• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
17.06.2024 22:40

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Ако ви трябва помощ за компютрите - казвайте, част 3

Започната от Joro Vn, 05.01.2010 11:05

« назад - напред »

0 Потребители и 13 Гости преглежда(т) тази тема.

skorpi_zoo

Колеги имам проблем с компа.Значи не иска да ми отваря някои страници(форуми) ,които до вчера ползвах без проблем.
Ползвам IE,Opera i Google Hrome и неще. :duvar:
Каква може да е причината?
Ако го хвана тоя Мърфи...

qoke2


skorpi_zoo

не е вирус ,за щастие разбрах какво е. :-)
Ако го хвана тоя Мърфи...

niki110

Здравейте.От известно време при пускане на компютъра ми се появява следното винаги трябва да натискам F1 за да зареди уйндоус и да сверя ръчно часовника понеже ме връща на деня и годината когато съм купил компютъра.Дали е свършила батерията на дъното и ако е да проблем ли ще е да я сваля и да ползвам компютъра така без нея докато намеря/купя нова?

Black Adder

Батерията на дъното е. Струва 1-2 лв., има ги навсякъде.
Колкото до ползването без нея - някои дъна изобщо не тръгват без батерия.

bubu1978

Здравейте имам проблем с компютъра, който ми е малко трудно да обясня, но все пак ще опитам и се надявам някой да успее да ме разбере. Та значи като си отворя някоя страница и започва да премигва и да се вижда двойна, ако щракна с мишката да си напиша паролата примерно ме качва да пиша на мястото на никнейма. Във Фейсбук да кажем искам да си отворя съобщенията, а ми маркира покани за приятелство. Общо взето това е ако някой разбра и може да ми помогне ще съм много благодарна :)

pe6o_hristov

Може ли да ми препоръчате от къде да купя зарядно за лаптоп дел - оригинално и на добра цена

90W - AC ADAPTER

MODEL - HA90PE1-00

INPUT   100-240V  50-60Hz  1,5A

OUTPUT  19,5V   4,62A

PA-3E Family


qoke2

Pesho, пиши ми лс и ще ти кажа от къде да вземеш за 35 лева и една бира за мен ;)

alleyesonme

Последно време на всички игри имам проблеми с графиката. Примерно на земята или на стената даден обект е прозрачен, черен или изобщо го няма :Д Потъвам в картата и други такива. Ето една картинка да видите -


PS Малко неграмотно съм я сложил на пейнта, но горе-долу се вижда по ръцете как е.

Voxel

Свали си последните драйвери за видео картата. После следвай тези стъпки:
1. Деинсталирай драйверите който имая за видео картата
2. Рестартирай компютъра.
3. Инсталирай новите драйвери.

Ако проблема не е със скапана видео карта би трябвало да се е оправил.

alleyesonme

Мисля, че теглих нещо ама не помня :Д Ако можеш да ми кажеш как да ги update :) Картата ми е ATI Radeon HD 4550.

Voxel

Цитат на: alleyesonme - 13.07.2012 00:10
Мисля, че теглих нещо ама не помня :Д Ако можеш да ми кажеш как да ги update :) Картата ми е ATI Radeon HD 4550.
Следвай стъпките които съм ти написал вече.
За да свалиш драйверите иди на тази страница http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

alleyesonme

Ха, оправи се. Странното е, че това го правих и преди, но без резултат. Няма значение, благодаря ти :)

kGitsov

Цитат на: bubu1978 - 08.07.2012 10:34
Здравейте имам проблем с компютъра, който ми е малко трудно да обясня, но все пак ще опитам и се надявам някой да успее да ме разбере. Та значи като си отворя някоя страница и започва да премигва и да се вижда двойна, ако щракна с мишката да си напиша паролата примерно ме качва да пиша на мястото на никнейма. Във Фейсбук да кажем искам да си отворя съобщенията, а ми маркира покани за приятелство. Общо взето това е ако някой разбра и може да ми помогне ще съм много благодарна :)
Смени резолюцията(с по-ниска), може монитора ти да не я поддържа и да размазва образа и от там да идва объркването в това което виждаш и това което всъщност имаш пред теб.
70x40x40 - 112л
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fa%2Fimg706%2F7310%2Favatar45421347888580.png&hash=917f9fa458ab2d042d71a5f58ee3f49ae2169780

Similar topics (5)

39803

Публикации: 3
Прегледи: 1739

20810

Публикации: 3
Прегледи: 2353

37333

Започната от jorog2


Публикации: 0
Прегледи: 1450

19342

Публикации: 25
Прегледи: 9879

34353

Започната от ianiovski


Публикации: 0
Прегледи: 1298