• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 23:28

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Магазин в Лондон

Започната от Luton, 16.10.2010 12:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Luton

Ето и моето квартално магазинче, сравнение с другите в града е доста малко, но пък е близо и е изпробвано!






Ето и едно видео, с доста лошо качество, колкото да придобиете представа!



Накрая се изнервиха нещо, но им обясних че е за добри цели снимането, тоест ще им дам
линк към темата за да видят за какво точно съм снимал. Ще покажа скоро и два големи магазина!
Ако се интересува някой, де!


Забравих, ето и адреса! Кой знае всичко се случва в днешно време :-)

Woodford Aquatics
115/117 Maybank Road
South Woodford
London
E18 1EJ
(0044)02085056444


nikolaytoshev

Магазинчето е много готино. Голямо разнообразие и добре поддържани аквариуми :-)

Миряна

Чудесен е! Поне аз ще се радвам да видя другите два големи магазина. Междудругото в магазин "Оазис" Бургас, точно така изглеждат аквариумите (чисти, с чудесни риби и растения, с много кристална вода).
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Fcsyrovhmb%2F538237_3797678353034_21052137_n.jpg&hash=7f354611765e38613a09ec04546b6d458529bb4a

MeTogu

Да много добре изглежда магазина.Само морски аквариум не видях.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Luton

Цитат на: ^^Мирянка - Мърморянка^^ - 16.10.2010 12:36
Чудесен е! Поне аз ще се радвам да видя другите два големи магазина. Междудругото в магазин "Оазис" Бургас, точно така изглеждат аквариумите (чисти, с чудесни риби и растения, с много кристална вода).

Сигурен съм в това, изобщо си мисля, че в България сме доста на пред в сладководната акваристика, поне са ми такива наблюденията!

Цитат на: MeTogu - 16.10.2010 13:09
Да много добре изглежда магазина.Само морски аквариум не видях.

Да, този магазин е само за сладководни!
Скоро ще отида и до специализиран за соленоводна акваристика, (но ми е доста далеч 2 часа и половина в едната посока шофиране, просто ме убива)

Асен Евгениев

Щом това е квартално магазинче, представям си какви ще са големите. *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

The Proo

Магазина е супер!! *YAHOO* *YAHOO* Чичо ми работи в  Лондон като си идва насам ще го накарам да ми вземе нещо от невероятния магазин. :-) :-) :-) :-)

tomatomov197

Цитат на: The Proo - 16.10.2010 19:06
Магазина е супер!! *YAHOO* *YAHOO* Чичо ми работи в  Лондон като си идва насам ще го накарам да ми вземе нещо от невероятния магазин. :-) :-) :-) :-)
По-добре го накарай да ти даде някой лев. Тук е по-евтино.
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

gecatax

Магазина е супер, само не ми харесват тези изкуствени миди,глави на дракони и други подобни, за мен нямат приложение в акваристиката.
Поздрави!

-250л.

Luton

Цитат на: gecatax - 16.10.2010 20:06
Магазина е супер, само не ми харесват тези изкуствени миди,глави на дракони и други подобни, за мен нямат приложение в акваристиката.
Поздрави!

Децата си ги харесват, сина ми като види нещо такова и задължително го иска.
Така че, ще правим някакъв малък аквариум за детската стая със златни рибки и мнооого пластмаса! :-)
Деца, какво да ги правиш?!

The Proo

Съгласен съм от личен опит!!! *JOKINGLY* :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D *ROFL* *ROFL* *ROFL* *ROFL*

killiman

Поздравления за репортажа!  *DRINK*

Много приятен магазин, хареса ми. Очаквам с нетърпение и филмчета от големите магазини.
Само една препоръка ако може. Като хванеш някой ред с аквариуми - изкарай го от край до край, задържай поне по 6-7 секунди на аквариум за да може да се запознаем по-добре с обитателите му. Също не е лоша идея и да хващаш етикетчетата с цените под аквариумите. 

