• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
17.06.2024 16:24

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Зов за помощ--към всички колеги от сърце!!!!

Започната от wwladoo, 12.12.2011 23:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mupk0

Нещо против ако разпространя и в друг форум?

wwladoo

Много колеги се обаждат,че ще пратят ---но желаят да останат анонимни--аз не разбирам,срамуват се ,че са направили едно добро дело,или са скромни и не искат да се изтъкват,това не е изтъкване колеги--това е от благодарност от мен ги упоменавам(така ли го разбират)--мисля по скоро второто!!Затова ги споменавам и им  благодаря от сърце--имате и благодарности и от Венци--снощи момчето с приятелката си,четоха нещата във форума в темата и на лични съобщения от колегите, които са ми писали във форума да дават кураж и бяха  трогнати.... :-)
: 14.12.2011г 09:09ч
Цитат на: mupk0 - 14.12.2011 00:00
Нещо против ако разпространя и в друг форум?
Нищо лошо,колкото повече--толкова надеждата е по голяма,операцията е тежка и пътя за изправяне на ходилата също,но важното е че момчето не се отчаяло и се бори --много медии са информирани вече...,да съберем парите пък останалото.....
: 14.12.2011г 09:09ч
Благодаря на  колегата Paolo---изпрати чак от Италия пари за Венци. *thanks
: 14.12.2011г 15:03ч
Току що ми писа дете на 13год. -------- с име във форума----qvo---и иска детето да прати 5лв,защото бил дете и нямал повече---трогнат съм моето момче от постъпката ти-----благодаря ти от сърце но не мога да приема,това-----затова моля деца не си давайте последните парички,макар да зная че е благороден жест--не искам децата от форума под 16г. да пращат парички.Благодаря ти моето момче за жеста *thanks *BRAVO*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

mupk0

Писах в hardwarebg,сега ще попитам и за vwclub.Казвам го ,за да знаеш.

wwladoo

Цитат на: mupk0 - 14.12.2011 23:30
Писах в hardwarebg,сега ще попитам и за vwclub.Казвам го ,за да знаеш.
Благодаря приятелю!!!! *thanks
: 14.12.2011г 23:11ч
Днес ще бъдат сканирани всички медицински документи и епикризи на момчето  и най-късно утре ще бъдат публикувани --качени в темата!!! :-)
: 15.12.2011г 14:02ч
И най- новото Венци от вчера е един от нас,стана член на форума--момчето,беше впечатлен и трогнат като прочете личните ми съобщения и темата и съпричастието на колегите!!!! :-)
: 15.12.2011г 14:02ч
Благодаря на Васко--Килимен,от сърце за подкрепата *thanks----както и на четирима колеги от Бургас които дариха на место в базата при мен и пожелаха скорошно оправяне на Венци!!!! *thanks  Благодаря ви колеги!!!! :-)
: 15.12.2011г 16:04ч
/текстът е изтрит от администратор/
: 16.12.2011г 09:09ч
Благодаря на колегата Rakim,за преведените пари-----от сърце,да си жив и здрав... *thanks
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

NO CARRIER

Медицинските документи и епикризата са прикрепени към първото съобщение.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

wwladoo

Цитат на: NO CARRIER - 16.12.2011 10:56
Медицинските документи и епикризата са прикрепени към първото съобщение.
Благодаря Коко *thanks!!!Благодаря и на колегата ------АА----който също дари за Венци!!!! *thanks :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Jak_318

Здравейте на всички!!!
Казвам се Венцислав Красенов Капсъзов на 25 год. живея в гр.Бургас
Първо искам да благодаря на батко Владо ,за подкрепата и воoбще за всичко нямам думи, и на всички останали подкрепилиме в този труден момент в живота ми, благодаря на всички от цялото си сърце , не вярвах, че толкова добри и съпричастни хора има , бъдете винаги здрави и щастливи, мечтите ви да се сбъдват.

Ако някой иска да ми пише или иска някакви докоменти,епикризи, телково решение, лекарско становище,фактури, или подроба информация за дарителската  сметка или разплащателната за дарение може да ми пише на имейла, по скайп или да ми се обади:

                                                                                                                                                        vencislav_1986@abv.bg
                                                                                                                                                       
                                                                                                                                                        skype: jak_318
                                                                                                                                                         
  Благодаря на всички, весели празници, с пожелание за много здраве!!!

wwladoo

Благодаря на Колето---Коле99--за дарението,жив и здрав,както и на Чакъров също благодаря  *thanks :-)на колегата blagoy--също,както и на други 3ма колеги от Бургас които дариха на място при мен във базата. *thanks *BRAVO*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

wwladoo

Благодаря на колегата Aquarium fan  и на Coral master ,които също направиха дарения за Венци--- *thanks  :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

wwladoo

Благодаря на колегата  Rainbow sid и партньора му,които също помогнаха за Венци...Колеги благодаря на всички за помоща и весело изкарване на Коледните праздници..Живи и здрави и вие и семействата ви!!!! *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

wwladoo

Добър вечер колеги!!!Благодаря на всички които се отзоваха и пратиха дарение чрез мен на Венци---всичко направих от най-добро чуство и сърце,до момента се събраха чрез мен 311лв,чрез необходимите документи,които ще бъдат публикувани във темата-----и парите  ще бъдат преведени в дарителската сметка.Всичко е документирано до стотинка от мен,благодаря ви още веднъж. *thanks!!!!!/текстът е изтрит от администратор/Благодаря ви колеги---бяхте перфектни..... нямам думи ..*BRAVO* *thanks--жалко че някои хора не оценят нещо и нямам думи просто....... :-(
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

paolo6481

Владо не се обиждай!Винаги ще се намери някой да злослови.Използвах да се включа докато още не е затворено.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F34zdrna_th.jpg&hash=45c7615397b36a46302083086bcbaa2a9717f785

NO CARRIER

Здравейте!

Днес Владо е внесъл получените пари в дарителската сметка. Въпреки всичко се получиха някои недоразумения, които бихме искали да бъдат изчистени. За целта ще помоля всички, които са дарили пари, да се свържат в лично съобщение с Венци, като му пишат имената си и дарената сума. Връзка:  л.с. до Jak_318.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Similar topics (5)

43786

Публикации: 0
Прегледи: 1107

22626

Публикации: 7
Прегледи: 3059

15400

Публикации: 52
Прегледи: 12389

43469

Публикации: 0
Прегледи: 1570