации: 1
Прегледи: 3049

3803

Публикации: 12
Прегледи: 8086

36763

Публикации: 17
Прегледи: 9753

3796

Започната от sho


Публикации: 92
Прегледи: 105312

54839

Публикации: 1
Прегледи: 2967