• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
06.06.2024 22:05

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Спам

Започната от ReeT, 02.02.2010 16:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vasso

Нали е спам темата- няма такова нещо като добри и лоши хора. Всеки е съвкупност от различни емоции, чувства и мисли, които се проявяват по различен начин в различни ситуации. Не може да се прави обобщение по такъв елементарен за мен начин. ;-)

Bolta

Тук неможах много да те разбера . Кое точно е елементарно - аз или мнението ми ?

vasso

Хах, не изобщо не съм видял чие е мнението, не се засягай. Говоря по принцип, че няма "добри" и "лоши" , всеки е съвкупност от двете.
Ако съм те засегнал, съжалявам! *SORRY*

Асен Евгениев

А аз имах в предвид, че в акваристиката няма място за политика и няма значение кой
какъв е и от къде е. Ако има какво да науча, бих се включил в Ирански или Сомалииски
форум. *DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Bolta

vasso -  *DRINK*
akapulko -  *DRINK*
*privet*

valnata

Търся червенобуза костенурка. :-) Някой от Варна ако е засичал по магазините моля да каже. Има в магазин "панда" но са големи.. :-(

vasso

Много съм разочарован от българското озвучаване на Дискавъри! :-( :buff: Отврат е, пък и английският беше супер за слушане! Не знам какво мислите, ама сега не изтрайвам и 5 минути...

MeTogu

Усещам затишие пред буря.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Caxapa

То да има буря, добре. Ама комшията си полива градинката и едни комари като врапчета трепя. Златната вече неще да ги погледне  :-!

MeTogu

Във Виена и комари ли имате.Много сте назад.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

nikolay0876

Що? Вие в Русе да не ги свършихте? *CRAZY*

Caxapa

Тук не съм чул да трепят гадини. В далечната 1991- ва бяха пуснали доброволци да отстраняват масово нашествие на охлюви по магистралите.

MeTogu

Цитат на: nikolay0876 - 28.06.2010 23:24
Що? Вие в Русе да не ги свършихте? *CRAZY*
В интерес на истината съм на 10 етаж и не летят до толквоа високо.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Raven

Пробвахте ли продуктите с логото "Стара планина" ?
До тук пробвах наденички и кайма- определено има разлика.
Наденичките си имаха по различен вкус, а най важното е че цветът им е различен, няма ги вече "свежите" розови цветове.

Каймата на вкус е същата като тази която ми мелят пред мен в големите вериги супермаркети.Веднъж от нямане накъде си взех някаква пакетирана кайма за супа топчета.
Резултата беше изумителен- супата стана розова на цвят, самите топчета станаха сиви и набъбнаха почти двойно, имаха вкус на стар хляб+гюдерия.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

NO CARRIER

Ядохме кренвирши на Тандем. На вкус го докарват, ама чак пък нещо супер. Може би очаквахме повече от тях. И да, при печене в грила не се разпукнаха, а вкусът им се запази, дори станаха по-добре.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Similar topics (4)

20156

Публикации: 21
Прегледи: 7642

21895

Публикации: 36
Прегледи: 10845

1902

Публикации: 12
Прегледи: 6608

51624

Публикации: 12
Прегледи: 6623