• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 14:04

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

АЗ ВСЕ ОЩЕ....

Започната от chaykov, 09.06.2009 23:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

chaykov

09.06.2009 23:54 Last Edit: 09.06.2009 23:58 by chaykov
Аз все още чакам, наградата от конкурса Коледа 2008 дано до коледа 2009 да станат нещата !!!   *JOKINGLY*
Англиски форум : питаш нещо и ти отговарят. Руски форум : питаш нещо и в замяна също те питат нещо.
Български форум : питаш нещо и всички се впускат да ти обясняват колко си тъп!



https://s1.postimg.org/43tluyw8fj/aqua.jpg[/url]

bigbeer

 *DRINK* ама, какво чакаш? То и аз чакам..

chaykov

NO CARRIER Благодаря за съдействието... :) понделник уж обаждане до сряда нещата да са при мене... ? ? ? И днес влизам какво да гледам темите с конкурса ги няма... :)
Англиски форум : питаш нещо и ти отговарят. Руски форум : питаш нещо и в замяна също те питат нещо.
Български форум : питаш нещо и всички се впускат да ти обясняват колко си тъп!



https://s1.postimg.org/43tluyw8fj/aqua.jpg[/url]

bigbeer

10.06.2009 01:25 #3 Last Edit: 10.06.2009 01:31 by bigbeer
 *DRINK* Ето ти една бира и за теб. Наградите ще бъдат получени, понякога нещата се забавят, но винаги си има и причини.. А темите с конкурсите се архивират в момента и ще бъдат запазени и преместени на подходящо място.. ти, да не си си помислил, че са затрити? Просто за сега са невидими временно.  
Един пример: Ти у вас календари за 2008. година ли ползваш или актуални? Темата 'Коледа 2008' просто не се вързваше при влизането във форума. Мога да те уверя, че администраторите не са си позволили накакво своеволие, или не дай си боже да се опитват да се измъкнат и не спазят правилата на конкурса.. и до наградите.
И вместо да мрънкаш се стягай за следващия конкурс ;)  *DRINK*

Big_gonzo

Цитат на: chaykov - 09.06.2009 23:54
Аз все още чакам, наградата от конкурса Коледа 2008 дано до коледа 2009 да станат нещата !!!   *JOKINGLY*

Господин Чайков,
Преди всичко здравейте или  добър ден , вечер или както ви харесва.
Забавянето на наградите има разумно обяснение, и това е коментирано с който и когато е било необходимо.
Ако си бяхте направили труда  да попитате по по-нормален начин, можеше да не се стига до такива обяснения, чак и две теми пуснахте .

Единствените Ви контакти с мен преди това бяха 2 ЛС:

Цитат на: chaykov - 24.05.2009 12:15
Да не ме забрави... ? :)


Цитат на: chaykov - 24.05.2009 23:37
Цихлиди - Аквариум-БГ

II. място
CICHLID flakes 500 ml; CICHLID gran 250 ml; SPIRULINA TABLETS 100 ml; KH+  500 ml; BIOFILTR 250 ml; START+ 100 ml

http://aquariumbg.com/forum/index.php?action=konkurs&cid=3


Явно аз съм олигофрен и след първото ЛС не разбрах за какво иде реч.

От предишната тема, която пуснахте разбрах, че рибите Ви са били пред гладна смърт заради моето забавяне.
Защо аз останах с впечатление, че в конкурса се участва за да покажеш аквариума си (какво знаеш и можеш), а то било за да се спести някой лев за храна и техника.
Лично за мен това не е хумор, а е обидно.

С голяма част от наградените се познавам лично, с повечето дори сме приятели и се виждам всяка седмица. Как един от тях не ме подсети, че съм забравил да си раздам наградите    :-[ :duvar:

P.S.
Ако това ще Ви успокои наградата пътува и най- късно утре ще е при вас.

tishovsx

И аз искам награда, ама  ха  :'(
Аз съм дал много на световната акваристика, книги съм писал, есета .... и какво ли не, наградаааааа  :kreshtja:
Всичко ми умря от глад, Г-н Гонзо докъде я докарахме *dontknow*




:-D
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

chaykov

10.06.2009 17:37 #6 Last Edit: 10.06.2009 17:43 by chaykov
Отговора който получавам от вас едва сега пак не ме удовлетворява. Идеята беше да ми отговорите в майл и да не пускам излишни постове тук ! Ако бяхте бил така добър да да го направите нямаше да се стига до тук. Щом има разумно обяснение за забавянето можеше с пост да уведомите участниците в тази категория, че ще получат по късно наградите си!!! Забравил.... много интересно оправдание за човек занимаващ се основно с това... някакси не е много...

