• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.06.2026 13:05

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Как процедирате след опресняване?

Започната от deadline78, 13.04.2011 13:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

deadline78

Винаги ми е било интересно дали е правилно след опресняването да се хранят рибите или този ден остава като профилактичен и е свързан с диета на рибите?Нека всеки напише как процедира след смяната на водата си(дали храни рибите през този ден и ако храни след колко часа?)?? *privet* *bg*

ceco

Според мен е по- практично да ги нахраниш добре и след това да смениш водата. Аз правя така винаги. На дали има някакво значение дали това да е денят за диета. Естествено след смяната на вода рибите са стресирани, но пък ако имат апетит........

deadline78

аз храня и в двата случая и за това питам тук де!

Similar topics (5)

4700

Публикации: 359
Прегледи: 112034

25652

Публикации: 1
Прегледи: 2418

36778

Публикации: 14
Прегледи: 11203

31406

Публикации: 8
Прегледи: 5978