• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
17.06.2024 11:57

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

ГОЛЕМИЯТ пазар в Шумен

Започната от Joro Vn, 07.10.2005 23:33

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Joro Vn

     
Цитатабе това 0,3 денонощия колко време е   и за кое се отнася за пазара на 29-ти нали???
Виж desimil какво написа- от 7,30 до 14-15,00 часа, или около 8 часа = 0,3 денонощия. Дни наред са продължавали само панаирите навремето.  :-) А за датата нищо не мога да кажа- изобщо ще се провежда ли, не знам.
     
ЦитатПо принцип от Варна се каним да тръгнем малка групичка хора, но нищо не се знае щото и на Синеморец щяхме да ходим ама сме си още по къщите.
Тук ми бръкна с пръст в раната.  :(  Ще ми се пръсне з...ка от яд. Другата малка варненска групичка, която замина, сигурно не остави риба в морето около Синеморец. А мен днес цял ден ме брули един вятър да не казвам за колко риби.  ]:-> Ще настоявам за промяна в устава на варненското дружество- да не се приемат повече нови членове- акваристи, ако не са риболовци. Поне един бургазлия да беше се отзовал на поканата, или от Царево. Има май такива форумници. ;-)

valevbg

Ами провали се групичката с която трябваше за Шумен ама аз ще си намеря друга моите хора ме предадоха.  :-|

patter

Мен ме бройте за Шумен :-) ... ако не ми мине черен телескоп път

Joro Vn

    Не схващам нещо, защо да се е провалила?! 29.09. е идната събота. Хубаво да си мисли въпросната групичка дали и сега ще се отказва! Тук вече ми е по-близо и за ходене сам! :-)

valevbg

23.09.2007 07:14 #34 Last Edit: 24.09.2007 07:08 by valevbg
Просто не и се ходила и така останахме без кола ама в четвъртък ще се доуточним
*DRINK*

Joro Vn

   
ЦитатПросто не се ходила
Пак не схаващам, ама хайде. Практиката обаче от предни години показва, че организацията за съботното пътуване на четвъртъшните сбирки е малко късно. Тъй като аз мисля да ходя, ако ще се провежда пазара, от сега започвам да сондирам за желаещи варненски колеги. До тук броя valevbg и patter. С нормален автомобил съм и остават още 2 вакантни места. Последната дума ще бъде в четвъртък на сбирката ни, но ако има желаещи, могат да дават заявки.
    За сбирка след пазара, ако има мераклии за такава, предлагам предварително да се уточни някакво известно и лесно за намиране заведение. Тук думата май ще имат колегите от Шумен. Който желае, може да дойде там примерно след 11.30 - 12.00 часа. И да си носите бадж + визитки. :-)

Big_gonzo

Май ще се разминем тази година с пазара в Шумен. Почти е сигурно, че няма да се състои. :'(

Joro Vn

    Сигурно ли е? Явно ще се разминем с "Шуменско"-то. А за мен поредното провалено пътуване- пето или шесто за месец и нещо. :(

malomir

27.09.2007 05:04 #38 Last Edit: 27.09.2007 17:15 by malomir
Донов това сигурно ли е?Че имам мерак и аз да ходя ако не ме скапят в петък през ноща.

sss

Все още има шанс. Гълъбарите са в София да действат за разрешение. По всяка вероятност ще стане ясно в петък.

zmeq

Ще има ли битак утре последно?

patter

 Според последната информация достигнала до мет събитието ще се състои утре като мястото му е променено - ще бъде до КАТ а не в училището както други години.

Започнахме да организираме група тук.

Колеги от Шумен чакаме предложения за неофициалната част  *DRINK*

zmeq

Цитат на: patter - 28.09.2007 14:52
ще бъде до КАТ а не в училището както други години.

На кое викаш КАТ?
И май последно не беше в училището  ;-)

patter

Контрол на АвтоТранспорта - КАТ :-)
Незнам обаче Шуменци на кое викат КАТ ... те да кажат.

zmeq

Уж съм от шуменците в изгнание, ама явно съм позабравил кое къде е вече  :-[

Я го опиши с 2 думи тоя КАТ къде се пада (квартал или нещо такова)  ;-)

Similar topics (5)

2585

Публикации: 102
Прегледи: 61235

1025

Публикации: 33
Прегледи: 18293

3538

Публикации: 26
Прегледи: 21903

32641

Започната от The Proo


Публикации: 5
Прегледи: 8641

2007

Започната от theos


Публикации: 1
Прегледи: 3620