• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 21:16

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Новата сметка за тока

Започната от a__andreew, 05.02.2013 16:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Raven

Аз все пак ще направя една прогноза и след някое време ще видим дали съм бил прав:

Бойко Борисов все пак ще има това за което си мечтаеше - втори мандат.

Нека изчакаме и да видим.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

wwladoo

Цитат на: Raven - 20.02.2013 15:34
Аз все пак ще направя една прогноза и след някое време ще видим дали съм бил прав:

Бойко Борисов все пак ще има това за което си мечтаеше - втори мандат.

Нека изчакаме и да видим.
Аз съм на същото мнение,прогноза---че ще има втори мандат за него,визирам ББ--защото винаги от двете злини се избира по-малката.И изобщо не е безмозъчен,за лесно манипулативен да.Протестите трябва да продължат с ясното искане за Велико Народно събрание и двете първопричини,смяна на съществуващите ЕРП(отнемане на лиценза им)преразглеждане на договори за изкупуване на ел. енергия и топлинните счетоводители също аут---и всички стари муцуни--които са се компрометирали аут от власта. А по повод на  EVN--нещо се размърдва в нашият квартал на нашата улица се сменя машината на трафопоста,днес нямахме колко време ток(часа)--вчера разлепяха брошури EVN--.по всяка кооперация,по всяка къща с извинение че няма да има ток(което до сега не е било ама никога),Не зная в другите квартали дали има нещо такова или съвпадение или са констатирали, че машината не в ред и напрежението играе.Коментирах с познат от съседната улица има магазинче(те са на друг трафопост),как му е тока в сравнение с предходният месец(каза има разлика само 5лв.)но във къщи е почти двоен ми казва(живее в друг квартал)както и моят е двоен.Така че причините са много за високите сметки(една трафомашина струва доста пари)а те са много само в един град--ето не се влагат и достатъчно пари--инвестиции за подмяна на старата техника и това трябва да става от печалбата на ЕVN а не от нашият джоб.Спомняте си че скоро в Бургас гърмя трафомашина и почти разруши жилище и магазин. ;-) :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

miTko

Цитат на: akapulko - 20.02.2013 13:58
Може ли ти или някой друг да ми посочите човек или партия, който/която ще оправи България, за да знам
за кого да гласувам. Щото аз вече не се сещам за неосрали се.
Добре, неосрали се да речем че няма, но има градация. Някои направо се омазаха до уши.
Аз знам какво искам, почти съм сигурен за кого ще гласувам, знам че няма да стане, но нали съм твърда глава с принципи!  :-D
Протестите вече на този етап се изродиха и няма смисъл от тях. Ще стават все по-стихийни и кухи, но и опасни за участниците.
Разни мои АКВАРИУМИ 

bustama

Проблемите на България... те са в нас! Българина, трябва, не да се научи - трябва да има желание да работи за българина, да го образова, възпитава, обогатява културно и духовно/не църковно/ и тогава, може би тогава България ще я бъде.
А, и най-важното - спрете бе хора, спрете да се натискате, спрете да лижете гъзове и да си ги давате.
Разберете -  ние не сме Булгари както ни казват  а Болгари - чист и светъл народ сме!!!

miTko

Майтап, майтап, ама си е истина, селския тарикат го е казал:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/69499_10151442449444666_545467430_n.jpg
Разни мои АКВАРИУМИ 

devil40

И да не забравим,че  ТРЯБВА да има последствия(наказания) за виновните.
Като има дърво за тези и за предните,айде да видим дали бъдещите ще смеят да барат народното ]:-> ]:->

Raven

Тези призиви за промяна на конституцията, велико народно събрание, промяна на модела, забрана на настоящите партии, нова политическа класа и граждански комитети, либерите , фрателите и кумите с карате......

Това е много хубаво но си мисля че надали ще стане по простата причина че тези които ни управляват не го искат а и няма нито време нито механизъм да се направи, протестите лека полека ще утихнат защото съвсем ще загубят идеята си /не че сега я има/, и нещата ще си дойдат на мястото.
В момента гледам призивите на протестиращите, едно с едно няма а някой от тях май направо са в странат на чудесата, ама карай....

Старите мутри от старите бардаци ще се явят на избори в същия формат и ние пак ще зяпаме наредените листи с познатите усмихнати лица.

В момента има двама човека които могат при добра мобилизация да извадят около милион избиратели, това са Станишев и Борисов.
има вариант за заместване, добър ход на Станишев би бил да сложи нова фигура като кандидат премиер, по едно време се говореше за Орешарски, същата идея минава и през главата на Борисов, спрягаше се Дончев.
Това зависи от нагласите които текът в обществото и сред електората, в момента и двата политически екипа на двете основни партии все още нямат достатъчно данни за анализ, с изясняване на ситуацията ще се вземат и решенията, и двете партии имат отлични екипи, Борисов работи с американски и израелски специалисти а те са много добри, БСП си има своите кадри и така ще имаме два месеца надлъгване.
Демек те ще се лъжат но основно ще лъжат нас.

И разбира се гарнитурата която е важна като всяка гарнитура, ДПС и Кунева на първо място както и разни отрепки които надигат глас в такива ситуации като Болен, Слави Бинев, гледам че активни са Янев, Капон, дежурният Каракачанов......

Те ще се борят за парчето баница и за евентуална коалиция зашото ясно е че следващият кабинет ще е широк.

Десницата разбира се колкото и да е останал един файтон хора там си имат своето твърдо ядро, при това положение вероятно ще минат четирите процента.

