• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 11:31

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Спам

Започната от ReeT, 02.02.2010 16:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Асен Евгениев

Цитат на: gipsa - 05.02.2010 19:31
Кажете нещо вкусно и лесно да готвене ,че трявра се представя добре.
Вземи си пиле на грил от близкия магазин. Трябва само салата да направиш, а това не е трудно. :-) *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

gipsa

Цитат на: akapulko - 05.02.2010 19:38
 
Вземи си пиле на грил от близкия магазин. Трябва само салата да направиш, а това не е трудно. :-) *THUMBS UP*
То е хубаво да си в големия град ние в Котел ни фото ,ни родилно имаме ти пиле на грил търсиш.Пич  в Котел нищо няма има само чист въздух нищо друго.

Асен Евгениев

Цитат на: gipsa - 05.02.2010 19:45
То е хубаво да си в големия град ние в Котел ни фото ,ни родилно имаме ти пиле на грил търсиш.Пич  в Котел нищо няма има само чист въздух нищо друго.
Тогава си вземи пилешки бутчета и едно пакетче на Маги - малки тайни, има специално за
бутчета. Вътре в пакетчето има прозрачна торбичка, в която слагаш бутчетата и подправката /микса/,
връзваш, слагаш в тавичка и във фурната. Рецептата я има на опаковката. Ако и това нямате
в Котел - яйца на очи. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

gipsa

Цитат на: akapulko - 05.02.2010 19:56
Тогава си вземи пилешки бутчета и едно пакетче на Маги - малки тайни, има специално за
бутчета. Вътре в пакетчето има прозрачна торбичка, в която слагаш бутчетата и подправката,
връзваш, слагаш в тавичка и във фурната. Рецептата я има на опаковката. Ако и това нямате
в Котел - яйца на очи. :-)

Вчера на обед ядох билешки бутчета (Маги), а преди ден два ядах яйца. Вече се чудя какво да ям. *dontknow*

Асен Евгениев

Щом в Котел няма нищо, какво правят по цял ден /и нощ/ възпитаниците на училището за
фолклорни изкуства? Аз се сещам за едно нещо, но и то писва. :-D
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

gipsa

Цитат на: akapulko - 05.02.2010 20:12
Щом в Котел няма нищо, какво правят по цял ден /и нощ/ възпитаниците на училището за
фолклорни изкуства? Аз се сещам за едно нещо, но и то писва. :-D
Има хора на които много трудно им писва  :-D само да има разнообразие . Неможе да се каже че няма нищо просто е доста изостанал град .Дори мога да ти кажа от кога е започнал да изостава.

magutta

Цитат на: Denis The Hotstepper - 05.02.2010 12:41
Че за кво си я купувала  =-O
;-)
Цитат на: akapulko - 05.02.2010 12:53
Заради същото, заради което си купих книга за отслабване, но не е прелиствана, взех си тримесечна карта
за фитнес, но не стъпих там, ожених се за да не ходя по жени /опс, това последното трябва да го
изтрия/ ... :-D

ми... имах гадже скиор  :-|

Цитат на: Divane - 05.02.2010 17:35
Рецепта за Мохито

50 ml. ром Havana club
6-7 четвъртинки от зелен лимон
4-5 листа от мента
2 бармански лъжички кафява захар
сироп от захар на вкус
Газирана вода до горе
Украса: листа от мента

Намачкайте лайма, ментата и захарта на дъното на висока чаша, напълнете с разбит лед, добавете и рома. Разбъркайте добре и добавете малко от сиропа на вкус. Допълнете със сода. Украсете с листа от мента.


ммм! ето това е приказка! :)

}|{opukc


magutta


vasso

Любопитството ме гложди и ако някой знае, ще каже ли какво става с BigBeer? Не се е появявал отдавна и ми залипсваха виртуалните му бири. :-D

valnata

И на мен ми липсва.  :-D

Асен Евгениев

Цитат на: vasso - 07.02.2010 02:45
Любопитството ме гложди и ако някой знае, ще каже ли какво става с BigBeer? Не се е появявал отдавна и ми залипсваха виртуалните му бири. :-D
Не питай!!
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

vasso


denbosch

Цитат на: akapulko - 07.02.2010 09:48
Не питай!!

Е,все пак някой няма ли да напише нещо,ей тъй "от кумова срама" ?!

tishovsx

Аз съм скромен..

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.monnik-dranken.nl%2Fdownloads%2Fflessen%2Fcourvoisier_vs.JPG&hash=1868749a85d8a4df36dd7bd05815f3dd38aed544
Сипано в това..
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.sbline.net%2F%7Etihomir%2FIMG_6451-01.jpg&hash=77eb833e0f82d81e6f932eeb4bf93c0e134bc90d

Запалил съм си и един клан...блаженство на живота, разтапям се!
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

Similar topics (4)

51624

Публикации: 12
Прегледи: 6585

20156

Публикации: 21
Прегледи: 7537

21895

Публикации: 36
Прегледи: 10710

1902

Публикации: 12
Прегледи: 6560