• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 21:29

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Евтини растения ?!

Започната от Plamen iliev, 24.02.2012 16:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Plamen iliev

Здравеите колеги в момента съм в Германия в http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1311&_nkw=Aquarium+Pflanzen&_sacat=See-All-Categories има прилични растения от където си напазарувах някои други и са ДОСТА евтини . има оферти за около 20-30 лв полу4авате 60-100 растения което си е направо без пари така че някои ако иска може да разгледа и поръча .

Nikiengi

Много рядко (ако изобщо някой) правят доставки до България! Така се набутах без да погледна от един Английски доставчик и познай - ни пари ни растения!  :-D

Plamen iliev

хмм... съгласен съм . Но примерно може ако някои си хареса нещо може да ми пише и ще ги поръчам нещата и след това ще ми преведете пари и ги пращам към БГ :)

tomatomov197

Цитат на: Nikiengi - 24.02.2012 16:30
Много рядко (ако изобщо някой) правят доставки до България! Така се набутах без да погледна от един Английски доставчик и познай - ни пари ни растения!  :-D
Как може да стане това ?  Още като попълваш формите , и даваш адреса се разбира и просто не ти взема парите .
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.


Nikiengi

Цитат на: tomatomov197 - 24.02.2012 17:48
   Как може да стане това ?  Още като попълваш формите , и даваш адреса се разбира и просто не ти взема парите .

Ако имаш карта - пробвай и после пиши за резултата! Даже 4 пъти ми се извиняваха и ме караха всеки път пак да им пиша адреса си ............ и така 4 месеца! Накрая им теглих една (за съжаление наум) и пих студена вода!  :-) Имала глава да пати!

tomatomov197

Цитат на: Nikiengi - 24.02.2012 19:14
Ако имаш карта - пробвай и после пиши за резултата! Даже 4 пъти ми се извиняваха и ме караха всеки път пак да им пиша адреса си ............ и така 4 месеца! Накрая им теглих една (за съжаление наум) и пих студена вода!  :-) Имала глава да пати!
Ами , в ибей доколкото помня излиза надпис , че съжаляват , но не пращат до тази страна ( в случая България )  не , че не вярвам , то по принцип няма невъзможни неща .
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

amrasel

80 растения за 16 евро не е зле като цена. Лошото е че немците не признават пейпал, а искат единствено банков превод. Ако ползващ пейпал винги може да вдигнеш диспут в подобна ситуация ( ако не си получил стоката например)  и ще ти върнат парите. При банков превод - разчиташ на коректността на търговеца и понякога "...пих студена вода."

Plamen iliev

Цитат на: amrasel - 24.02.2012 21:09
80 растения за 16 евро не е зле като цена. Лошото е че немците не признават пейпал, а искат единствено банков превод. Ако ползващ пейпал винги може да вдигнеш диспут в подобна ситуация ( ако не си получил стоката например)  и ще ти върнат парите. При банков превод - разчиташ на коректността на търговеца и понякога "...пих студена вода."
само паипал разбира се. 99% от потребителите ползват паипал много по лесно и удобно е до сега не съм имал проблеми с неполучена стока и тн. а пък и дори и да има проблем паипал както каза ти връща парите и при няколко такива изяви акаунта бива блокиран и даже може да го съдят (така пишеше в правилата като се регвах)

grobara98

и на мен ми харесва тази статия, но де да беше в българия а не в Германия.

kapacitet

ЦитатЛошото е че немците не признават пейпал, а искат единствено банков превод.
Не знам защо така си мислиш. Примерно линка който е пуснал колегата, направих си труда и кликнах на първите 10 търговеца и от тях мисля бяха само два, които не акцептират пейпал.  :coffee:

Similar topics (5)

1891

Публикации: 17
Прегледи: 6934

22507

Публикации: 13
Прегледи: 5907

38868

Публикации: 0
Прегледи: 1395

10335

Започната от GrandePippo


Публикации: 3
Прегледи: 2181

36996

Публикации: 2
Прегледи: 1915