• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.05.2024 10:11

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Музикална тема

Започната от elblanko, 22.08.2009 17:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bigbeer

 *offtopic Забелязва се, че тази 'музикална тема' е клъцната и продължение на нещо.. аз лично дори не схванах каква е идеята, а вие?

jodeci

То добре, че я клъцнаха, че бяхме омазали една тема на колега. Тръгна от сваляне на жени и стигна до чалга и закани за кеч срещи...  :-|

Ама името на темата пък си го бива и се вързва с "разговорите" в нея. Както казва поета: "От Музиката Лирика Блика!"  *DRINK*

Поздрави!!!
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

valnata

Цитат на: sliven - 24.08.2009 20:11
Привет на всички!Ще отговарям по ред на №-та,явно съм разбутал кошара!?Бай Пешо,байовата...!??  Раз Яснявам:Дадох пример с вашата особа,тъй като се спотайваш зад завесата,нагласяйки твои приятели и познати да изживяват личните Ти страсти и въжделения в Чалга събитията.УЖ. *privet*   Елбланко имаш комплекс от някой Неаполски филм ли,с това:Капиш?Клиширано е да се изживяваш,че си от Сицилия!!Характера ти ясно:"Не си оставяш магарето в калта"-О.К.Вкусът ти тогава е като умряла риба,лъха на бездушие!Падаш-Харесвам всякаква(хубава)музика или още по-лошо не слушам такава??Изразите:"Ще те гоня...""Ще ти обърна ...."е чиста МЕТАФОРА-Стопляш ли?Вие наистина ли..?   Въ-лна:За шамара който визираш,заподозрян е ЕЛБланко,прочети добре!Ходи където искаш.Ако имаш деца, не води тях поне.Попиват всички простотии,които облъчват подобни развъдници на културни дискусии!Не пишеш на колко си години,няма да се изненадам,ако си губя времето с някой "невръстеняк".Това е!Нямам желание да комуникирам,повече персонално со тебя!  К,во друго?Чакам" музикалният инвалид"-ЕЛбланко на сцената!За операта,много съм навит на "Нострадамус"с Никола Коцев и Компания!!! ]:->


На 26 години съм. Имам си и жена деца още нямам но смятам да си имам. Не е твоя работа къде ще ги водя. Айде остани си със здраве и не се занимавай с мен повече. Не желая да бъда обсъждан от хора като тебе. Не те знам ти на колкко си години но едва ли си постигнал нещо смислено в живота си досега. Поне жена имаш ли? Много си силен в изказванията си. Нападаш хората позволяваш си обиди след това се оправдаваш. Малко се опитай да се въздържаш.

Emil

 *offtopic
Яко и безмислено избиване на комплекси се получи тука, но е забавно във воайорски смисъл. Искрено се забавлявам с лаишките изцепки на тема музика, ако това е темата.  :-D
/ *offtopic

elblanko

Цитат на: jodeci - 24.08.2009 21:24
То добре, че я клъцнаха, че бяхме омазали една тема на колега. Тръгна от сваляне на жени и стигна до чалга и закани за кеч срещи...  :-|

Ама името на темата пък си го бива и се вързва с "разговорите" в нея. Както казва поета: "От Музиката Лирика Блика!"  *DRINK*

Поздрави!!!
Имам честа да познавам Божидар и ВЕРВАИ ми той не се сърди, даже напротив забавлява се от сърце.
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37

Bai Pe6o

Темата е клъцната от "Как да покажем че харесваме една жена ".

