• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 04:59

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Зов за помощ--към всички колеги от сърце!!!!

Започната от wwladoo, 12.12.2011 23:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

wwladoo

Здравейте колеги!!!Помагал съм на много хора,къде за съвет къде за друго--не винаги съм успявал да удовлетворя на всеки изискванията,повечето са били доволни от мен е верно имало е и недоволни----човек не е бил перфектен във всичко......Е дойде момент и аз да помоля за помощ,към моите приятели и колеги--АКВАРИСТИ които ме уважават--става на въпрос за мой много близък човек---самотна майка със дете-мъж на 25г.на който ако не се помогне ще остане инвалид за цял живот(на инвалидна количка а може и на легло,там зависи от развитието на болестта)Моля ви от сърце и душа помогнете и ще съм ви благодарен цял живот.......Ще публикувам по късно начина на дарение,болест,проблеми всичко,всичко е ...няма лъжа и измама---само моля колеги достатъчно е сериозен проблема не искам спам и глупости във темата,достатъчно е болката на майката и моята и на момчето--публикувайте коментари няма проблем......пишете ми и на лични съобщения ще отговоря на всеки,но моля ви не не пишете глупости....със съмнения достатъчна е болката..благодаря ви...Ще публикувам всичко по късно...може би утре че сега емоционално съм зле....Благодаря ви че го прочетохте дори.......Достатъчно е като публикувам всичко всеки колега който ми има доверие,да дари по 1лв и операцията да бъде направена и детето--а за мен е дете,да ви споменава цял живот. /изтрит от администратора текст/ Аз също ще помогна с каквото мога на това дете,по близките колеги акваристи ми знаят положението,и ме разбират на останалите всичко е от доброто ми сърце...Очаквайте информация за всичко--епикриза, моментно състояние на детето,начин на дарение  и всичко...Благодаря ви колеги че дори прочетохте проблема ми---помагайки на това дете помагате на един колега акварист който е във беда...С годините съм се убедил ,че акварист не става човек който не е със добро сърце---няма такъв просто няма...благодаря ви от цялото си сърце и душа предварително...... :-( *thanks :'(  Утре ще пиша подробности в момента не съм в състояние.....
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

rakim

Не се притеснявай,ще помогнем с каквото можем ;-)
540л Южна Америка

wwladoo

Цитат на: rakim - 12.12.2011 23:28
Не се притеснявай,ще помогнем с каквото можем ;-)
*thanks :'(--благодаря ти колега....от сърце.....не съм публикувал инфото..в момента  не мога..поради обясними причини..който преведе 20лв и повече---и се съмнява в мен...при първа заявка за риби от мен получава отстъпка от цените ми за същата сума а и повече...утре подробностти ще публикувам просто не издържах и писах..Благодаря ти..от сърце....Проблема е от 4 год и се влошава все повече, и моята много близка е криела от мен подробностти,нали научих в последният момент....какво да ги правиш жени......
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

grigor nakov

Цитат на: wwladoo - 12.12.2011 23:34
*thanks :'(--благодаря ти колега....от сърце.....не съм публикувал инфото..в момента  не мога..поради обясними причини..който преведе 20лв и повече---и се съмнява в мен...при първа заявка за риби от мен получава отстъпка от цените ми за същата сума а и повече...утре подробностти ще публикувам просто не издържах и писах..Благодаря ти..от сърце....Проблема е от 4 год и се влошава все повече, и моята много близка е криела от мен нали научих в последният момент....какво да ги правиш жени......

