• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
17.06.2024 18:55

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Ако ви трябва помощ за компютрите - казвайте, част 3

Започната от Joro Vn, 05.01.2010 11:05

« назад - напред »

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

miTko

Цитат на: NO CARRIER - 20.03.2014 18:20
Създаваш текстов файл. Редактираш го и вътре пишеш:

start chrome http://example.com/

Като след chrome е адресът, който искаш да ти се отваря.

Записваш го и го преименуваш на neshto.bat

Слагаш му подходяща иконка и би трябвало да свърши работа.

*thanks Да, става. Ако лицето изреве, ще го направя така.
Май ще свърши работа и в други случаи.
Разни мои АКВАРИУМИ 

daka 76

Някой знае ли oт къде да изтегля драйвери за камерата на HP Pavilion g6 1237 ee ?

sVGNsali

Цитат на: daka 76 - 29.03.2014 18:49
Някой знае ли oт къде да изтегля драйвери за камерата на HP Pavilion g6 1237 ee ?

Според мен ще се наложи малко да се поровиш колега. Предлагам следното:
1. Пускаш в google => EVEREST Home Edition. Дърпаш и инсталираш. Безплатна е. Само внимаваш при инсталирането, даваш Custom install и премахваш безплатните програми, които ти предлага.
2. След това търсиш видео камерата - все ще ти изкара данни. Което намериш пускаш в google и от там дърпаш.

Или от магазина, който си купил ако могат да помогнат.
Това според мен е лаптоп, без ОС и за това драйверите на такива са леко проблемни. Би следвало да ги има или на диск или в харда.
Успех!
Каква е разликата между майстора и чирака? Времето.

Ivan_S

Цитат на: sevginsali - 29.03.2014 20:10
Това според мен е лаптоп, без ОС и за това драйверите на такива са леко проблемни. Би следвало да ги има или на диск или в харда.
Успех!

Имат си ОС тези лаптопи. Дори и да няма, като се инсталира обичайно камерите се инсталират автоматично с драйверите от Уиндоус-а. Ама тука явно нещо се е прецакало и сега камерата не работи, а човека не може да изнамери драйвери, евентуално да я преинсталира.

Нещата може и да се опитат от Device Manager в Control Panel. Ако в Imaging Devices се разпознава камерата, трябва да се Uninstall-не (с десен бутон на мишката), да се рестартира лаптопа и ако ОС си сложи автоматично вградените драйвери, нещата може да станат. Трябва да се опитва :). В края на краищата, ако нищо не стане, отива там, от където го е купил и се оправя с хората.
100 l. Malawi mbuna
Pseudotropheus saulosi - 7 бр. (2 m, 5 f)

daka 76

Ровя навсякъде но никъде не виждам да пише нещо като ,,cam,, web,, .Да не я изписва по друг начин и да не знам , че  е камерата?

sVGNsali

Цитат на: daka 76 - 29.03.2014 21:32
Ровя навсякъде но никъде не виждам да пише нещо като ,,cam,, web,, .Да не я изписва по друг начин и да не знам , че  е камерата?

Колега, най-лесно щеше да е да ми е под ръка тази машинка. Нямаш ли някой познат-разбирач, на който да му дадеш отдалечен достъп с teamviewer и да стане работата.
Аз порових в нета, наистина не видях drivers. В спец пише, че кутията съдържала VGA камера. Пише, че идва с Free OS. При теб как е?
Но намерих този линк :
http://www8.hp.com/us/en/campaigns/hpsupportassistant/hpsupport.html#.Uzcky6iSyZs

Скорлваш на долу и си дърпаш Download HP Support Assistant.
После предполагам е само "next-next"
Каква е разликата между майстора и чирака? Времето.

daka 76

Цитат на: sevginsali - 29.03.2014 22:00
Колега, най-лесно щеше да е да ми е под ръка тази машинка. Нямаш ли някой познат-разбирач, на който да му дадеш отдалечен достъп с teamviewer и да стане работата.
Аз порових в нета, наистина не видях drivers. В спец пише, че кутията съдържала VGA камера. Пише, че идва с Free OS. При теб как е?
Но намерих този линк :
http://www8.hp.com/us/en/campaigns/hpsupportassistant/hpsupport.html#.Uzcky6iSyZs

Скорлваш на долу и си дърпаш Download HP Support Assistant.
После предполагам е само "next-next"
И това пробвах , не става.

Публикациите са слети: 30.03.2014 22:34

Днеска един познат ми инсталира драйвери  и пак греда , не тръгва и това е. Ако има някой да разбира и е съгласен , мога да дам достъп през team viewer.

daka 76


kandoveca

Някой знае ли програма която максимално бързо да изрязва части от видео файл и да слива два видео файла в едно и да е съвместима с WINOWS 7 ? Преди бях доволен от virtoaldub , но бях с ХР и сга със седмицата не работи.В момента ползвам format factory , но е много бавен процес.

Julliano

Цитат на: kandoveca - 02.04.2014 14:37
Някой знае ли програма която максимално бързо да изрязва части от видео файл и да слива два видео файла в едно и да е съвместима с WINOWS 7 ? Преди бях доволен от virtoaldub , но бях с ХР и сга със седмицата не работи.В момента ползвам format factory , но е много бавен процес.
Pinnacle
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs28.postimg.org%2F790mdviix%2Fdownload.jpg&hash=3bc5531cf9543c714e53c5cf78d6b522c2a8fb6f

Лора

ПОМООООЩ
таблета заби и не мога да го изключа. Държах копчето за вкл/изкл за усилване и намаляне, двете в комбинация, нищо.
Модела е acer iconia b1
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Caxapa

Малко по бабешки но му изтощи батерията ако не се сваля и след 24 часа след като е изгаснал от "изтощение" го пусни да се зарежда като при първи път.

njoyz

Ресетни го през оная малката дупчица.

Ето ти линк да прочетеш: http://community.acer.com/t5/Android-Tablets/My-Iconia-B1-has-completely-frozen-and-has-been-like-that-for-8/td-p/50347
А пубертетът не е лошо нещо, стига да зарежеш чекиите и да минеш на нещо истинско. ---NO CARRIER

Лора

Има една малка дупчица до копчето за изключване, но нищо не стана и от там и реших, че е микрофон.
Обаче аз с рогата напред, взех, че отворих таблета и махнах батерията.Трудно беше но успях.
Не знам обаче с това дали се е решил проблема. Ако е софтуерен проблем, ще трябва да го нося за преинсталиране, защото на таблети не разбирам.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Caxapa

Дано да не си го "изкъртила" при отварянето а и батерията си има контактори които предполагам не си повредила.  Нищо де, сега щом си му спряла тока централно го пусни и казвай какво се случва. Дано да сработи и да няма проблем.

Similar topics (5)

20237

Публикации: 8
Прегледи: 5881

30802

Публикации: 16
Прегледи: 8977

36853

Публикации: 27
Прегледи: 13118

19031

Публикации: 14
Прегледи: 5156

33861

Започната от qvo


Публикации: 0
Прегледи: 1222