• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
14.05.2024 21:51

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Sonisphere /София/ 22-23 юни !

Започната от denbosch, 03.03.2010 11:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

denbosch


http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1154425158

Пълна лудница *YAHOO*!!! Ако всичко е наред ще се ходи ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !


Rendaka

То хубаво, като идея, но ми е малко далечко в момента да го планувам.
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

N.Nobs

Тоя път няма да имам извинени да пропусна https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.aquaportal.bg%2Fforum%2FSmileys%2Fperfect_smileys%2Frocknroll.gif&hash=a4e556082bd5296e323456b7ef3920785cc4b226
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

barabata

denbosch,  дай превод че аз нищо не разбрах .
Дават плакат който бил с непроверено съдържание и там 10 групи.
След това пишат за голямата четворка - каквото и да значи това ...
ЦитатГолямата четворка на траш метала, Rammstein, Manowar и Heaven and Hell идват в България това лято!
Или голямата четворка са изброените 3 групи (освен ако Heaven and Hell не са две отделни групи) или  "Голямата четворка на траш метала" е група която съм пропуснал да чуя защо някак си е така е построено изречението че не става ясно.

В крайна сметка за какво го показват тоя палката като нито групите , нито датите са верни. Да не се окаже накрая че е концерт на Лили Иванова   *ROFL* ...
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

N.Nobs

Голямата четворка би трябвало да са Металика.

А утре ще разбереме дали найстина ще идват.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

bigbeer


barabata

Там е работата че за почти всяка група с стаж от близо 20 години стават "големите ...." и в крайна сметка ето и ти пишеш "би трябвало" и допускаш че има някаква вероятност да не е така.

Много мразя някой да информира завоалирано и със специфични термини които не всеки знае. Пускаш си новините и какво слушаш - Шпорите еди си какво , Адзурите еди си какво и в крайна сметка ако не знаеш термините нищо не разбираш. Това не са новини. Това е някакво забавление за тесен кръг от хора. Според мен една материя щом налага разкрасяване значи е скучна и не заслужава внимание...
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

suntsu69

Heaven & Hell са Black Sabbath от времената с Рони Джеймс Дио - Dio, Geezer Butler,Tony Iommi,Vinny Appice,. На сайта им има линк към Sonisphere, а на техния - обявена ПРЕДВАРИТЕЛНА дата в София 22-23 юни.  *YAHOO*
Голямата четворка са Metallica, Slayer, Megadeth и  Anthrax. Ако наистина дойдат четворката + Heaven & Hell + Manowar, си заслужава да чакам да стадиона още от сега  *DRINK*

bigbeer

Значи требе да си бъкнем една среща в софия или на 22 или на 23.  *THUMBS UP* Аз 400% ще съм там ;) *DRINK*

denbosch

Цитат на: suntsu69 - 03.03.2010 14:12
Голямата четворка са Metallica, Slayer, Megadeth и  Anthrax.
*THUMBS UP*

Текста какво да му коментираме-"журналистическа работа",за съжаление в кавички-драс,драс,после хонорарче,я да видим къде може да хапнем и пийнем на аванта,пък утре пак.....

Наистина е далеч във времето още,но пуснат ли билети в продажба си купувам,пък после ще му мисля.А идеята да си чукнем една среща покрай концертите е супер,дето се вика "Да съчетаем приятното с още по-приятното!" *DRINK*.
Аз като прочетох за Варвара в началото си казах "Й-е-е",но после като разбрах,че не е тази Варвара,която си мисля :duvar:.....

killiman

ЙЕЕЕЕСССС! Откога чакам голямата четворка! Ако не отида на тоя концерт все едно зачерквам част от миналото си. Като гледам - в подходящи дни е. Жалко само, че Over Kill си отпаднали от програмата!

митко

Перфектната комбинация беше голямата траш четворка+overkill. *BRAVO*
A.jacobfreibergi"Otter Point", A.Stuartgranti"Chilumba", A.sp."Red dragon"
A.sp."German Red", A.sp.Rubescens, A.sp.Baenshi"Benga"
A.sp.Hansbaenshi "Red flash", O.lithobates"Zimbawe", L.sp."Yellow Collar"(Masimbwe)
P.taeniolatus"Red empress", C.borleyi(Kadango), L.caeruleus, M.sp."Zebrа Ch

sliven

"Като гледам - в подходящи дни е"-Кое е подходящото, на вторник и сряда, извинявай!?   :-|    Ще трябва, да водя преговори няколко месеца.  :-! (От 2 месеца се натягам за 14.05.за AC/DC,добре, че е петък!  *CRAZY*)Не ми върви с отпуските и това е! Ще се напъвам за 22.06.Голяма излагация, ще да е , ако отсъствам!!!  :buff:
Едно е да искаш,Второ е да можеш,а пък,Трето и Четвърто е да го направиш-"Мъжки времена"от Николай Хайтов

N.Nobs

http://www.eventim.bg/portal/bg/

А чух че щяло да има и къмпинг от 21-ви до 24-ти.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

killiman

Боби, на мен пък ми писна всички големи събития да са в петък и събота. Най-после и аз да съм доволен. Не че щях да изпусна това, когато и да се проведе.

Similar topics (5)

43403

Публикации: 0
Прегледи: 1468

37220

Публикации: 2
Прегледи: 6957

33613

Публикации: 11
Прегледи: 5098

15464

Започната от Lucio


Публикации: 160
Прегледи: 42927