• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
11.05.2024 13:22

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Някой да познава леяр?

Започната от Bunz, 02.08.2007 15:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bunz

Трябва ми човек който лее месинг, мед, а най-добре сребро и да не се занимава с промишлени количества, че моята поръчка е малка...
Имам модел на предмета, който искам да се отлеее (6 броя), а той от своя страна е малък, горе-долу колкото половин юмрук.
Моля ако някой има такъв да се обади, че много го закъсах.

nina

Ако беше отливка от чугун можех да ти помогна, но за цветни метали... пробвай тук: http://www.castingarea.com/fa/bg/busser.htm. Едни наши клиенти взимат от тях месингови отливки, при положение, че си имаш модела, не би трябвало да ти откажат.

Violeta

С такива неща се занимават в ТУ-София. Гледам, че живееш в Мусагеница, значи ти е наблизо. В момента ние правим форма за кокилно неене и те са ни консултанти. За съжаление аз не съм ходила при тях, те са идвали при нас във фирмата -  т.е. не знам точно къде са, но можеш да провериш в 8-ми блок. Ако не са там - още на входа ще те упътят.
Колкото повече, толкова повече.     Мечо Пух

Bunz

nina какво имаш предвид за чугун? Може и това да ми потрябва в скоро време.

nina

Работя в такава леярна. Но при нас се лее само чугун. Центробежно леене в кокили и формовка. Това е. Ако имаш нужда от такива чугунени отливки съм насреща  :-)

Similar topics (5)

33010

Публикации: 2
Прегледи: 1973

27168

Публикации: 35
Прегледи: 11036

22861

Публикации: 44
Прегледи: 21410

48754

Публикации: 5
Прегледи: 1452

57187

Публикации: 8
Прегледи: 4478