• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.06.2024 08:34

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

:-) :-) :-) виц...

Започната от dido, 26.08.2005 00:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dido

Отива гъзар да си купува последен модел BMW:
- Искам го с всички възможни екстри – да няма нещо което да липсва!
Насложили му всички екстри, той оставил балата с парите и подкарал бавареца по улиците да се вози. След няколко пресечки спрял на светофар. До него спряло едно трабантче с тъмни джамове. Джама плавно се свалил, от вътре се показал един чичка и се провикнал:
- Извинявай колега, дай да разменим по една фанта с твоя хладилник че моя нещо се е изключил да се размразява?
Гъзара побеснял, обърнал обратно и право в магазина:
- Абе аз на вас казах ли ви ВСИЧКИ екстри?!? Защо НЯМАМ хладилник???
- Извинете господине, веднага ще поправим пропуска, много съжаляваме.
Сложили му хладилника, доплатил си и пак подкарал бавареца по улиците. След известно време спрял на друг светофар. До него – хоп – същото трабантче. Пада джама и чичката отвътре протяга един хамбургер и му вика:
- Колега дай да притопля сандвича че моята микровълнова нещо се е скапала, а?
Гъзара вече извън кожата си объща с мръсна газ и право в магазина:
- Е сега ви избих.....
- Много се извиняваме...
Вече с микровълнова се поуспокоил и пак тръгнал да се вози. Спрял на светофар, до него веднага се залепило същото трабантче с тъмните джамове. Той го погледал десетина секунди в напрежение но нищо. Свалил си джама и почукал по стъклото на трабанта – нищо. Почукал втори път по-силно – нищо. Ударил два пъти с юмрук – в този момент тъмния джам на трабнтчето плавно се спуснал, отвътре се показал чичката с мокра глава и хавлия на врата:
- А, ти ли си, извинявай бях в банята и не съм те чул...

malomir


NO CARRIER

Попитали радио Ереван:
- Какво е общото между бременна осмокласничка и трабант?
От радиото отговорили:
- И двете са пълен позор за семейството.

Дъждовна утрин. На спирката на автобуса чака тълпа народ, подгизнала до мозъка на костите си и гледат гадно. Минава едно трабантче, от прозореца се показва една глава и вика:
- Някой да знае нов виц за трабантчета?

Кара си Цанко Мутрето по магистралата, зарадван че си е купил ново Порше и в един момент някакъв раздрънкан Трабант задминава лъскавата му кола. Вбесен Цанко настъпва докрай Поршето, вдига 360 км и с мъки едва достига Трабанта. Засича го и спира.
- Абе, пишлеменце, за к`во само се състезаваме, да ни гледат борчетата по селата?
- О! Ние състезаваме ли се? Тогава да смена на 3-та...

Отива един собственик на Трабант в сервиза и вика на монтъора:
- Колко ще ми струва да ми сложиш дискови спирачки?
- 10 лева.
- А едно двигателче от Опел да ми натъкмиш?
- 10 лева.
- А малко спойлери да му наслагаме да заприлича на спортно?
- 10 лева.
- Ай стига, бе?!? Вие нещо да не се бъзикате с мен?
- Ми, Вие пръв започнахте...

Един борец си кара мерцедеса и на един светофар го среща един с трабант и му чука на прозореца:
- Какво има? - пита бореца.
- Ще ми препечеш ли филийките на тостера ти, че моя се развали? - го пита този от трабанта.
- Ама аз нямам тостер! - му отвръща бореца.
- Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш тостер? Бореца се ядосва и си купува тостер. Пак се срещат двамата на светофара и пак този от трабанта му чука на прозореца:
- Ще ми стоплиш ли супата че ми се е развалила печката? - го пита този от трабанта.
- Ама аз нямам печка! - му отвръща бореца.
- Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш печка? - се възмущава човека. Тогава бореца се ядосва и си купува всякакви уреди. Срещат се пак двамата на светофара, но този пат бореца чука на прозореца на този от трабанта, човека се показва:
- Какво искаш? - Няма ли да ме помолиш още нещо? - го пита бореца.
- Ееее! За това ли ме изкара от банята? - се възмущава човека с трабанта...

Кара си един човечец трабанта по бул."Освобождение" и си мисли:
"Две сметки за парно не съм плащал... и тока... пък жената иска "
не видял червеното на Орлов мост и прас в едно BMW 720.
BMW-то сваля прозореца и един борец го гледа свирепо през него.
Човечеца се уплашил и таман си помислил, че е загазил,
светнало зелено и бореца потеглил с мръсна газ.
Оня се отпуснал - светнало му пред очите и взел да си мисли
за хубави работи "Поне дъщерята в университета приеха..."
да, ама точно пред университета пак не видял червеното и в същото BMW - прас!!!
Пак сваля стъклото бореца и гледа свирепо.
Нашия пак се разтреперал, но светнало зелено и оня отфучал.
Нашия взел да си мисле за повратностите в живота... и на Раковска се тряснал пак в същото BMW.
Този път бореца не издържал - слязъл от колата и почукал на стъклото на трабантчето.
Човечеца ни жив ни умрял сваля стъклото а бореца:
- Абе, брато - чудим се значи, мене като ме нема пред теб - как спираш бе?