[/quote
Колега даи банкова сметка за хората от другите градове да могат да преведат някои друг лев

wwladoo

Е не благодаря колега Колешански от Кюстендил---ти ми напълни сърцето--не изчака даже и гаранциите и епикризата и всичко--имало и добри хора--пращаш пари по Еконт--това е няма думи само заради написаното--извинявай може би искаше анонимност не...разбрал съм се със шефа на офиса на  Еконт с който работя,за всяка сума получена с паричен превод по Еконт по който се плащаха суми за изпратените риби---дори и за един лев да се получават бележки с моето ЕГН и данните на дарителя--което си е и му благодаря публично,и аз ще съм отговорен за всичко по предназначение.Мога да пиша предварителни информации---а утре подробности--случая е сериозен---има писано до кмета на Бургас,до Скат ТВ,до БТB и до 24 часа и т.н. и до сега са събрани,т.е. обещани от общината,но не са преведени,след Нова година ако е рекъл господ,т.е. кмета--дано --2000лв което е смешно  --няма да споменавам моята сума---нищо че нямам възможностти кой знае какви в момента...благодаря на всички--очаквайте утре инфото,което ще се качи..не искам повече сега дарения  без да сте вие сигурни във мен освен от приятелите те ме познават...Колега утре ще бъдат публикувани банкова сметка и всичко и цялата история публикувана в печата....както и банкова сметка но аз държа да съм отговорен за сумите преведени от колегите от форума ----и че лично са преведени не за случаен човек а за мой много близък човек и вие помагате на колега Акварист--т.е. на мен --както искайте го тълкувайте...аз ще съм отговорен и утре ако някой се съмнява в мен всичко ще бъде документирано....Инфото за всичко ми е в скайп,но понеже съм емоционална личност и си пийнах от мъка и не искам сега,а ще ми се помогне да кача всичко във форума утре.. от админ.,малко съм индианец в някои неща и нали..а и ми е мъка :'(

: 13.12.2011г 00:12ч
Момчето се казва Венцислав Красенов Капсъзов--25г.--може някой да е чел нещо по медиите преди време за епикризата му..Утре подробности!!!!!
: 13.12.2011г 00:12ч
Правени му са редица тежки операции-- в Окръжна болница във Варна--цялата история утре!!!
: 13.12.2011г 00:12ч
Предварително инфо за любопитните и хората с мед. образование---в ранна възраст --Фридрайхова атаксия която се усложнява и отключва след пътен инцидент и последвали операции след пътният инцидент при което са счупени и двата крака и тежка черепна травма!!!
: 13.12.2011г 01:01ч
Извинявам се на админ че постоянно ще качвам темата,но така реших ще публикувам всичко до лев и ст.--току що колегата Bolta--Георги Христов Христов дари 18лв за Венци--благодаря му от сърце--сумата от колегата Колешански ще публикувам утре-той не ми я написа--на ЛС!!! *thanks
: 13.12.2011г 01:01ч
И накрая ще публикувам оригинала на документа който ще бъде издаден за дарението от колегите!!!Доколкото съм запознат в предварителни разговори---за фирми дарителки с по големи суми са предвидени данъчни облекчения,според законите в БГ,но за това ще пиша допълнително,точно и ясно!!!
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

mupk0

Като взема пари  за следващата седмицата ,ще даря малко..надявам се все пак до Понеделник да е събрана сумата,но ако не е ще помогна....


понеже не съм пращал пари досега по Еконт,давам телефона с адреса и толкова?Съответно сумата от Х лева и там няква лихва за услугата сигурно..

wwladoo

Колега благодаря,предварително---не искам големи суми, а и нямам моралното право--апела ми беше по 1лев от колега но  от сърце..... *thanks---сумата е за сега 23000лв с ДДС за операцията--за последващата рехабилитация си нямам на идея колко ще поискат.Пак пиша подробностти утре. /изтрит от администратора текст/ ООххх сега научавам за рехабилитацията на ден ще се бият за 10лв противосъсирачни в продължение на 6 месеца,но няма да се отчайваме--колкото имате възможностти колеги......защото ще се слагат външни шини отвън на краката,за раздвижването и изправянето на краката,защото те са изкривени---ли какво нямам на идея не разбирам от медицина много и в частност от случая..Апела е един лев,не искам никой да ощетявам...
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

mupk0

Значи остават 21000лв..кофти.Дано някоя/и институция/и помогнат с по-крупна сума,че от форума едва ли ще успеем да се доближим до сумата! успех!

