• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
18.05.2024 04:49

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Ако ви трябва помощ за компютрите - казвайте, част 3

Започната от Joro Vn, 05.01.2010 11:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nikolay0876

Цитат на: Лора - 10.06.2010 23:25
Ба ли го... Някакъв теглен от маймунда, естествено пиратски. Както и да е. Тръгна, само ме накара да преинсталирам пак. Беше ми се показала грешка в библиотеката и рекох, че нещо не съм направила както трябва и за по сигурно реших да му пусна диска. До сега не ми се беше случвало. След втората преинсталация тръгна, ама се наложи да го изчакам около 5-6 минутки без да се логвам. Явно иска време.
Глей ся къв отговор ми праскаш. То ясно че е пиратски, ама нали като си пуснеш компа ти се показва "добре дошли" екс пи, виста, седмица... или по-ранни версии....

goldstar94

Хора дръпнах си програмата Desktop icon tory за разместване на иконите и после като я деинсталирах под иконките ми се появи някаквъ фон  :duvar: намерих му  цаката но не мога да го махна някои може ли да ми помогне ?


снимка :
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi47.tinypic.com%2Fsuubf9.jpg&hash=aaabef7e6ac71f0e7686985627d552db09207ecf

AbaddoN

System Properties -> Advanced -> Performance -> Settings -> Visual Effects -> сложи отметка на "Use drop shadows for icon labels on desktop"   :coffee:

goldstar94

Охх  , компа ми е на БГ някои да ми го преведе  :-(

Лора

Цитат на: nikolay0876 - 10.06.2010 23:31
Глей ся къв отговор ми праскаш. То ясно че е пиратски, ама нали като си пуснеш компа ти се показва "добре дошли" екс пи, виста, седмица... или по-ранни версии....
ХР е, но това не е важно вече. Оправих си проблема. :-)
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

nikolay0876


N.Nobs

Хайде да ви дам една задачка-закачка.Трябва ми криптираща програмка от рода на OpenVPN със стъпка по стъпка обяснение за конфигуриране.Боря се цял ден със VPN-а ма не става.Нещо което ще ми позволи да прескоча ограниченията наложени на връзката към интернет.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

Black Adder


N.Nobs

Ц. Всички сървъри който намерих са ми забранени.Идеята е да прескоча "сисадмина", или по точно да го заобиколя.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

ata_nas


N.Nobs

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

Black Adder

Всичкото WEB ли ти е забранено, или все пак отваряш някоя общодостъпна страница, различна от фирмените.
И какво ти пише, при опит за отваряне на 'неразрешена' страница?

N.Nobs

http://aquariumbg.com/forum/index.php?action=mgallery;sa=media;id=1435;preview

Имам достъп до повечето страници, но най-много ме е яд че нямам достъп до замунда.
: 06.07.2010г 19:07ч
Коко, бе защо не мога да кача снимка към мнението от собствената си галерия?
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

Black Adder


N.Nobs

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

Similar topics (5)

36999

Публикации: 4
Прегледи: 2658

19336

Публикации: 48
Прегледи: 11718

35768

Публикации: 0
Прегледи: 1576

14974

Започната от Barbus


Публикации: 1
Прегледи: 3454

35449

Публикации: 1
Прегледи: 4702