• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
06.06.2024 01:41

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Предаване по Хоби ТВ???

Започната от nanov, 01.06.2009 20:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nanov

Здравейте!!! Някой знае ли как се казва това предаване по Хоби ТВ за акваристиката.И ако има някои записи от него моля да ги сподели.Случайно хванах края (на село(само там имаме булсат) ) на едно от предаванията и бяха в дома(ферма) на едно момче което гледаще цихлиди.И може ли да гледам от някъде Хоби ТВ онлайн???

miTko

Трябваха ми по-малко от 20сек:

http://www.hobbytv.bg/

Поамериканчихте се младите, първо питате... :karamse:
Разни мои АКВАРИУМИ 

nanov

Сайта го знам,но там не намирам как са казва предаването.Май е моето хоби.

miTko

Ако там не намериш отговор или начин за комуникация с тях, къде другаде?  ;-)
Разни мои АКВАРИУМИ 

chepik

Програмата е собственост на Булсатком.

Желанието им  да забогатеят от нея, и конкуренцията е причината да я няма по кабелрките.
Цената от 1 лв/абонат месечна такса и задължителното и кодиране е причината да липсва програмата и по кабел.

suntsu69

Не знам дали искат да забогатеят, ама Булсаткома е доста по-евтин от кабеларките, поне тук в София. 15.80 срещу 20-25лв

ico

В някои градове и по кабелните има канала хоби тв. А за самото предаване - не си струва. В това предаване растенията са водорасли, храните за рибките са чернодробна и витаминозна. И купища други глупости и неточности се сипят. Показват се мръсни и пренаселени аквариуми на някакви "специалисти", който се правиха по времето на комунизма. От няколко месеца не съм гледал предаването, но едва ли нещо се е променило в него.
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

Similar topics (5)

47777

Публикации: 6
Прегледи: 3509

2845

Започната от tishovsx


Публикации: 28
Прегледи: 12848

40682

Публикации: 5
Прегледи: 2893

35988

Публикации: 3
Прегледи: 2013