Наредил шефа на борците да му купят нов джип, последен модел, със всички екстри.
След два дни му докарват джип последен модел, а зад него едно "Трабант" -че .
- А бе , джипа бива, ами к'во е т'ва "Трабант"-че отзад ?
- Т'ва, шефе е кашона за инструментите на джипа .

един пич с трабант блъска един голям мерцедес 600cel. изскачат четири иqкички момчета от там и:
- ей, ще те пребием бе копеле
- ама как така не е чесно аз сам един, а вие сте четири
позамислил се шефа и
- пешо, отиваш на негова страна
- ама как така не е честно ние сме двама, а вие сте трима
помислил шефа
- иване, отиваш към тях
- ама как така, пак не е чесно ние сме трима, а вие сте двама
помислил, помислил шефа
- ей ти с трабанта, аре бързо бегай от тука ние ще се разберем

Един си кара мерцедеса по магистралата за София и настига 4 човека,които носят едно трабантче на ръце.
-Какво правите ,бе?-попитал той
-А,бързаме...

Изпратили от ГДР на бай Тошо един трабант, за да го одобри, преди да го пуснат на българския пазар. Правили му демонстрации, палили, гасили, светкали фарове - както си му е редът. Тато гледал одобрително и мълчал. На другия ден пратил депеша до братските заводи в Цвикау "Прототипът е прекрасен, сега пратете истинския автомобил."

Попитали един автоманиак:
- Абе, брато. Може ли един трабант да развие 220км/ч?
- Може и 300.
- Как?
- Като го пуснеш от връх Мусала надолу.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

miTko

Цитат на: "dido"Отива гъзар да си купува последен модел BMW:
- Искам го с всички възможни екстри – да няма нещо което да липсва!
Насложили му всички екстри, той оставил балата с парите и подкарал бавареца по улиците да се вози. След няколко пресечки спрял на светофар. До него спряло едно трабантче с тъмни джамове. Джама плавно се свалил, от вътре се показал един чичка и се провикнал:
- Извинявай колега, дай да разменим по една фанта с твоя хладилник че моя нещо се е изключил да се размразява?
Гъзара побеснял, обърнал обратно и право в магазина:
- Абе аз на вас казах ли ви ВСИЧКИ екстри?!? Защо НЯМАМ хладилник???
- Извинете господине, веднага ще поправим пропуска, много съжаляваме.
Сложили му хладилника, доплатил си и пак подкарал бавареца по улиците. След известно време спрял на друг светофар. До него – хоп – същото трабантче. Пада джама и чичката отвътре протяга един хамбургер и му вика:
- Колега дай да притопля сандвича че моята микровълнова нещо се е скапала, а?
Гъзара вече извън кожата си объща с мръсна газ и право в магазина:
- Е сега ви избих.....
- Много се извиняваме...
Вече с микровълнова се поуспокоил и пак тръгнал да се вози. Спрял на светофар, до него веднага се залепило същото трабантче с тъмните джамове. Той го погледал десетина секунди в напрежение но нищо. Свалил си джама и почукал по стъклото на трабанта – нищо. Почукал втори път по-силно – нищо. Ударил два пъти с юмрук – в този момент тъмния джам на трабнтчето плавно се спуснал, отвътре се показал чичката с мокра глава и хавлия на врата:
- А, ти ли си, извинявай бях в банята и не съм те чул...


:D  :D  :)  :lol:  :)  :lol:  :D  :)  :lol:  :lol:  rofl ша умра от смях :lol:  :lol:
Разни мои АКВАРИУМИ 

niki_s

много яки вицове rofl .имах даже и сълзи на очите. rofl  rofl

Raven

Сред мутрите тръгнала нова мода - да си украсяват аквариумите в стил "Титаник". Срещат се трима и започват да се хвалят, кой има по-добър аквариум. Тръгват на проверка.
Отиват в дома на първия.
На цялата стена - аквариум. В него плуват риби, а по дъното се търкалят разни предмети - лъжици, чаши и др.
- Всичко е оригинал. От Лондон си ги купих, от аукцион за предмети от Титаник. - хвали се мутрата.
Вторият казва:
- Гола вода си, брат. Давайте да вървим у нас!
Отиват.
Една огромна стая е направена на аквариум, плуват всякакви риби, а на дъното стърчи борда на Титаник.
- Точно копие! Поръчах си го в студиото, дето са правили копието за филма "Титаник"!
Третият казва:
- Пичове, пълна мизерия сте! Да вървим у дома да видите аз какво съм направил!
Отиват те и виждат следната картина: В басейна плуват ледени късове, няма нито една риба, затова пък на дъното лежи замръзнал Леонардо ди Каприо...
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.