• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
07.06.2024 01:53

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Само проблеми...

Започната от tishovsx, 08.09.2005 16:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

miTko

Цитат на: "tishovsx"Не си ме разбрал, зелени влакнести, като косъм...
Ако проблемът е толкова упорит, мислиш ли за крайната мярка, да го почнеш наново този аквариум?
Разни мои АКВАРИУМИ 

tishovsx

Ааааа НЕ, тамън съм го стабилизирал и върви чудесно...по скоро ше хвана теслата и  :bash
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

miTko

Няма да кажа нищо, което не знаеш.Желязната логика казва - щом растат значи има какво да ядат. Глад му е майката, въпросът е кой ще гладува покрай тях...и колко.
Разни мои АКВАРИУМИ 

patter

Ами наистина не се сещам за кои водорасли говориш, които са като косъм :-) Тези, за които ти говоря са по-тънички от косъм. Зелените водорасли, които се появяват най-често върху растенията също образуват тънки нишки, които могат и да се сравнят с косъм - тезу водорасли също са любима диета :-).

 Колко литра ти е аквариума ? Спомена че си пуснал 20 японски скаридки - това е количество скаридки, което ще поддържа около 40-50 литров аквариум. При мен в ~100 литра са над 100 скаридки, които почити нямат какво друго да папат (през два три дена им давам някаква храна за рибки, но малко)

Stas

Цитат на: "vrp"Опитай с алго стоп фикс на ZMF.
Унищожава сините и зелените цапащи водорасли.

Откъде се пазарува това?

tishovsx

@Patter

Аре кажи ми как да си купя , примерно от теб скариди ????
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

Similar topics (5)

10702

Публикации: 3
Прегледи: 2177

44517

Публикации: 1
Прегледи: 1455

32043

Публикации: 8
Прегледи: 23195

14361

Публикации: 29
Прегледи: 10363

2986

Започната от drin4o


Публикации: 9
Прегледи: 5000