wwladoo

Споко колега колкото толкова но от сърце--сговорна дружина планина повдига.....а и човек трябва да повярва,че по Коледа понякога стават и чудеса,особенно ако вярва в себе си и в колегите и приятелите си......
: 13.12.2011г 01:01ч
Ето и малко снимки--три години след катастрофата---
: 13.12.2011г 06:06ч
4 ри год след катастрофата--- 13.12.2011г 06:06ч[/size]
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi44.tinypic.com%2F2llim2e.jpg&hash=e2004b79a3d508904401a9cb2a6b13bd1e7fdc3b
: 13.12.2011г 06:06ч
Преди катастрофата--
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

NO CARRIER

Стискаме палци момчето да се оправи!  *THUMBS UP*

Двата документа ги прикрепих към първото мнение в темата.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

wwladoo

Цитат на: NO CARRIER - 13.12.2011 09:37
Стискаме палци момчето да се оправи!  *THUMBS UP*

Двата документа ги прикрепих към първото мнение в темата.
ОК--Коко благодаря ти *thanks от сърце и на всички колеги които се надявам да помогнат!!!Колеги уточнявам следното-----който иска може и по банков път да превежда сума,няма проблеми---сметката е официална дарителска,дадена е във първият фаил,който Коко качи--със всички изисквания--от държавните органи!!!Който си прецени ,че може по Еконт чрез мен всичко ще бъде документирано от мен и издаден общ документ за сумата от колегите,чрез Еконт като я предам където трябва,ще бъде и публикувана и фактура за операцията и всички разходи няма проблеми за това!!!Написах за Еконт---защото искам да разберете че все едно помагате на мен,майката на детето ми е много близка--това е.И друго който няма възможност,нали и иска да помогне със 1 лев---не става със банков превод--затова говорих с Еконт и те се съгласиха--макар че ги предупредих че може и да има много по един лев и за всеки лев документ ще вадят--шефа на местният офис каза няма проблеми!!!И друго който  праща пари чрез Еконт да ми пише на ЛС---и ако иска да остане анонимен-да не публикувам името му в темата,да ми пише да зная аз--защото се опасявам че може и да има и такива колеги....






/изтрит от администратора текст/
: 13.12.2011г 09:09ч
Благодаря на колегата 6ebeka за дарението--и на други двама колеги дарили и пожелали анонимност но са записани при мен кои са и сумите!!!! *thanks
: 13.12.2011г 12:12ч
Благодаря на колегата Slayerp5--Павел Боков--за дарените 20лв. *thanks
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

paolo6481

Аз мога и банков превод да направя но предпочитам да пратя чрез бюро за парични преводи.Само искам да знам проблем ли ще ти е да отидеш да си ги получиш?И ми напиши трите си имена!
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F34zdrna_th.jpg&hash=45c7615397b36a46302083086bcbaa2a9717f785

wwladoo

Цитат на: paolo6481 - 13.12.2011 14:38
Аз мога и банков превод да направя но предпочитам да пратя чрез бюро за парични преводи.Само искам да знам проблем ли ще ти е да отидеш да си ги получиш?И ми напиши трите си имена!
Как ще е проблем какво приказваш---всичко ще направя за момчето!!!! /изтрит от администратора текст/ ---само че кое бюро ми напиши!!!!И предварително благодаря за жеста... *thanks
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

paolo6481

ОК.Утре ще ти пиша вече на лично съобщение.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F34zdrna_th.jpg&hash=45c7615397b36a46302083086bcbaa2a9717f785

wwladoo

ОК--благодаря ти колега!!!Отчет за днес,от мен---83лв от 7 колеги някои от които искаха да останат анонимни--благодаря ви колеги от сърце---- :-) *thanks
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Similar topics (5)

43469

Публикации: 0
Прегледи: 1556

3918

Публикации: 8
Прегледи: 4524

35413

Публикации: 5
Прегледи: 2567

31641

Започната от tedss


Публикации: 4
Прегледи: 2332

27715

Публикации: 4
Прегледи: 4748