А относно напомнянето защо трябва някой да го прави ???
Който забравя си записва!!!

P.S. Обещах ако спечеля да дам наградата на начинаещ акварист... :) иначе нямаше да ги потърся!!!
: 10.06.2009г 16:04ч
Цитат на: bigbeer - 10.06.2009 01:25
*DRINK*
И вместо да мрънкаш се стягай за следващия конкурс ;)  *DRINK*

Ще видим нали знаеш пилците се броят на есен... няма ли да минеш насам ?
*DRINK*
Англиски форум : питаш нещо и ти отговарят. Руски форум : питаш нещо и в замяна също те питат нещо.
Български форум : питаш нещо и всички се впускат да ти обясняват колко си тъп!



https://s1.postimg.org/43tluyw8fj/aqua.jpg[/url]

Big_gonzo

Цитат на: chaykov - 10.06.2009 17:37
Отговора който получавам от вас едва сега пак не ме удовлетворява. Идеята беше да ми отговорите в майл и да не пускам излишни постове тук ! Ако бяхте бил така добър да да го направите нямаше да се стига до тук. Щом има разумно обяснение за забавянето можеше с пост да уведомите участниците в тази категория, че ще получат по късно наградите си!!! Забравил.... много интересно оправдание за човек занимаващ се основно с това... някакси не е много...

А относно напомнянето защо трябва някой да го прави ???
Който забравя си записва!!!


Господин Чайков,
В случая целта на отговора ми не е удовлетворението Ви.
Освен това, в опитите Ви за комуникация никъде не виждам въпрос, свързан със забавянето на наградите, за да Ви отговоря.

Как решихте, че съм забравил, че имам да давам награди, та ме съветвате да си записвам.
Наградите са подготвени още в момента на обявяването.  През това време дори съм ги подменял, защото това са стоки със срок на годност.
Всеки участник,който пазарува от мен, било то онлайн или на пазара,си получава 10-те % отстъпка/ ако се представи/. Така че, както виждате, не съм забравил.
Хората, които ме познават знаят, че имам добро чувство за хумор.
Не приемам обаче ирония под каквато и да е форма от непознати и неинформирани хора.

"Аз все още чакам, наградата от конкурса Коледа 2008 дано до коледа 2009 да станат нещата !!! " 

- лично съобщение: "Да не ме забрави"
аз влизам в ролята на врачка и трябва да отговоря?

-  след обаждане на админа Ви се обещава, че до сряда наградата ще е при Вас.
Още във вторник вечерта Вие надавате рев, че наградата  я няма (заглавието на темата е само с главни букви - карате ни се значи).


"P.S. Обещах ако спечеля да дам наградата на начинаещ акварист...  иначе нямаше да ги потърся!!!"

Очакваме да видим кой е избрания :-)


За мен лично темата е изчерпана.
След потвърждение, че наградата вече е достигнала до спечелилия и евентуално името на начинаещия акварист, правоимащите могат да я преместят в сметището или директно да я изтрият.


P.S. Можехте направо да кажете на кой преотстъпвате наградата, за да я пратя направо на него (както направиха Бамби и 77).







chaykov

Заповядай в Царево да ти го покажа... :) Не влиза в форума ако това те интересува!!! Представи си че има акваристи който не влизат по форумите. Ще те чакаме с нетърпение...
Англиски форум : питаш нещо и ти отговарят. Руски форум : питаш нещо и в замяна също те питат нещо.
Български форум : питаш нещо и всички се впускат да ти обясняват колко си тъп!



https://s1.postimg.org/43tluyw8fj/aqua.jpg[/url]

Similar topics (3)

33794

Публикации: 2
Прегледи: 1627

16233

Публикации: 2
Прегледи: 1848

36520

Публикации: 0
Прегледи: 1273