• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.06.2024 14:40

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Скачени съдове

Започната от TASK, 06.07.2005 14:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Stas

Най-пряко до Световрачене се стига през Орландовци. Караш по трамвайната линия (гробищата остават отляво). Завиваш по трамвая наляво и продължаваш все направо. Като стигнеш Световрачене се опитай да попиташ къде се намира фирма "Кварцови пясъци". Аз не намерих човек, който знае, но го намерих. То и селото не е много голямо. Цената, която ми взеха не беше 4,50, а 6,50 за 50 кг + някакви стотинки за чувал (ако си нямаш свой). Пясъка честно казано си е шарен, по-скоро светъл. Много е добър според мен. И растенията се засаждат лесно. Само дето иска яко промиване, а и намерих малко счупени стъкла вътре, но ... за толкова пари...

София, кв.Световрачане, ул." Синчец " № 20, ( до " Лакпром ")
тел.\факс 02 996 30 47; 02 996 36 77
ОТДЕЛ ПРОДАЖБИ- Милчо Григоров моб. 0888 62-58-02

Като кажеш на човека, че ти трябва за аквариум и веднага ще ти покаже от кой взимаме ние:)

discus

Една малко закъсняла добавка Световрачене е толкова квартал на София колкото и Панчарево, а ориентира всъщност е входа на Лакпром откъм околовръстното.

Raven

ОК ,мерси - ориентирах се и го намерих на картата,даже на мен ми е по близо защото живея в тази част на София.
ще ходя при първа възможност.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

WOLF

Днес бях в София и минах през тази фирма ("Кварцови пясъци") стига се доста лесно, на 600-700м от околовръстното се пада. Имаше пясък с подходяща фракция (и наистина е добар - в смисъл еднороден), няма никакви минимални количества, човека каза че може и 5 кг. да ми притегли  (аз си взех 40кг) само дето цената му не е като в сайта 9ст/1кг а е по 16ст, но пак си струва според мен.
There are only 10 types of people in the world. Those who understand binary code, and those who don't.

jkk

WOLF тебе май най-яко са те резнали. На мен ми вземаха 4.00 за около 60 кг
Цените им са  подвижни като пясъци изглежда :D
350 л Малави, 120 л растителен

jkk

WOLF тебе май най-яко са те резнали. На мен ми вземаха 4.00 за около 60 кг
Цените им са  подвижни като пясъци изглежда :D
350 л Малави, 120 л растителен

WOLF

Абе аз два дена го търсих на картата това "чудо", а и се дигнах от Пловдив да си взимам пясък в София (в този пясък ми харесва единствено това че е с доста висока еднородност, ако може да се каже така) така че и 15лв. да ми бяха искали за тези 40 кг. пак щях да им ги дам.
There are only 10 types of people in the world. Those who understand binary code, and those who don't.

Similar topics (1)

11405

Публикации: 14
Прегледи: 6348