• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
17.06.2024 19:27

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Ако ви трябва помощ за компютрите - казвайте, част 3

Започната от Joro Vn, 05.01.2010 11:05

« назад - напред »

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

anasarka

КОЛКОТО И ДА Е БЪРЗА СВЕТЛИНАТА ВИНАГИ ПРИСТИГА ВТОРА, МРАКЪТ ВЕЧЕ Я Е ИЗПРЕВАРИЛ.

Ngetg

Цитат на: anasarka - 22.03.2013 13:35
Нищо не стана *dontknow* аз ли обърках нещо

Не се инсталира или сваля?

anasarka

ами като след като му дадох съгласие излезе прозорец на който иска да се съглася с отметка
"Трябва да приемете лицензионните условия
ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ:  Microsoft Corporation (или съответния му филиал там където живеете) лицензира това приложение на вас.  Можете да използвате копие на това приложение с валидно лицензирано копие на Microsoft 2007 Office System Desktop Application софтуера ("софтуерът").  Нямате право да използвате приложението, ако нямате лиценз за софтуера.  Лицензионните условия за софтуера се отнасят за вашата употреба на това споразумение.  За да прочетете лицензионните правила, отидете на меню "Помощ" в софтуера.  Microsoft предоставя услуги за поддръжка за това приложение на адрес www.support.microsoft.com/common/international.aspx."
След което ги приемам натискам продължи и излиза прозорец с текст "няма продукти, засегнати от инсталирането на този пакет на тази система" и едно ОК при което като натиснеш и после нищо
КОЛКОТО И ДА Е БЪРЗА СВЕТЛИНАТА ВИНАГИ ПРИСТИГА ВТОРА, МРАКЪТ ВЕЧЕ Я Е ИЗПРЕВАРИЛ.

Ngetg

Цитат на: anasarka - 22.03.2013 14:34
След което ги приемам натискам продължи и излиза прозорец с текст "няма продукти, засегнати от инсталирането на този пакет на тази система" и едно ОК при което като натиснеш и после нищо


Извинявай, може би си цъкнал на първия линк който публикувах (той е ъпдейт). Промених линка, изтегляш програмата от замунда, инсталираш според указанията и си готов  :-)

anasarka

Иска ми регистрация в замунда а аз нямам :duvar:
КОЛКОТО И ДА Е БЪРЗА СВЕТЛИНАТА ВИНАГИ ПРИСТИГА ВТОРА, МРАКЪТ ВЕЧЕ Я Е ИЗПРЕВАРИЛ.

Ngetg

Цитат на: anasarka - 22.03.2013 16:29
Иска ми регистрация в замунда а аз нямам :duvar:

Програмата се казва "Microsoft Office 2007 Proofing Tools Kit" потърси я с гугъл.

anasarka

Цитат на: Ngetg - 22.03.2013 16:40
Програмата се казва "Microsoft Office 2007 Proofing Tools Kit" потърси я с гугъл.
Е най-накрая след търсене в един форум успях да инсталирам такова приложение. Мерси колега *privet*
КОЛКОТО И ДА Е БЪРЗА СВЕТЛИНАТА ВИНАГИ ПРИСТИГА ВТОРА, МРАКЪТ ВЕЧЕ Я Е ИЗПРЕВАРИЛ.

Ngetg

Цитат на: anasarka - 22.03.2013 17:27
Е най-накрая след търсене в един форум успях да инсталирам такова приложение. Мерси колега *privet*

За нищо.  :-)

Поздрави!

banderas738

Здравейте колеги искам да попитам вчера малката събори лаптопа от масата и резултата е счупен дисплей моля колегите който разбират от това да ми помогнат благодаря предварително

hunter

При такъв проблем отиваш във сервиз и го сменят и си готов.

FHM

Здравейте искам да попитам ако има някой знаещ защо ми излиза ето тази грешка и как може да се оправи евентуално.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi42.tinypic.com%2F6iv7mf.jpg&hash=ea1395cd8f861c921ff9b034a34c280042c2f1a1

mistar_ti

Имам един лаптоп Amilo pi 2512 който грееше и бучеше отворих го почистих го и термо подложките не ставаха и ги махнах сложих му паста ttg-s104 пускам го и работи няколко секунди и се изключва. Предполагам че е необходимо да сложа отново термо подложки ако сте ползвали някога или имате някакво мнение какви подложки да си закупя дайте съвет. Подложките бяха на чипа на видеото и на 2 други които не знам за какво са за процесора предполагам може да си остане с пастата но другите явно не трябва да са електропроводими и от там ми идва проблема уж не е проводима но знам ли.
3 литров буркан с отомбачена зеленясала вода
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fbns.gvardia.net%2Fimages%2Fstories%2Fbanners%2FIYI_ban_sm.jpg&hash=7ab8139ef4f2561034d7804066cefdf3dc294ebb

FHM

Здравейте хора :)
Имам страшен проблем от няколко дни ме мъчи един или няколко вируса на компа. Аваста изстри няколко но проблема продължава последно скенера не откри нищо освен някви грешки на който не м идаде никакви опции за поправка или триене или каквото и да било показа ги но ги подмина. Можете ли да помогнете знам л инякоя друга програма за чистене да дръпна или не знам и аз вече. :duvar: :duvar: :duvar:

bustama

Така, както си задал въпроса... нищо не се разбира.
Аз когато има проблем и не мога да го разреша - преинсталирам.С какъв ун си?

FHM

Ми Windows xp ми е то формат С и преинстал е най лесното, но дали ще реши проблема не е сигурно защото има още 2 дяла, а ако форматирам и тях ще загубя всичките си снимки и музика.
Значи пак ще се опитам да обясня. Курсора на мишката е активен без да натискам клавишите на самата мишка. Когато съм в google chrome
и съм отворил даречем 2 сайта ако искам да мина от единя на другия и цъкна на него той се затваря. Общо взето това е главня и много изнервящ проблем. Ще ми се да има някакъв друг вариянт да се поправи тая бъркотия моля помогнете.

Similar topics (5)

18044

Започната от niky


Публикации: 8
Прегледи: 5957

29518

Публикации: 17
Прегледи: 9190

36604

Започната от kamaro


Публикации: 27
Прегледи: 9067

59197

Публикации: 0
Прегледи: 2401

33367

Публикации: 5
Прегледи: 3126