• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
17.06.2024 13:52

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

ГОЛЕМИЯТ пазар в Шумен

Започната от Joro Vn, 07.10.2005 23:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Joro Vn

ЦитатНямам палатка
И аз. Но ще търся по-китни магарешки будили.  :-D В Шумен не знам има ли хотели!? Преди 10-на и повече години, когато сменяхме визията на "Бохеми", бяха ми уредили като шеф-монтаж да спя на някакъв спортен хотел, може би няма и километър от сегашния пазар. Легло имаше, май и нощно шкафче, за друго не си спомням. И като че ли част от комарена мрежа на прозореца, а беше лятооооо. Банята и тоалетната обща, една на етажа, тип армейска от 80-те. Ако тогава знаех за тези полянкиииии...! *JOKINGLY*
ЦитатНа кой му пука.... 
На мен, бе!  :-D Какво ще си помислят колегите- че не нося на пиене! /не че нося, ама все пак... :-[/
     Ами мислете, до есен има доста време. :-)

batRambo

Жоро палатките са още по-съмнителни :-P

aquaram


dakata_m

15.04.2008 17:18 #78 Last Edit: 16.04.2008 09:32 by dakata_m
Чак сега видях тази тема и съответно разбрах, че е имало форумно присъствие в Шумен.( така става като пиша само в раздел болести и смърт  :-D). Аз и още 2 -ма кваристи ( то единия беше тръгнал за гълъб по принцип ) бях там и дори в последствие ( като се сетих, че имало и други раздели във форума  :-) ) разбрах че сме си купили blyxa japonica от big gonzo като останахме с много добро впечатление от коректността, която прояви като ни каза, че за едно растение, което си харесахме трябва задължително CO2 и ние не го взехме. В смисъл не ни го пробута, после да го гледаме как се спаружва в аквариума, чудейки се защо, за което  *DRINK*. Ако бях погледал темата преди пазара можеше поне по едно здрасти да си кажем, че сигурно сме се разминали 15 пъти ама другия път. Относно палатките, горе по Шуменското плато има доста местенца за лагеруване и поркане. Инъче хотелчета има:
http://shumen.bghotelite.com/
или пък който иска в гората
http://www.kyoshkove.com/index.php?d=bg&w=hotel&s=cc1405f4c930f2b0dfefa584e622d9ff
Предимството на последния, съответно и на "Орбита" е че са разположени на по 100 метра от пивоварната "Шуменско пиво"  :-D
Междувременно да се похваля, че утре ще лепим ( аз и онези 2-мата от поста горе ) аквариум, който на мен ми се явява първия ( в смисъл започвам да се уча ). Хубавото е, че няма да е моя и ако направим някоя грешка ще се поуча от нея. Опа, това не звучи добре но ще гледаме да не се оплескаме, май ще е над 300 литра и хубаво наводнение може да спретнем :-D.
Ай стига съм спамил за другия път може да се уговорим поне да се видим на пазара.

Similar topics (5)

9598

Публикации: 48
Прегледи: 39079

40320

Публикации: 10
Прегледи: 7285

10750

Публикации: 5
Прегледи: 8326

56727

Публикации: 1
Прегледи: 3318