• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
05.06.2024 17:02

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Тема направо като за Лафче.

Започната от sunshine_167, 13.01.2012 18:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ribarche

Ооо  не стига , че .... си точно описание на това  какво означава НЕКОРЕКТЕН , ами и сега орева Форума .... , честно казано   си заслужаваш БАН  .
Аз също се сблъсках с некоректното отношение на този потребител за същите тези Родостомуси  .
След като се договорихме , за цената и деня  стигнахме до споразумение аз да пратя парите за Родостомусите по  автобус , а тя да ги даде на шофьора .
Аз станах в 5 сутринта , за да мога да ида навреме до Автогарата  пратих уговорена сума по шофьора . ....... , и пратих СМС с регистрационния номер на автобуса , фирмата превозвач ........  и чакам  на мен да ми се прати СМС , че рибите са пратени .... обадих се няколко пъти - никой не ми вдигна телефона ...... и в късния следобед получих ЛС , че дискусите и били хвърлили хайвер   и тя не можела да бърка в момента в аквариума .
Я кажи какво имаше в ръцете и устата 10 часа ?
Такива хора  като този потребител трябва да бъдат наказвани  ! 
Изключително нагла персона , при положение , че  е виновна ......  се опитва нагло да  докаже , че всъщност е наклеветена .
*ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban *ban

sunshine_167

Мисля че темата трябва да се затвори. Идеята ми беше да коментираме това до колко и как модераторите трябва да се намесват. А не да прекаляваме с шегите или да разпалваме темата.

И за да бъдем честни мисля да изпратя едно левче на потребителя :) нека си има рибките със здраве.

Но за напред предлагам Модераторите добре да си помислят как за какво и какър резон има в нещата.

Не е редно модератор да размахва секира цитирам " управи се с хората иначе няма да може да постваш неща тук" след което човек се опитва да обясни какво става  и отговора е. Не ме интересува аз не съм съдия ти се управи там па иначе ще ти намаля достъпа. Е какво сега аз да отида и да се моля на хората. Истината е едно за един друго за други и трето за трети Има доволни има и недоволни. както се убедихме в коментарите на хората тук. Ако не спазим поне някакви правила малко мисъл и изслушване на едната другата страна ...................

Ами тогава ще стане хаус..... и аз имам оплакване сера ми продаде храна със изтекъл строк... да ми върнат парите иначе да им спрете рекламата уруш.

хаиде сега модераторите да кажат същото и на тях управи се със момичето иначе лошо......             Ами не е това начина....

Асен Евгениев

На мен ми се струваха много 100 поста и 6 месеца регистрация, ама нещата отиват към
300 поста и 1 година. icon_axe



P.S. В Продавалника също се продават аквариуми, риби и др. Както и на още 20 места.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

nikolay0876

А бе четох, четох... Момиче ли си, не си ли няма значение. Факт е че си  в грешка, извини се и точка. Какво търсиш от модератори подкрепа някаква? А за идеята ти да коментираш модераторите колко, как и кога да се намесват е безсмислена, те за това са модератори. Стани такъв и ще преценяш къде и как да се намесваш. Друг факт е че не  само един съфорумец се е оплакал от теб, не може да има чак толкова съвпадения. Така че просто си оправи бакиите. Това че си жена не те оправдава.
P.S, И като пишеш прочитай какво си написала. Има доста грешки, които дразнят.

zambo

Дали разликата е левче и рибка или 1000лв. и 1000 риби не е важно . Проблема е , че не си си изпълнила ангажимента , а си взела парите .
Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

cwetalin

Цитат на: nikolay0876 - 13.01.2012 23:23
И като пишеш прочитай какво си написала. Има доста грешки, които дразнят.

Мисля че човек, който многократно пише Управяй, няма как да те Управи с хубава стока и коректно отношение.
А купуващите - поинтересувайте се малко от продавача, затова има профил там, вижте къде е писал, какво, на колко години е дори...

sailender

Здравейте колеги,

Да започна със коментар върху темата, лафчето се получи :) заглавието е измислено на място!
Продължавайки с колегата "nikolay0876" според мен не е нужно да ставаш модератор за да коментираш процедурите във форума.

Иначе форума ще се превърне в някакво феодално общество.

За да работи една структора добре трябва да има диалог между различните нива и части.



Caxapa

Последно предупреждение към купувач и продавач!
Оправете  неуредците помежду си! Сделката  е изпълнена но не във вида в която е сключена и за това некоректният участник трябва да поеме отговорност  и да заплати разликата. Както колега е споменал по-горе  няма значение дали е левче или 100 или 1000. На лице е грешка която трябва да бъде поправена.Оправете този проблем помежду си като колеги съфорумци с добър тон за да не се наложи намесата от наша страна!Заключвам темата и ако има  неясноти от страна на двамата потърпевш да ми пишат на ЛС. Надявам се няма да се стигне до там а ще решите въпроса  в по-нормален диалог.
С поздрав от модераторския екип Сахара.

Similar topics (5)

2617

Публикации: 128
Прегледи: 39777

35389

Публикации: 5
Прегледи: 2878

48283

Публикации: 276
Прегледи: 93821

33367

Публикации: 5
Прегледи: 3120

19583

Публикации: 36
Прегледи: 26558