• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.06.2024 05:53

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Снимки от аквариума на Longanlon

Започната от Longanlon, 05.10.2005 11:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jkk

Каквото и да си говорим аквариума ти е малък.....Аз го имам абсолютно същия 80х40х40 и знам за какво става въпрос - просто не можещ да си реализираш идеите на такава площ :!:  Затова си взех 350литров и пак не ми достига половин-един метър за нещо по-стойностно....Така че си направи един 5-600 литра и си готов с акваскейпинга.
Сега очаквам чудесата да са  от Raven, когато реши да го покаже
350 л Малави, 120 л растителен

miTko

То нищо чудно и олимпийски басейн да не ти стигне! :) Който може го прави и в 6 литра!
Разни мои АКВАРИУМИ 

jkk

Ееее щом си такъв спец вземи си 5 литров буркан от трушия и действай :lol:  :lol:  :lol:
350 л Малави, 120 л растителен

vrp

Цитат на: "Longanlon"а именно: магазинерите да си гледат магазина, а акваристите... бирата  :D  :D  :D
Съгласен съм , но ако ги съчетаеш двете в едно ще можеш да поглъщаш повече от биратата и да правиш по хубави аквариуми

Raven

Цитат на: "jkk"Каквото и да си говорим аквариума ти е малък.....Аз го имам абсолютно същия 80х40х40 и знам за какво става въпрос - просто не можещ да си реализираш идеите на такава площ :!:  Затова си взех 350литров и пак не ми достига половин-един метър за нещо по-стойностно....Така че си направи един 5-600 литра и си готов с акваскейпинга.
Сега очаквам чудесата да са  от Raven, когато реши да го
покаже

всъщност аз мислех да участвам със един 100 литров.
ще е символично участие разбира се ,защото мисля да е класическа изчистена японска композиция и естествено че няма да грабна публиката ,но много ми се ще да го направя точно така.ще е нещо със почти само камъни и пясък и много малко растения.
а големия аквариум е за лична употреба повече- не е нещо сериозно като дизайн,просто си слагам разни работи там без много да му мисля.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Stas

Ами аз като нямам 100 литров... Дали да участвам?
Имам един 20 литров, който върви много добре - никакви водорасли! И помен няма даже. Има 3 вида растения и 10-ина рибки. Ето това ще да е истината!

jkk

Име на участника: Станислав Бояджиев (Stas)

Данни за аквариума:

Размер: 110 х 45 х 50 см
Обем: 247 литра
Категория:Холандски аквариум- Aquascaping
ЕЕЕЕЕ айде стига вече.........20 литра няма да сваляме нивото
350 л Малави, 120 л растителен

Longanlon

като гледах на AGA филмчето, има и доста добри аквариуми в малкия клас - някои бяха даже по 20-30л. Това ми дава някои идеи...
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2FLonganlon.2.gif&hash=89a29c11af8a650ec7ddb49df6bd62ce3a6f8f5b

miTko

Цитат на: "jkk"Ееее щом си такъв спец вземи си 5 литров буркан от трушия и действай :lol:  :lol:  :lol:
Не визирам себе си, но имам идея да го направя, не в буркам , разбира се. :P И когато се чувствам подготвен! :wink:
Разни мои АКВАРИУМИ 

Similar topics (5)

5976

Започната от Хунта


Публикации: 10
Прегледи: 9075

27364

Публикации: 10
Прегледи: 6689

23991

Публикации: 13
Прегледи: 5773

4346

Публикации: 3
Прегледи: 3214

3009

Публикации: 11
Прегледи: 5351