• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 01:08

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Магазини в Сливен

Започната от gipsa, 05.01.2010 15:16

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

gipsa

Здравейте , каде мога да намеря качествена стока с продавачи ,който разбират нещо.Моя случай е малко сложен за обяснение пратих баба ми до Сливен да ми купи грунд и растения (аз немога да отида щото сам на даскало) и тя отива вам някав магазин и звани на майка ми и да говори с продавачката....В крайна сметка тая продавачка омайва майка ми и майка  взима некви изкуствени водорасли  и цветен грунд .Въпросите ми са : Вреден ли е този грунд за рибите? Има ли качестени магазини в Сливен? Продават ли се в Сливен  растения (който да неса от пластмаса или плат или там други материали) ? Благодаря предварително !

ata_nas

На Аксаков, зад универмага има два.
Посети ги и ще разбереш за какво иде реч.

ghostfalkon

I az sym ot sliven :-).Znaete li kyde drugade ima magazini za ribki v Sl???
: 28.01.2010г 21:09ч
OMG ne6to ne moga da se opravq v toq forum   :buff:  ako nqkoi znae kyde drugade osven zad univermaga ima magazini za ribki pi6ete  *HELP*

Kocetosl

Новия магазин в клуцохор бившето кафе сам-си отиди до там ако искаш но магазина не предлага нищо по различно от останалите.
П.С спазвай правилата във форума (пиши на кирилица) ]:->

gipsa

Ми каде има повечко растения щото само едно успях да си намеря  :-|

Kocetosl

Зад универмага в единия магазин имаше поне преди 5 дни спираловидна валиснерия ама никакви други нямаше  :-)

kristt

на георги икономов

gipsa

Благодаря Ви за отговорите ще вида кога ще прескоча до Сливен и ще видим каде какво има

ghostfalkon

мерси за отговорит  :-) нов съм в тоя форум,извинявам се за латиницата!
Между другото някои може ли да ми каже как да си отворя нова тема,щтото имам бебета тернеции и не зная как да ги гледам  *HELP* *HELP* *HELP* *HELP*  :duvar:

nasi.zoo

 *doskoro*
Здравейте, магазин за храни и аксесоари има и на ул. Добри Войвода 36. Това е калдъръмената уличка в кв. Ново село посока църквата Св. София.
При нас ще намерите стоки свързани с акваристиката. Към момента не предлагаме риби но имаме дългогодишен опит в отглеждането и развъждането.
А също предлагаме и богато разнообразие на храни и аксесоари за всички видове домашни любимци.
Заповядайте при нас! *YAHOO*

Similar topics (5)

3788

Публикации: 368
Прегледи: 259577

903

Публикации: 1
Прегледи: 6113

55590

Публикации: 5
Прегледи: 3289

41810

Публикации: 3
Прегледи: 6800

32641

Започната от The Proo


Публикации: 5
Прегледи: 8443