Бързичко ще стане, Бойко няма интерес да бави топката дори напротив, ще се опита да хване тренда и да задържи нагласите които дори направиха чудо невиждано и изкараха негови привърженици пред парламента, това не е за подценяване, до сега никой не беше вадил контрамитинг все пак нали ?

Преди малко любимият ми социолог Андрей Райчев от Галъп нарече Борисов умряло куче и категорично отказа да го вписва в по нататъшни политически сметки което отново ме подсети нещо което винаги съм си мислел- абе докога БСП ще отхранва тези двамата некъдърници Рйчев и Кънчо голф милионерчето барабар с социологическата им агенция?

То бива тъпота и некъдърност ама тези двамата досега не помня не само да са познали ами дори да са били близо, на последните избори си спомням че даваха равен резултат на двете основни партии и сбъркаха със съвсем малко, с нема и сто процента....

Както и да е, чакат ни около два интересни месеца в които ама много ще ни лъжат!
Поне няма да ни е скучно.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Асен Евгениев

Без да съм пророк, мога още от сега да ви кажа какво ще стане при следващите избори. В парламента
ще влязат абсолютно същите до болка познати и компрометирани мутри, само местата в залата ще си
сменят. Държавата е мафиотска структура и такава ще си остане. Евентуално нещо може да се промени,
ако има работеща и справедлива съдебна система. Ама там каква е страхотия, не ми се говори. :duvar:
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

devil40

Цитат на: akapulko - 20.02.2013 19:52
Без да съм пророк, мога още от сега да ви кажа какво ще стане при следващите избори. В парламента
ще влязат абсолютно същите до болка познати и компрометирани мутри, само местата в залата ще си
сменят. Държавата е мафиотска структура и такава ще си остане. Евентуално нещо може да се промени,
ако има работеща и справедлива съдебна система. Ама там каква е страхотия, не ми се говори. :duvar:
Aми  кво пречи пак да се излезе на улицата като се види,че старите мутри пак фигурират в листите??

Здравков

Относно окървавените тикви за които стана въпрос.... за какво протестираш с дигната яка и пусната качулка с камък в ръка? нормалните хора които протестират някой би ли ги? Варналии някой бил ли ги е ? пък цирк "Балкански" ще имат много да се учат....  :-)

ivotri

Цитат на: devil40 - 20.02.2013 20:14
Aми  кво пречи пак да се излезе на улицата като се види,че старите мутри пак фигурират в листите??
Няма от къде да дойдат други.
Според мен е грешно, че правителството подаде оставка.

FHM

Цитат на: Иван Петров - 20.02.2013 20:25
Относно окървавените тикви за които стана въпрос.... за какво протестираш с дигната яка и пусната качулка с камък в ръка? нормалните хора които протестират някой би ли ги? Варналии някой бил ли ги е ? пък цирк "Балкански" ще имат много да се учат....  :-)
Абе тия с качулките и камъните нали се сещате че някой им е платил за да се стигне до сблъсък м/у стачкуващи и полиция . Това съм забелязал че всеки път става

Здравков

Цитат на: FHM - 20.02.2013 20:45
Абе тия с качулките и камъните нали се сещате че някой им е платил за да се стигне до сблъсък м/у стачкуващи и полиция . Това съм забелязал че всеки път става
То се подразбира... хванали по една бира и протестират, да не говорим че голяма част от тия "протестиращите"  не знаят къде се плаща тока... Не искам да бъда разбран погрешно за това пояснявам че не съм против протестите, против съм холиганските прояви защото счупените витрини на магазините няма да понижат цените на каквото и да било.

denbosch

Тази вечер отивах със свито сърце към протеста,не знаех какво да очаквам.Когато видях хилядите хора,камък ми падна от сърцето.
Според някой сайтове сме били 5000,според мен бяхме над 7-8000.

http://petel.bg/NAD-5000-PROTESTIRASHHI--KMETE--ZAMINI-SI-KATO-MAZH--INACHE-TE-CHAKA-NARODEN-SAD-__32442

Изключително съм горд със тези мои съграждани и със тези,които и днес ни подкрепиха по улиците,от автомобилите и от балкони и прозорци.
Основните искания както и преди бяха за смяна на системата,като не бе подминат и болния въпрос за смяна на кмета.Отново имаше шевствие,отново пяхме химна пред общината с жандармеристите...
Изключително съм обнадежден,просто всички трябва да разберат,че имаме уникален шанс наистина да променим нещо.Мисля,че вече няма връщане назад и колкото и малки стъпки да направим,те ще са напред и само напред!
*bg*

miTko

Цитат на: Raven - 20.02.2013 19:31

Поне няма да ни е скучно.

Хич дори, зрелища поне ще има.
Факт е, че основните играчи на политическата сцена се изхлузиха като ла*нян кол и отиват да се подготвят за избори. Те друго няма да правят и очевидно не им дреме за България. Всякакви миниатюри се появиха от някъде, гледам Татяна Дончева се показа, може и Кошлуков да се обади и други знайни и незнайни...
Никой не иска да поеме политическа отговорност. Протестите все едно са в пустинята, хора викат, но отсреща няма кой да ги чуе.
Разни мои АКВАРИУМИ 

Similar topics (3)

5716

Публикации: 11
Прегледи: 6668

40876

Публикации: 6
Прегледи: 2867

41757

Започната от HEPOH


Публикации: 14
Прегледи: 6606