• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 09:35

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Положителни отзиви за търговци и магазини

Започната от nixanbal, 27.04.2006 14:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ccpzaz

И аз искам да се включа с няколко ++++++ за магазина до 1-во районо в Бургас.Това тяхното е нечовешко  =-O , а за обслужването винаги е на ниво 

Radinka

Голям + за управителя на магазин "Дискус" във Варна.Уважавам хората който защитават своите интереси  *BRAVO*
златарник,скаридарник и жабарник

vnedel4ev

Цитат на: Radinka - 08.02.2009 00:42
Днес посетих зоомагазина в кв.Владиславово до училище "Пейо Яворов",който е само за акваристика.Въпреки че все още не е напълно зареден останах доволна.Обслужването беше добро,рибите красиви а цените задоволителни.Малко останаха магазините с добро обслужване,но това е друга тема  ;)
и аз го посетих днес след работа.давам +,въпреки че не е напълно готов,още не продават растения,но са приготвили 3 големички аквариума специално за тях,по около 200л ми се видяха.има богат асортимент рибки,изглеждат и здрави :-D.в съседство на окло 50 метра в посоко 5-ти супер има един зоомагазин,не знам името му,но хич го няма...бетите едни апатични,приличат на болни...много черна брада,калпави растения.та за него давам -

kuvert

+++ за магазина в бл.526 в квартал Връбница 1 в София.
Чисто,подредено,поддържани аквариуми,заредено с всичко необходимо за един акварист над средно ниво.Учудващо за квартален магазин поддържат добраналичност от аквариуми(дори и 400-500 л.),канистри,препарати.Забелязах,че продават и растения на Big Gonzo.Пожелавам им успех и се учудвам,че досега никой не ги е похвалил.Явно в тоя квартал акваристиката не е на почит!

Dzeni

Един голям плюс за магазина в ж. к стрелбище, имат уникални гупи и господина е доста посветен в областа на акваристиката. *BRAVO*
Обслужването е на ниво.

batvale

До "Фантастико" на Нишава има едно кафе, преди време му викаха "Стъкленото", магазина се намира в пряката срещу кафето, във високия блок, до него има и магазинче за цигари т.н.....
П.П. Пряката е затворена от към "Нишава"  *THUMBS UP*
+ и от мен за магазинчето.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimages.adrianska.multiply.com%2Fimage%2F2%2Fphotos%2F8%2F600x600%2F17%2FIMG-1307.JPG%3Fet%3DN4XQW%252B4VRn7vrOlpik%252BxUg%26amp%3Bnmid%3D104591244&hash=72af21d3f15774e4839d76bdafb7772858bd9c98

skekivd

здравейте.искам да изкажа 100%-ови благодарности,на магазина в подуене/под кооперацията/.попаднах на една жена,която беше невероятно изчерпателна откъм отношение и разяснение+++++++браво.смятам че всеки от форума си има любим магазин.аз започнах с този и....така ще бъде,а бях там само за една сера микрон.                         п.п.съжалявам че не знам името на магазина,това ще се промени *thanks  Току що разбрах "Аквадизайн"

galin76

Много ++++ за дискус варна. Наи-добрият магазин за акваристика .Сравнително голям магазин, занимаващ се само с акваристика .Винаги чисти аквариуми,здрави рибки ,подържат постоянно разнообразие от растения,охлюви ,скаридки и др.Много добро обслужване ,само плюсове.

will

+ за магазина на стария пазар във враца (зад линията) много голям фен съм на този магаазин само там ходя продавачите са много приятни дават съвети не се мусят когато влезеш само да разгледаш рибите са здрави имат всичко за което питаш и като всичко разбират а не само да дават безмислени съвети  *THUMBS UP*

Radinka

Браво и един + за зоомагазина в МОЛ ВАРНА.От скоро са,но добре почват.Чисто е,обслужването е добро.На 16.04 очакват голяма доставка от риби и растения.за момента имат  3 вида риби.Оборудването което предлагат е на нормални цени.Не предлагат продукти на Сера което им  носи и един -.
  Взимам си думите назад,днеска страшно ме разочароваха.Момичетата нещо не са компетентни нито за риби нито за гризачите,едното момче разбира но една птичка пролет не прави.Сори изгубиха ме като клиент.
златарник,скаридарник и жабарник

BOJO

Голям + за магазин Дискус в Плевен/ под пожарната. Много хубава зареден магазин, чисти аквариуми , много прилични цени. Човека си разбира от работата и може да даде компетентен съвет. Вчера /НЕДЕЛЯ/ го посетих и разгледах подробно всичко. Пожелавам си да има повече такива магазини. Поздрави :)

kvostaaa

един голям + за Скалра в Пловдив доста голямо разнообразие от рибки и не само и всичко е доста евтино и обслужването е страхотно, една жена си беше взела една златна рибка  и я попита как се гледа и една от продавачките 20 мин докато бях в магазина и обясняваше(от азотноя цикал до как се смена водата)  :-)
п.с.след като си трагнах жената още и обясняваше =-O
Ако някой те обиди, СПРИ, преброй до10 и след това пречукай гадното копеле!
,

magutta

Голямо браво за магазин "Зоомания" - ул. "Майор Кавалджиев"137, Стара Загора! :) Толкова добре поддържани аквариуми в магазин не бях виждала скоро, а и не са малко аквариумите - към 40, в отделна стая. До колкото разбрах си имат специален човек, който се грижи за тях. Браво! 
*privet*

bluefire

голям + за магазина на първо районно (които е сега малко по нагоре по улицата )

kiko_eti

Вчера ходих  в новият Зоомагазин до JUMBO на бул. България и съм супер доволен от персонала и обслужването , магазина е доста добре зареден и е на прилични цени

Similar topics (5)

21228

Публикации: 1
Прегледи: 3045

3803

Публикации: 12
Прегледи: 8084

36763

Публикации: 17
Прегледи: 9752

3796

Започната от sho


Публикации: 92
Прегледи: 105225

54839

Публикации: 1
Прегледи: 2966