• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 03:29

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Магазини в Русе към днешна дата

Започната от baceto, 12.11.2014 21:24

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

baceto

Знам, че има разни отговори по тази тема, но искам да разбера колко и къде се намират магазините свързани с хобито действащи към днешна дата в град РУСЕ :)
Аз знам: 1-до пантеона зад високия блок, 2-срещу дървото, 3-срещу странджата имаше един ама нямам идея дали е действащ.
Предварително Благодаря за отговорите :)

otli4nikat2

Има срещу бившата 8 аптека . И до бензиностанция Лук ол на гърба на старата поща на Митака магазина .Има и на "Петко Депетков" паркинга на "Дунав"
"Ако си съгласен с мнението на мнозинството,
значи е време да спреш и да се замислиш. "

sashop4o

На александровска горе на Альоша и по надолу срещу дървото. И в дружба 1 има под пацони

kasaba

Има и един Весо май беше - практикува в сивия сектор, основно аквариуми прави, някаква база има измислена - ама само той си вярва, че разбира от акваристика.

Общо взето в нашият град цените са си надути, поради простата причина, че няма големи обороти. Ако ти трябва някоя дреболийка или нещо спешно става. В повечето случаи ти излиза по-евтино да си поръчаш от нета. А пък закупуването на сладководна риба без карантина си е истинско тото :).

Имаме и човек, който се занимава с размножаване на сомове - поне от него ако си вземеш риби са на 99% здрави.

Similar topics (5)

10750

Публикации: 5
Прегледи: 8256

3789

Публикации: 359
Прегледи: 194944

48469

Публикации: 4
Прегледи: 2677

45926

Започната от nemo91


Публикации: 46
Прегледи: 22807

1880

Публикации: 8
Прегледи: 10050