Боби, до колкото виждам интерпретираш думите ми както ти изнася, без да вникнеш в истинския им смисъл. Щом си останал с впечатлението, че се "спотайвам" зад завесата, "нагласяйки" познати и приятели да изживяват чалга-страстите ми, значи каквото и да напиша, ти си знаеш твоята. Предполагам, че си ме "нарочил" за чалга-фен, защото взех отношение по темата, дори малко по-специфично. Мисля, че се изразявам достатъчно ясно и дори да направя пореден опит да ти обясня позицията си, резултатът ще е същия...Не ме познаваш изобщо, но явно си сигурен що за човек съм и можеш да ми направиш психо-профил. Браво  *BRAVO* , но ще те разочаровам. Много си далеч от истината за моята особа. Тъй като си предварително предубеден и най-лошото е, че си вярваш, мисля да се откажа от тази и без това абсолютно безсмислена тема.  
:buff:

valnata, човекът е на 42, поне така пише в профила му, въпреки че на моменти повече от 16 не можеш да му дадеш.  *dontknow*

kapacitet

ЦитатЗабелязва се, че тази 'музикална тема' е клъцната и продължение на нещо.. аз лично дори не схванах каква е идеята, а вие?

Оооо да, ти просто изтърва поредното шоу на принцеса Дива.. Нали се сещаш  *ROFL*

valnata

Изобщо не съм му гледал профила. Неговата не е лесна. Не се сърдя колега можеш да си нареждаш на воля вече разбрах проблема ти. :-D

kiril_m

Пфффф... Не мога да повярвам, че отделих цели 20 минути, за да прочета тая прокажена тема. Май на всички ви е време да порастнете.

Raven

Абе знам си аз че стане ли дума за музика и футбол нещата излизат от контрол :-(

Добре че поне политиката е табу в този форум,иначе като врякнат едни седерасти и едни червени бабички.....
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

NO CARRIER

Приканвам да престанете да се заяждате с модераторката, за да не вземам аз мерки. Моля!
Благодаря!
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

jodeci

24.08.2009 22:15 #41 Last Edit: 24.08.2009 22:18 by jodeci
ЦитатЦитат на: jodeci в Днес в 21:24
То добре, че я клъцнаха, че бяхме омазали една тема на колега. Тръгна от сваляне на жени и стигна до чалга и закани за кеч срещи...  

Ама името на темата пък си го бива и се вързва с "разговорите" в нея. Както казва поета: "От Музиката Лирика Блика!"  

Поздрави!!!
Имам честа да познавам Божидар и ВЕРВАИ ми той не се сърди, даже напротив забавлява се от сърце.

Имах предвид всички в темата, дори и себе си.  ;-) Вкупом, дето се казва. Но ако някой го приеме лично, отговорност няма да поемам...  *NO*  :-D
ЦитатПфффф... Не мога да повярвам, че отделих цели 20 минути, за да прочета тая прокажена тема. Май на всички ви е време да порастнете.

Ами тя за това е отделена - за прокажени.  *NO*  То и като ти гледам тона (същият като нашия) - май и ти си намерил мястото.  ;-) Ама се правиш на ни лук ял....

Хммм, май тая тема ще се преименува на "Заядлива Тема".  :-[

План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

Лора

Цитат на: NO CARRIER - 24.08.2009 22:08
Приканвам да престанете да се заяждате с модераторката, за да не вземам аз мерки. Моля!
Благодаря!

Това пък къде е било в тази тема? Или пак нещо е забърсано преди да съм прочела. :duvar:
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

kiril_m

Цитат на: jodeci - 24.08.2009 22:15
То и като ти гледам тона (същият като нашия) - май и ти си намерил мястото. 

Не, никак не съм заядлив.

Цитат на: Raven - 24.08.2009 22:06
Абе знам си аз че стане ли дума за музика и футбол нещата излизат от контрол :-(
Добре че поне политиката е табу в този форум...

За всяка тема по тези три таматики, добила подобни безсмислени размери, с толкова много незнайно защо написани постове, бих отговорил в духа на предишния ми пост. И това не е заяждане

jodeci

ЦитатНе, никак не съм заядлив.

Ами тогава не чети темата и няма да се дразниш, че е прокажена!  *DRINK*
Отивам да си късам месата...  :-D
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

Similar topics (5)

19583

Публикации: 36
Прегледи: 26494

7801

Публикации: 1646
Прегледи: 524213

45242

Публикации: 6
Прегледи: 5042

19868

Публикации: 73
Прегледи: 19423

36963

Започната от alleyesonme


Публикации: 2
Прегледи: 1625