• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 08:12

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Просто мнение :)

Започната от logner, 08.04.2012 21:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

logner

Здравейте дълго мислих и реших все пак да пусна тази тема тук в лафче защото нито искам да обвинявам някой или
обидя ,а просто да изкажа мнението си.Има хора в този форум които предлагат услугите си за
направата на аквариуми.Бях решил да си поръчвам един и какво стана писах на двама колеги за информация какво ще ми
струва как ги правят,доставка и някои други дребни неща и какво получих нищо няма отговор от начало си казах може пък
хората да са найстина заети и да са пропуснали случайто съобщението ми реших да поизчакам мина седмица пак нищо.
Преди няколко седмици пак писах по същия начин за малко информация обичам дори и малко досадно да се вижда на някой хора
да изпипвам добре нещата и да питам малко повече но не съм им флодил със сигорност освен тези два пъти в които им
писах и отново нищо.За мен това е обида и значи следното за какво да му пиша след като само пита и няма да спечеля нищо от
него.А през няколко дена да си качват направени аквариуми и да показват колко са добри за което няма какво да кажа
освен,че найстина се справят много добре.

Както казах по горе не обинявам никого всеки сам си решава какво да прави и как.Но не мисля ,че това е правилния
подход за каквото и да било.
Ако на някой друг му се е случвало или иска просто да си каже и той мнението да заповяда :)

raadkoo

Врътни им по една шайба (телефон)  :-)

tonino

08.04.2012 23:41 #2 Last Edit: 19.02.2018 20:54 by tonino
...

АМАЗОН

Цитат на: tonino - 08.04.2012 23:41
Не знам кои двама колеги имаш в предвид .Аз вземам отношение не защото "гузен негонен бяга",а просто уточнявам ,че не отговарям на подобни запитвания:
"zdr kolko 6te mi struwa..."
"колега колко даваш...."
"брато.."
"пич..." и такива подобни.
    Не държа на официалностите ,но държа на добрият тон!
    Живеем в България и се разбираме и пишем на български!
    Ако някой има проблеми с това просто да не ми пише.
    Ако има проблеми с писането да се обади по телефона.
    Ако се стигне до там и човекът не може да прежали 1-2 безплатни минути или 50-60 стотинки за разговор,не виждам смисъл да се обръща към мен.Аз подарък няма да му направя.
    Ако не отговарям и на телефона.....ами в момента не мога да говоря.Няма смисъл да звъните докато операторът Ви съобщи ,че абонатът не отговаря :-).Все пак спестявате стотинки от изключената ми гласова поща!И при първа възможност аз ще Ви потърся - но това не означава, че ще е след минута...

И такива ми ти работи :-).

пп.Нищо лично към никой,който по-горе е видял част от собственото си ЛС.Това е причината да не съм Ви отговорил.
Браво,абсолютно правилно.

logner

Цитат на: tonino - 08.04.2012 23:41
Не знам кои двама колеги имаш в предвид .Аз вземам отношение не защото "гузен негонен бяга",а просто уточнявам ,че не отговарям на подобни запитвания:
"zdr kolko 6te mi struwa..."
"колега колко даваш...."
"брато.."
"пич..." и такива подобни.
    Не държа на официалностите ,но държа на добрият тон!
    Живеем в България и се разбираме и пишем на български!
    Ако някой има проблеми с това просто да не ми пише.
    Ако има проблеми с писането да се обади по телефона.
    Ако се стигне до там и човекът не може да прежали 1-2 безплатни минути или 50-60 стотинки за разговор,не виждам смисъл да се обръща към мен.Аз подарък няма да му направя.
    Ако не отговарям и на телефона.....ами в момента не мога да говоря.Няма смисъл да звъните докато операторът Ви съобщи ,че абонатът не отговаря :-).Все пак спестявате стотинки от изключената ми гласова поща!И при първа възможност аз ще Ви потърся - но това не означава, че ще е след минута...

И такива ми ти работи :-).

пп.Нищо лично към никой,който по-горе е видял част от собственото си ЛС.Това е причината да не съм Ви отговорил.

Както казах аз просто си казах моето мнение .Теб лично 2 пъти съм те питал и двата пъти си ми отговарял бързо и много изчерпателно за което ти благодаря и доказва ,че не е толкова трудно да се направи.Никога не съм писъл неща от сорта Здр brato ko stava 6te mi napravi6 li bez pari и други подобни, а съм спазвал правилата на писане в форума и добрия тон.А за 1-2 минутки по 50-60 стотинки и по 2 лв да бяха пак бих платил на човек който ми е отговорил.Това да влизаш всеки ден и да те мързи да напишеш два реда ,а да чакаш само да ти се обадят и 1 стотинка да се плаща пак няма да се обадя на този човек.

Similar topics (5)

2676

Публикации: 3
Прегледи: 2907

2981

Започната от drin4o


Публикации: 6
Прегледи: 3628

32317

Започната от bay_milee


Публикации: 3
Прегледи: 2637

21669

Публикации: 45
Прегледи: 15119

5029

Публикации: 12
Прегледи: 16473