• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 16:55

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

За фитнеса и хапчетата

Започната от Vannkata, 22.03.2010 10:40

« назад - напред »

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Giorgio_Armano

добре си решил да спортуваш но ти трябва да решиш какво искаш да постигнеш и за колко време
ако е без химия ще ти трябва доста време и много здрави тренировки и зверски диети

ще трябва да се откажеш от много работи
но както казват старите хора.........
хубавите неща стават бавно
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

Vannkata

каква химия бе човек, май бъркате храната с лекарствата ;д
: 25.07.2010г 22:10ч
само незнам дали да си взема глутамин или БЦАА или и двете..

Lucio

Ей кажете какво да взема и аз за да отслабна без да тренирам - че ме мързи.

vasso

Такъв вибриращо-изпотяващ колан си вземи! :-D Сериозно, трябва си поне малко тренировка. Пък и си е до структура, някои се опитваме да напълнеем. *CRAZY*

joro1981

Цитат на: Lucio - 25.07.2010 22:54
Ей кажете какво да взема и аз за да отслабна без да тренирам - че ме мързи.

Каквото и да пиеш, без тренировки и диета няма да стане ;) Не ,че ако отидеш в някоя аптека няма да хвалят някакви "чудотворни" хапчета с невероятен ефект, за да ти вземат парите. Досега никой не е отслабнал с лежане, пиене и плюскане   :popcorn: *DRINK*
Пийте червено вино за да сте здрави, а здравето е нужно за да се пие ракия !

Асен Евгениев

То ако ставаше така, нямаше да има дебели хора. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

VDO

Тъй като тази тема "захапва "директно фитнеса,има ли такива ентусиасти тук? :-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs22.postimg.org%2Fmac34rft9%2Fphotocat5.jpg&hash=360a4daf14830905da8b7981cd428ee276c00958

ivotri

Цитат на: Lucio - 25.07.2010 22:54
Ей кажете какво да взема и аз за да отслабна без да тренирам - че ме мързи.
Малко насоки искам да дам на всички борещи се с килограмите.
Причинита за наднорменото тегло са комплексни. Една от тях е слабата обняма на веществара в тяло (бавен метаболизъм).
Няколко съвета за спарвянето с проблема.
1) Никога не гладувайте. Хранете се 4-5 пъти с балансирана храна. Яжте всичко както досега, но се хранете правилно. Не приемайте голямо количество храна, а я разпределете. Не консумирайте прости захари преди лягане, а рано сутрин.
2) Движения!!!! Хората затлъстяват от не достатъчно движение. Препоръчвам бягане от 3 до 4-5 пъти седмично с пулс до 140 и поне 30-60 минути продължителност. Бавно равномерно темпо.
3) Добавки. Там има много варианти за медикаменти, но ако не спазвате 1 и 2 ефекта е много малък даже може и да няма ефект. Друг е въпроса ако започнете да водите "здравословен живот" тогава има много по-изразен ефект.

За фитнес маняците. Не взимайте анаболи или ако сте решили правете го безопасно(до колкото може). Винаги четете преди да взимате каквото и да било. Запознайте се с биологията и физиологията на човек и как влиаят медикаментите на тялото, било то добавки или други препарати. Обедете се че сте здрави преди да приемате каквото и да било и колкото по-чито тренирате толкова ефекта от добавките и анаболите се увеличава. Ако искате да станете здрави за няколко месеца и не ви се тренира, не се захващайте. Фитнеса и всеки спорт са начин на живот, правете го за удоволствие, не защото другите го правят.

rakim

Малко да съживим тази тема.Я по напредналите кажете според вас има ли ефект за покачване на мускулна маса от упражнения като набирания,кофички,опори и тн..със собствено тегло,или без тежести не става работата?
540л Южна Америка

terier4o

Ключа към покачването на маса , е храненето . Ако не се храниш както трябва няма да качиш мускулна маса .
Упражненията със собствено тегло вършат работа до едно време ,  ... след това ставаш '' лек за себе си '', само с такива упражнения никога няма да си много масивен .
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs2.rimg.info%2F423f2c9436d6a9d376b4016d3211d9c2.gif&hash=38fb462888e63d5cd40cf419b5536d2abc534ec5

danielm

На Териерчо за растения и мускули може да се вярва!!!
Аз поне на 100%
*DRINK*

rakim

Да разбирам...отваря ми се доста апетит но като почна да ям с това темпо и се омазнявам веднага,направо за два три дена виждам как ,пояса,,расте...Знам горе доло какво трябва да ям,но явно греша точно в това.А пък ако почна само риба и пържоли да ям ще фалирам бързо :-D :-[ Иначе не съм пълен човек да кажеш да ми се лепи лесно,реша ли свалям с дни...но свалям и мускулна маса.
540л Южна Америка

ilk4000

Цитат на: Lucio - 25.07.2010 22:54
Ей кажете какво да взема и аз за да отслабна без да тренирам - че ме мързи.
Л-Карнитин течен най-добре, доста помага, но ептен без движение няма да стане

Цитат на: rakim - 13.07.2012 19:53
Да разбирам...отваря ми се доста апетит но като почна да ям с това темпо и се омазнявам веднага,направо за два три дена виждам как ,пояса,,расте...Знам горе доло какво трябва да ям,но явно греша точно в това.А пък ако почна само риба и пържоли да ям ще фалирам бързо :-D :-[ Иначе не съм пълен човек да кажеш да ми се лепи лесно,реша ли свалям с дни...но свалям и мускулна маса.
Яж по малко, но често. Проблема на много хора(включително и на мен) с храненето е в това, че незнаем кога да спрем да ядем тоест кога сме се наяли и кога почваме да се тъпчем. От няколко места съм чувал, че трябва да се спре да се яде, точно когато ти е най - сладко.

terier4o

Цитат на: rakim - 13.07.2012 19:53
Да разбирам...отваря ми се доста апетит но като почна да ям с това темпо и се омазнявам веднага,направо за два три дена виждам как ,пояса,,расте...Знам горе доло какво трябва да ям,но явно греша точно в това.А пък ако почна само риба и пържоли да ям ще фалирам бързо :-D :-[ Иначе не съм пълен човек да кажеш да ми се лепи лесно,реша ли свалям с дни...но свалям и мускулна маса.
Ако когато става въпрос за фитнес някой ти каже ... яж това и това и пий това и това , без да се е поинтересувал , колко килограма си ,колко калории поемаш дневно към настоящия си режим ,колко средно изразходваш ...кръвно .... или др здравословни проблеми .... та тоя дето ти ги говори тези неща изобщо няма смисъл да го слушаш .
Много е трудно да покачваш маса и да запазиш сепарацията на мускулите , има хора на които им е ген ( качват бавно , но пък винаги са си с добра сепарация ) . В началото е нормално да качиш 6/7 бързи килограма , е по някога не са там където искаме ...  :-)  . Ако не искаш да ставаш много масивен .. разбирай ''мутроподобен'' , си тренирай за тонус  яж каквото ти се яде , но просто ограничавай пърженото и мазните меса .
*DRINK*
И да знаеш фитнеса е най-неблагодарният спорт  *SORRY*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs2.rimg.info%2F423f2c9436d6a9d376b4016d3211d9c2.gif&hash=38fb462888e63d5cd40cf419b5536d2abc534ec5

rakim

540л Южна Америка

Similar topics (1)

29492

Публикации: 8
Прегледи: 5511