• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.05.2024 21:13

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

смахнати рибки

Започната от zapleska, 21.08.2009 16:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

zapleska

отскоро си имам в едно аквариумче две малки мъжки гупи с две още по малки гупи + двоика хелерчета и две още по малки хелерчета, и няколко точици дето още не знам какви са/това мие бебешкия аквариум/, обаче едната мъжка гупа с хубавата зелена опашка май не е добре ориентирана, гони женското хелере и съответно вече не е с толкова хубава зелена опашка, щото му е наръфана /хелерката заподозряна/ съответно мъжкото хелерче нищо е прави само обикаля по стените може да му се струва малко мястото /то си е малко малко ама скоро ще се местят от детската градина/ та въпроса е абе на тоя гупи /как е мъжката форма на гупа -гупчо или г/л/упчо? / какво му има, толкоз ли е "за...късал", че чак на хелерки налита? дали да го местя вече при големите, барабар с хелерите и братчето му?
Не се чудете, НЕГРАМОТНА съм m/

jodeci

22.08.2009 02:27 #1 Last Edit: 22.08.2009 02:29 by jodeci
Остави го да си гони каквото иска! Може да е Заплесчо....
:-D

Сериозно - ако наистина си е малко момчето (гупето) скоро ще разбере истината. То природата си знае работата...
;-)
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

zapleska

ми аз го преместих и той се крие сега между филтъра и гъбата, нещо срамежлив излезе, а те три гупи му се натискат... ма той си се крие, смахната работа ....
Не се чудете, НЕГРАМОТНА съм m/

Similar topics (5)

33858

Публикации: 14
Прегледи: 7396

27715

Публикации: 4
Прегледи: 4756

48384

Публикации: 1
Прегледи: 1035

22388

Публикации: 6
Прегледи: 2976

16551

Публикации: 4
Прегледи: 1991