• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
09.05.2024 17:25

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Зооагази

Започната от Сашо, 16.01.2005 16:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Сашо

Намира се до централния пазар в уличката (не зная как се как се казва тя). Ако застанете срещу главния вход на Краснодар тя е в ляво.

Собственика и продавачката, които заварих там са любезни хора и което приятно ме изненада - в аквариумите имаше доста растения за продаване. Не че бяха кой - знае какви, но ги имаше, което е сравнително рядко явление в бургаските зоомагазини!

abaro

Вероятно говориш за ул. "Климент Охридски", бившата кръчма "Двата лева". Собствениците мисля че са същите от маг. на ул. "Македония" до "Хр. Ботев"
http://picasaweb.google.com/adbaro/ACacatuoides
http://picasaweb.google.com/adbaro/AViejita
[smg id=241 type=link align=left width=88][smg id=285 type=full align=left]

chocho_service


zmeq


miTko

Цитат на: "abaro"Вероятно говориш за ул. "Климент Охридски", бившата кръчма "Двата лева". Собствениците мисля че са същите от маг. на ул. "Македония" до "Хр. Ботев"
offtopic Ей, жив е той, жив е! За много години, наборе!  :lol:
Разни мои АКВАРИУМИ 

penchod

Цитат на: "miTko"
Цитат на: "abaro"Вероятно говориш за ул. "Климент Охридски", бившата кръчма "Двата лева". Собствениците мисля че са същите от маг. на ул. "Македония" до "Хр. Ботев"
offtopic Ей, жив е той, жив е! За много години, наборе!  :lol:
Дано да си прав, щото постът му е от преди повече от година :D

chocho_service

Живи сме
да вземен отделен раздел по градове ли да си отворим че ми е тъпо да чета колко интересни неща продават в София а тука няма кой да ти помогне

miTko

Цитат на: "penchod"
Цитат на: "miTko"
Цитат на: "abaro"Вероятно говориш за ул. "Климент Охридски", бившата кръчма "Двата лева". Собствениците мисля че са същите от маг. на ул. "Македония" до "Хр. Ботев"
offtopic Ей, жив е той, жив е! За много години, наборе!  :lol:
Дано да си прав, щото постът му е от преди повече от година :D
Баси, чак сега видях годината... :oops: Ама той се обади в друга тема - жив е!
Разни мои АКВАРИУМИ 

ВЕТЕРАН

Дааа,собстениците се казват Ирен и Митко,но не са акваристи!Занимават се с зайчета,морски свинчета и птички!А,че е имало растения чиста случаиност!!