• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 17:49

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Пазаруване от интернет магазини

Започната от 77, 31.01.2010 20:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

hank87

Да се похваля какво си взех от ebay - jbl manado 25L за 77лв с доставка от Германия...
Прерових всички бг сайтове и цена под 125лв не видях...
Ако ще взимате голямо количество е особено на сметка. За по-малките не толкова, защото доставката е фиксирани 11 евро за бройка.

iivs

Би ли споделил от кой сайт си пазарувал

Julliano

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs28.postimg.org%2F790mdviix%2Fdownload.jpg&hash=3bc5531cf9543c714e53c5cf78d6b522c2a8fb6f

hank87

Цитат на: iivs - 03.01.2014 09:57
Би ли споделил от кой сайт си пазарувал

реално от ebay.co.uk , но маркирам опцията да търси от всички обяви в EU
ето линк към конкретния продукт:

http://www.ebay.co.uk/itm/JBL-Manado-25-l-UVP-28-25-EUR-NEU-/151056075216?pt=de_haus_garten_tierbedarf_fische&hash=item232ba4c9d0

получих и талонче с код за 10% отстъпка, валидна до март. ако ще купуваш нещо - ще ти услужа :)

zlatna ribka

Здравейте,имам нужда от малко помощ :-[
Участвах в търг за един аквариум (ebay.co.uk)  ,който е 2,9галона ,обърнато в литри колко би трябвало да е??? Търговеца е от Хонг Конг,някой ако има реални впечатления колко се бави доставката ще съм благодарна ако сподели ;-) Най-вероятно ще е повече от две седмици ,но все пак ако има някой с опит ще съм благодарна за информацията ;-)
"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

KapitanNemo

Зависи какви галони. Имперски галон = 4.546 литра Американски =3.785 литра
В последно време пристигат за около 3 седмици.

zlatna ribka

Благодаря ти KapitanNemo, Американски галон,малко съм разочарована....очаквах по-голям литраж,
но здраве да е...следващият път повече! :-)
"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

KapitanNemo

Хонг Конг е бивша английска колония, може още да ползват мерките на метрополията.

Асен Евгениев

Цитат на: zlatna ribka - 07.01.2014 11:03

Участвах в търг за един аквариум  ,който е 2,9галона..... от Хонг Конг
Какъв е тоя аквариум и за какви пари, че чак от там ще си го взимаш?
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

zlatna ribka

В ибей не се пазарува като в другите онлайн магазини! Кликване на Buy it now е равнозначно на сключване на договор, с който се задължавам  да купим  и платим стоката! Е, мойте пръсти се оказаха бързи.....едно погрешно кликване и хоп...търговеца си е изтрил обявата и не я откривам но е такъв поне на снимката изглеждаше такъв, бяха опоменати размери само 2,9 галона ( от там се и подведох).Цената е 1,49 ....въпроса е какво ще получа за тях :-D Досега с дрехи и обувки не съм имала проблеми...но търговците са били все от Европа ,сега ще видим *dontknow* Така или иначе,такъв мъник не ми е нужен...ще отиде за подарък!


http://www.ebay.co.uk/itm/Aquarium-fish-tank-/331097411162?pt=UK_Pet_Supplies_Fish&hash=item4d16f18e5a
"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

Илиян Илиев™

За 1,49 нещо от пластмаса евентуално...

hank87

Аз лично избягвам пазаруване от Хонг Конг. Предпочитам uk - доставката е много бърза-често купувам playstation игри и идват за 3-4, а в същото време евтина: 3-4 паунда на парче.

А ето и кода за 10% отстъпка от немския магазин, от който купих jbl manado:
MTD-PPAX-09-13
Подвачът е www.meintierdiscount.de

zlatna ribka

Цитат на: Илиян Илиев™ - 07.01.2014 19:02
За 1,49 нещо от пластмаса евентуално...

Е,ти пък сега....хвърли ме в размисъл....не мисля да е пластмасов...но  размера определено ме изненада,най-вероятно ще е ню-ню :-D
"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

donpeev

Обърнахте ли внимание на доставката ? Колко струва? За този обем и тежест ми се струва, че ще е доста.

zlatna ribka

Цитат на: donpeev - 07.01.2014 22:34
Обърнахте ли внимание на доставката ? Колко струва? За този обем и тежест ми се струва, че ще е доста.

Здравей, уговорихме се  на развален английски ;-) - Стандартна международна (15-20 дена)-12$
Търговеца е с доста положителни оценки ,надявам се да не пия една студена вода,все още не е дръпнал парите от картата обаче,обикновено на 3-4 ден вече са дръпнати ..... *dontknow*
"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

Similar topics (5)

10750

Публикации: 5
Прегледи: 8216

3788

Публикации: 368
Прегледи: 258560

903

Публикации: 1
Прегледи: 6068

59614

Публикации: 3
Прегледи: 8543