Асен Евгениев

Собствениците не обичат много много да им снимат стоката подробно, знам го от личен опит.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

elblanko

Цитат на: Luton - 16.10.2010 21:21
Децата си ги харесват, сина ми като види нещо такова и задължително го иска.

И много жени ги харесват, пък и те са им за продаване на хората те гледат да изкарат пари от тая работа, трябва да задоволяват всякакви вкусове.

Цитат на: akapulko - 17.10.2010 11:22
Собствениците не обичат много много да им снимат стоката подробно, знам го от личен опит.

Не обичат тези на които не им е хубава стоката.
Ако всичко им е наред това си е жива реклама.
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37

Асен Евгениев

Не, че могат да се сравняват различните по асортимент магазини, ама миналата седмица
в Била лично управителят дойде да ми забрани да снимам. А е чист и подреден магазин, със
стока не по-лоша от на друго място.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

elblanko

Цитат на: akapulko - 17.10.2010 12:05
Не, че могат да се сравняват различните по асортимент магазини, ама миналата седмица
в Била лично управителят дойде да ми забрани да снимам. А е чист и подреден магазин, със
стока не по-лоша от на друго място.
Да понякога билите падат върху главите на хората, ма няма проблеми иначе. :-D
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37

Luton

Един голям и хубав, магазин..!

M_I_T_A_K_A

Наистина магазина си е много пиличен за квартален магазин :) Както другите колеги и аз очаквам подобен репортаж от специализираните за соленоводна акваристика.

Цитат на: akapulko - 17.10.2010 12:05
в Била лично управителят дойде да ми забрани да снимам. А е чист и подреден магазин, със
стока не по-лоша от на друго място.

*spam Колега, търговски представител съм и на мен ми се налага да снимам в големите вериги магазини и забраната за снимане е навсякъде и това не е заради това дали е чист и подреден магазина. Такава е политиката на веригите. Трябва да се прави скришно :)
Всичко за соленоводната акваристика
Риф Парадайс ООД
0883378215
0899300219

MeTogu

Цитат на: Luton - 24.10.2010 03:56
Един голям и хубав, магазин..!

Нищо не се вижда.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Luton

Ето и видеото, магазина си го бива, само за сладководни аквариуми е!

http://www.youtube.com/user/MultiCleanPRO?feature=mhsn

Малко съм се улял и има още десет минути видео от същият магазин, ако има някой интерес ще го пусна.

tomatomov197

 *BRAVO*   Страхотно , пускай още !   Спря на най-интересното .  Хубави риби и дебели цени .
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

митко

Цитат на: tomatomov197 - 25.10.2010 21:26
*BRAVO*   Страхотно , пускай още !   Спря на най-интересното .  Хубави риби и дебели цени .
За стандарта на живот там,не са никак дебели цените
A.jacobfreibergi"Otter Point", A.Stuartgranti"Chilumba", A.sp."Red dragon"
A.sp."German Red", A.sp.Rubescens, A.sp.Baenshi"Benga"
A.sp.Hansbaenshi "Red flash", O.lithobates"Zimbawe", L.sp."Yellow Collar"(Masimbwe)
P.taeniolatus"Red empress", C.borleyi(Kadango), L.caeruleus, M.sp."Zebrа Ch

Luton

26.10.2010 10:59 #22 Last Edit: 02.11.2010 21:37 by Luton
Втората част..
http://www.youtube.com/user/MultiCleanPRO?feature=mhsn#p/a/u/0/al8twfHJ4iU

Ето и адреса на магазина..


Mill Hill Garden Centre
Daws Lane
London
NW7 4SL


Видях че са гледани доста пъти, ето и последната част.

Similar topics (5)

23749

Публикации: 9
Прегледи: 10373

52478

Публикации: 3
Прегледи: 3227

58127

Започната от Dbankov1


Публикации: 1
Прегледи: 2918

34807

Публикации: 6
Прегледи: 4228

55804

Започната от mmitrov


Публикации: 0
Прегледи: 1606