• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 04:21

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Преди да решите да се сърдите на живота за нещо дребно гледайте това!

Започната от Ogi_, 03.08.2010 21:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ogi_

Ако скоро не сте се замисляли колко сме дребнави и глупави и как си тровим нервите за някакви тъпи неща ...





Снимки на рибките ми преди и сега !

Телефон: 0896 276 109

vasso

 *NO* Подобни хора има навсякъде около нас и не виждам смисъл да се пуска тази тема, едва ли има някой, който да не се е сблъсквал с подобно нещастие.

hanuman

Цитат на: vasso - 04.08.2010 00:24
*NO* Подобни хора има навсякъде около нас и не виждам смисъл да се пуска тази тема, едва ли има някой, който да не се е сблъсквал с подобно нещастие.
Пропуснал си смисъла на темата колега. ;-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsincemylastcigarette.com%2Fbanners%2F1249174800_20_1_EUR_2.5_dark.png&hash=f382f10dd23d239f373464115831c0fa44c93050

vasso

Цитат на: hanuman - 04.08.2010 01:45
Пропуснал си смисъла на темата колега. ;-)

Ми всичко е възможно. :-) Може би ти ще ми го разясниш? ;-)

Ogi_

Гледайте двете клипчета от първата до последната секунда (нужно е и малко разбиране на английски).

Ако нямаше смисъл от цялото нещо, този човек едва ли щяха да го разкарват из цяла Америка и да го пускат да изнася семинари пред деца от 6-7 годишни (като в края на второто клипче) до по-големи и да ги надъхва и мотивира за живота ...
Снимки на рибките ми преди и сега !

Телефон: 0896 276 109

Асен Евгениев

От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

ico

Цитат на: vasso - 04.08.2010 00:24
*NO* Подобни хора има навсякъде около нас и не виждам смисъл да се пуска тази тема, едва ли има някой, който да не се е сблъсквал с подобно нещастие.
Цитат на: vasso - 04.08.2010 02:02
Ми всичко е възможно. :-) Може би ти ще ми го разясниш? ;-)
Цитат на: vasso - 15.05.2010 21:34
Браво на тази жена! Каква воля има и се справя с всички домакински задължения, не като някои кифли!
Колега, явно и сам стигаш до смисъла понякога...  ;-) Давай си повече време.
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

vasso

Цитат на: Ogi_ - 04.08.2010 08:10
Гледайте двете клипчета от първата до последната секунда (нужно е и малко разбиране на английски).

Ако нямаше смисъл от цялото нещо, този човек едва ли щяха да го разкарват из цяла Америка и да го пускат да изнася семинари пред деца от 6-7 годишни (като в края на второто клипче) до по-големи и да ги надъхва и мотивира за живота ...
Там е работата, клипчето е предназначено за Америка, където меко казано голяма част от хората трябва да им се натъпче нещо в мозъка( почти всеки ден промиван с какво ли не), защото те сами не могат да го открият. :-D Не мисля, че някой трябва да ми говори житейски истини, да ме учи как да живея и тем подобни. :-D Ако се радвате на подобни "полезни" неща- добре, за мен са безсмислени, най-малкото защото имам достатъчно мозък да съм ги разбрал и да съм преценил как да живея.
Цитат на: ico - 04.08.2010 09:40
Колега, явно и сам стигаш до смисъла понякога...  ;-) Давай си повече време.

Ми там е работата, че стигам до смисъла, а не се водя от стадото- щом в САЩ има толкова популярност това клипче, значи наистина е хубаво. Ми не е точно така, защото тези хора, които са гледали това нещо още на 2 ден ще са го забравили- така е устроен човекът. Трябва сам да стигаш до изводите. И нали знаете- където всички мислят еднакво, никой не мисли много. ;-)

ico

Ако се различават по нещо щатските овце от българските, то е по охранването.  ;-) Това че у нас са много умни хората, са пълни глупости. Ония може и да забравят, ама тук няма кой и да се поинтересува, за да забрави нещо. Клипчето акъл не налива... Ама твоята реакция си е нормално българска "Аз знам, на мен ли ще показват."
Тепърва ще осъзнаваш истини за живота, вЕрвай ми.  ;-)
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

valnata

Ние ако бяхме по-умни... *YAHOO* :-D Сега нямаше да се учим от тях *ROFL*

Асен Евгениев

Те не са по-умни, просто събраха умните от целия свят.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!



Асен Евгениев

Цитат на: valnata - 04.08.2010 22:53
Защо ли *dontknow*
Защото са хитри и тарикати /а ние сме хитреци на дребно, можем само да разпробием грамовете
на кантара на сергията или да сложим помпа на таксиметровия апарат/ и имат нюх за бизнес /нашия
атрофира през социализма/. Факт е, че 55% от милионерите в САЩ са били тройкаджии в училище.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

valnata

Да, затова сега са доста по-напред от нас.. Ние обаче продължаваме да се мислим за по-умни и да слагаме "помпа" на апарата *ROFL*

Similar topics (5)

43383

Публикации: 3
Прегледи: 2214

12189

Публикации: 3
Прегледи: 2343

39847

Публикации: 1
Прегледи: 1681

34874

Публикации: 2
Прегледи: 1773