• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.04.2024 19:55

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Нов магазин в Хасково

Започната от Big_gonzo, 13.10.2006 08:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Big_gonzo

В началото на тази седмица е отворил врати нов магазин в Хасково.
Вчера го посетих. Мисля, че определено си струва да се отиде там.
Магазина се намира на ул."Оборище"30 (на ъгъла с ул. "Страшимир")
Там, освен басейна с кои, които ще се избият коя да ти се качи в ръката, може да се види и много екзотична компания от няколко големи папагала, които прекарват повечето време на свобода в магазина.

Boby_

Звучи супер!
Даже се досещам кой е собственика. Ако го видиш, предай му много поздрави от Боби.  :lol:

Shagrath

Страхотна новина! През юли, когато посетих магазина на дискус в Пловдив, продавачът ми каза, че предстои откриване на такъв магазин в Хасково, но не предполагах, че толкова скоро. Е, в събота съм там.

Shagrath

В събота бях в магазина и наистина съм впечатлен. Имаше голямо разнообразие от рибки, предимно цихлиди. Имаше и дискуси. Хората бяха заредили много добре и липсваха банални видове рибки, като разните му там молинезии, гупи, хелери, и прочее. Магазинът не е с такава голяма площ като този на дискус в Пловдив, но е направен с вкус. Оборудването е на ниво. Освен това, там можете да намерите всякакви храни, нагреватели, помпи, препарати. Продават и готови аквариуми. Нямаше голямо разнообразие от растения, но това се компенсираше с голямото разнообразие от рибки. А за продавачката......... w00t  whistle .е, убедете се сами :wink:

rookie_gyn

И какво му е баналното на разните му там гупи, молинезии и хелери... :?:  :?:  :!:

Shagrath

Ами да кажем, че са често срещани.

madcap

08.11.2006 04:26 #6 Last Edit: 15.02.2007 11:16 by Георги
Да магазина е много добре зареден, а собственика се казва Николай, който ще ми оборудва един аквариум, и доста е навътре, новата му мания са папагалите  :wink:

chaykov

Цитат на: "Shagrath"Ами да кажем, че са често срещани.

ами да кажем че не всеки може да си позволи хубави рибки по простата причина че те са от 5-10 лв нагоре... а и една гупа да имаш зависи как ти е аранжиран аквариума :)
Англиски форум : питаш нещо и ти отговарят. Руски форум : питаш нещо и в замяна също те питат нещо.
Български форум : питаш нещо и всички се впускат да ти обясняват колко си тъп!



https://s1.postimg.org/43tluyw8fj/aqua.jpg[/url]

theater

Цитат на: "chaykov"... а и една гупа да имаш зависи как ти е аранжиран аквариума :)
offtopic  Да не говорим, че има и гупи, които са всичко друго, но не и банални.  8)
140л - харацини
http://starividri.org

Bass_Maker

Цитат на: "theater"
Цитат на: "chaykov"... а и една гупа да имаш зависи как ти е аранжиран аквариума :)
offtopic  Да не говорим, че има и гупи, които са всичко друго, но не и банални.  8)
А и си държат една такава... достойна цена тия Гупи :)
You cannot kill what you did not create...

chaykov

Цитат на: "Bass_Maker"
Цитат на: "theater"
Цитат на: "chaykov"... а и една гупа да имаш зависи как ти е аранжиран аквариума :)
offtopic  Да не говорим, че има и гупи, които са всичко друго, но не и банални.  8)
А и си държат една такава... достойна цена тия Гупи :)

в бургас най-скъпата гупа която съм виждал е струвала 2,5 и беше уникална с ярко червена опашка и тнт много не се заинтересувах защото живородката по принцип не ми харесва, но лев лев и нещо са из целия б-с :)
Англиски форум : питаш нещо и ти отговарят. Руски форум : питаш нещо и в замяна също те питат нещо.
Български форум : питаш нещо и всички се впускат да ти обясняват колко си тъп!



https://s1.postimg.org/43tluyw8fj/aqua.jpg[/url]

Георги

Цитат на: "Big_gonzo"
Магазина се намира на ул."Оборище"30 (на ъгъла с ул. "Страшимир")

Добавих го.

Георги

Цитат на: T_H_A - 15.02.2007 00:50
... магазин "Екзотик" зад енергото ...
Благодаря, добавен е :)

Similar topics (5)

42367

Публикации: 2
Прегледи: 3155

5094

Публикации: 4
Прегледи: 7132

10750

Публикации: 5
Прегледи: 8252

3788

Публикации: 368
Прегледи: 259507

36538

Публикации: 9
Прегледи: 5141