• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 18:07

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Спам

Започната от ReeT, 02.02.2010 16:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vasso

Това е безумно. *CRAZY*

ReeT

заби спама в тинята нема кои да те мине  *thanks *CRAZY*

gipsa

Имам новина имам маки гупи  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* 32-33 малки рибочета са.Общо всичките ми рибки (само тези който съм изродил) са горе долу 100 парчета   :-D :-D :-D Като подаснат ще се чудя какво да ги правя. Нали с атремия ще растът по-бързо.

ReeT

с чернодробна много ситна ще са си добре внимавай да не ги прехранваш че са лакоми  :-)

gipsa

Цитат на: ReeT - 04.02.2010 15:06
с чернодробна много ситна ще са си добре внимавай да не ги прехранваш че са лакоми  :-)
Малките няма да преядат *NO* ама полемите ги храня по 3 пъти на ден и незнам дали не ги прехранвам   *dontknow*
: 04.02.2010г 15:03ч
Имам един анубиа с едни горе долу кръгли листа.Така , въпроса ми е как да го така да се каже размножа.

Raven

Изчакай анубиаса да порастне и режи коренището, най добре изчакай от основното коренище да се отделят израстъци - щом тръгнат по тях листенца може да го режеш.
Но трябва да има поне по 4-5 листа на отрязък.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

gipsa

Аха ами преди седмица без да искам откъснах едно листо и го сложих в размножителния . Не е умряло ама няма и корен . Дали ще стане нещо?

Raven

Не- при анубиасите не става.
Така се размножават някой папрати- Цератоптериса примерно или Микрозориума.
Анубиасът е по висшо растение и не го може това размножаване.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

gipsa

Гледам тука много хора ходят на фитнес. Някой може ли да ми каже кви пари са горе долу гирите и там другите тежести ? Ще ставам корав  *ROFL* *ROFL* *ROFL*

vasso

Еми то цената е на час или на посещение , пък вътре всеки прави каквото си иска. В София много варират цените. *THUMBS UP*

Асен Евгениев

С абонаментна карта може да ти излезе и наполовина. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Raven

Най добре си взимай карта, тя е за брой посещения на месец.
Пакетът излиза по ефтино, а и като се набуташ за един месец напред ще имаш стимул да ходиш :-D

Цените са с много голяма разлика, аз ходя в един квартален фитнес който е чисто мъжки и няма никакви претенции от типа на бягащи пътечки и прочие вагинатори- само яки назобени говеда и метал , точно както трябва да бъде истинският фитнес.
Прости уреди и без много излишни машинарий.

Има и много скъпи фитнеси с много луксозно обзавеждане- там цените са много по високи.

Веднъж влязох в един такъв фитнес- бачках на Златните и ходих до хотела на Мултигруп да взема едни мерки, докъто  чаках да дойде управителя влязох в фитнеса- момчето ми вика- ако искаш направи една тренировка щото управителя ще се забави поне половин час.
Отидох до една от машините, пет минути я гледах и не можах да разбера за какво служи- а тренирам от поне 7-8 години :-D
Много изкелеферчени уреди правят понякога, Лари Скот и Рег Парк не биха се доближили до такова нещо дори и на снимка.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

gipsa

Нямам много време да ходя на фитнес , а ако имам е по това време. И искам си зема нещо си тренирам в нас.До сега съм пробвал само с лицежи упори , коремни преси и набирания на вратата(ама е много ръбеста)  :-D :-D :-D

Divane

та като стана дума за хляба и малките пекарни..на вилата ми има един пич - магазинер..та той е измислил тази система - докарва се хляба топъл на цена 90 ст. (ръчен)..цял ден е на тази цена, а на другият ден до 12 ч на обяд ,цената пада на 40 ст...Никога не му остава хляб да застоява,камоли да претопля и препродава ;)


sliven

140 души народ във форума.Колко е рекордът?Хляб хапвам доста,предпочитам средичката(спецовете в занаята,предпочитат коричката)Бях ви писал в друга тема, че имам 7 години стаж в хлебозавод!?Подобрители,консервант,предфермент и стабилизатори си е имало и през Соц(а) сега брашното е манипулирано и цената блазни производителите да въртят парчета!!Още спам искате ли?Сега слагат боя, за да излъжат и търговци и клиенти,за типа брашно.  :popcorn:
Едно е да искаш,Второ е да можеш,а пък,Трето и Четвърто е да го направиш-"Мъжки времена"от Николай Хайтов

Similar topics (4)

20156

Публикации: 21
Прегледи: 7525

21895

Публикации: 36
Прегледи: 10707

1902

Публикации: 12
Прегледи: 6558

51624

Публикации: 12
Прегледи: 6566