• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
17.06.2024 20:27

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Ако ви трябва помощ за компютрите - казвайте, част 3

Започната от Joro Vn, 05.01.2010 11:05

« назад - напред »

0 Потребители и 13 Гости преглежда(т) тази тема.

exersist

Пуснаха Виндовс 8 бета туко що, свалям без да се  замисля от ТУК

Дискус

Пробвах алфата преди 2-3 месеца. Беше доста бъгава. Липсваше поддръжка на direct3d, opengl, и .netframework. Изчакай си финалният релиз по добре.

exersist

Цитат на: Дискус - 29.02.2012 20:19
Пробвах алфата преди 2-3 месеца. Беше доста бъгава. Липсваше поддръжка на direct3d, opengl, и .netframework. Изчакай си финалният релиз по добре.
Не знам какво си пробвал точно,тъй като алфа нямало , а и бета не е бета.
От месец и половина съм с windows developer preview нямам ядове всичко си работи,единствено ме дразни това Метро мену ,че няма настроики за него и промененото старт меню.
Както и да е сега се инсталира а аз пиша във форума ,хахаххаха

mkolev

Поредната боза на windows, а и цената му предполагам нчма да е 100 лв.

Дискус


dido1984

Здравейте имам един проблем с един лаптоп,HP6517s.Проблема е че като включа вентилатора се работи но екрана не тръгва.абелязах също че не чете от харда при стартиране.

mkolev

Цитат на: dido1984 - 29.02.2012 21:38
Здравейте имам един проблем с един лаптоп,HP6517s.Проблема е че като включа вентилатора се работи но екрана не тръгва.абелязах също че не чете от харда при стартиране.

Нещо като грешка да кажеш?

dido1984


mkolev

Биоса зарежда ли се? Изобщо има ли нещо на екрана?

lsimeonov

Ако екрана въобще несвети, варианти са:

1. Изгоряла матрица - лош вариянт, доста скъп
2. Проблем с лентовия кабел - може да се опиташ и сам да го разглобиш и да видиш, но не ми се вярва
3. Проблем с видео картата - ако е вградена, значи смяна на дъно, по- добре нов в този варянт, ако е външна смяна, но и тя е скъпа

Сервиза на НР официалния е Стемо, диагностиката им е около 20 лева, ако не се лъжа. Дори и да е повреден харда, екрана би трябвало да ти свети и да ти даде грешка, че няма от каде да зареди.

П.С. Сещам се ище един вариянт, но той е предимно за стационарни компютри, не съм го виждал досега на лаптоп. Ако захранването е прецакано, недава достатъчно ток, ПС-то само вкючва вентилаторите, но не може да тръгне.

dido1984


mkolev

Ако имаш монитор от настолен копм., закачи към лаптопа с VGA кабела и пусни пак лаптопа и тогава напиши тук ако има резултат

dido1984

пробвах няма развитие,сега четох възможно ли е от дънната платка 

mkolev

Да, ако и диска пробван чрез външна кутия работи, значи е дъно, нищо че ти работи оглаждането

dido1984

а видео картата вградена ли е в платката

Similar topics (5)

44606

Започната от Desmoria


Публикации: 0
Прегледи: 1150

24245

Публикации: 25
Прегледи: 10878

21975

Започната от sliven


Публикации: 53
Прегледи: 15670

41679

Започната от pachoo


Публикации: 20
Прегледи: 11188