• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
31.05.2024 16:08

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Ако ви трябва помощ за компютрите - казвайте, част 3

Започната от Joro Vn, 05.01.2010 11:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

manyg

Някой колега подкарвал ли е DVR през рутер ?

zlatna ribka

Здравейте,много ми е неудобно  :-[,но имам нужда от малко помощ :-)
Преди няколко дни ми подариха HTC Desire500, искам да се възползвам от Google Ppay магазина,но пробвах над сто потребителски номера и G.MAIL и постоянно ми дава,че потребителското име е заето :-[
Пробвах и с потребителското име и паролата на вече регистриран потребител и пак ми изписва,че е заето :-| Къде бъркам,ако някой има същия апарат и би могъл да ми помогне ще съм много благодарна,може и на лични да не пълним темата *thanks
Извинявам се ,ако питанката ми не е за тази тема,но темата с Андроидите е доста прашлясала ,затова си позволих да пиша тук. :-[
"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

sVGNsali

Рестарт - пълен (за кодове и комбинации =>google)
Ако не помага, до магазина..
Иначе, не виждам защо да не приема име и парола на съществуващ потребител.
Интернет си има нали така?
Каква е разликата между майстора и чирака? Времето.

zlatna ribka

Цитат на: sevginsali - 28.11.2013 13:10
Рестарт - пълен (за кодове и комбинации =>google)
Ако не помага, до магазина..
Иначе, не виждам защо да не приема име и парола на съществуващ потребител.
Интернет си има нали така?

Благодаря ти,след пълен рестарт в магазина ми го оправиха :-D Оказа се че не съм задала и  място, :-[ затова и не влизах с вече съществуваща регистрация....абе срам :-[
"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

sVGNsali

Е, човек не може да знае всичко. Но трябва да знае къде да попита ;)
Със здраве да си го ползваш,
Каква е разликата между майстора и чирака? Времето.

qoke2

Цитат на: manyg - 06.10.2013 15:48
Някой колега подкарвал ли е DVR през рутер ?

Колега, малко късно ти виждам питането, но ако все още проблем, кажи с какво мога да бъда полезен? :)

manyg

Конфигурирах ги и всичко работи за сега ;)

Здравков

Здравейте! появи ми се много странен проблем на лаптопа. Проблема е, че през определено време лаптопа започва да засича, най-много се усеща като пусна музика, получава се нещо като пръщене за много кратък период от време, в същото време и мишката някак забавя. Компютъра е чисто нов Acer aspire v3 571g с 12 гб. рам 4 ядрен процесор intel core i7. Най-много ме притеснява дали проблема е хардуерен, и ако  не е дали с една преинсталация ще изчезне този проблем. След рестарт се оправя за определено време и после пак така...  :-( Преинсталирах драйварите за аудиото, зададах за отстраняването на евентуални проблеми в контрол панел но не откри нищо. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да сподели.

bustama

Аз имах подобен проблем, само че при картината. След смяна на операционната система проблема се оправи. С какъв виндоус си?

Здравков

Цитат на: bustama - 24.12.2013 08:55
Аз имах подобен проблем, само че при картината. След смяна на операционната система проблема се оправи. С какъв виндоус си?
7 Ultimate.. и аз се надявам да е от операционната, може да са се изтрили някакви регистри. А някой знае ли добра програма за чистене на грешки, да пробвам и по този начин.

donpeev

При такива проблеми най-добре направете преинсталация. Внимавайте какъв Windows слагате. За вашата машина 7 ultimate на 64bit е идеален. Кой Ви е инсталирал системата? Явно калпаво е сложена или диска с операционната система не е качествен. 

hunter

Със вирусчетата как си? Пускал ли си скоро сканиране?

SDB

Възможно е да е замърсен вентилатора и да прегрява
процесора.
може също да е виновна някоя програма или процес
който да зависва или да се мъчи да направи нещо
виж кой товари процесора в task manager
(освен това не разбирам защо е необходим ultimate???)

donpeev

Колегата горе е писал че лаптопа е чисто нов. Вентилаторите са чисти.

Здравков

Компютъра е на месец и половина, мисля че няма как да е замърсен с прах. По принцип гледам таск мениджъра процесора не минава повече от 10% и то много рядко. Силно се надявам да е от някоя програма която съм инсталирал, или някоя игра, и когато го преинсталирам да се оправят нещата. Някой хора по форумите пишат можело да бъде и хардуерен проблем, та за това питам дали някой е виждал такава аномалия.  :-(

Similar topics (5)

9619

Публикации: 2
Прегледи: 2276

58907

Публикации: 3
Прегледи: 2708

29947

Започната от SuperDog123


Публикации: 4
Прегледи: 2334