• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 01:47

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Ден на ромите

Започната от Асен Евгениев, 08.04.2010 21:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Асен Евгениев

Забравих да ви поздравя с денят на ромите. Честит ви празник! :-D *DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

gipsa

Честит празник и на теб!  *DRINK*
ПП. Чужденците наистина са прави , че ние българите  *bg* имаме прекалено много празници.  *privet*

LuDiQa

Честит да им е празника на ромите !!! и ако може да спрът да ги дават по БТВ всяка вечер по 2 часа !!!
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

valnata

Цитат на: LuDiQa - 08.04.2010 22:02
Честит да им е празника на ромите !!! и ако може да спрът да ги дават по БТВ всяка вечер по 2 часа !!!

*THUMBS UP* :-D

Лора

Цитат на: LuDiQa - 08.04.2010 22:02
Честит да им е празника на ромите !!! и ако може да спрът да ги дават по БТВ всяка вечер по 2 часа !!!

Смени си канала бе, мен ме кефи филмчето. Нали съм романтична личност. Пък и филмчето учи на морал. Нещо, което днешно време не се знае какво е...
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Peakone

Цитат на: Лора - 08.04.2010 22:21
Смени си канала бе, мен ме кефи филмчето. Нали съм романтична личност. Пък и филмчето учи на морал. Нещо, което днешно време не се знае какво е...

Нищо против нямам да си го гледате щом ви харесва, но определено не това е подходящото време да се излъчва пошло подобие на филмова продукция и то по национална телевизия! В цял свят сериалчетата и реалити предавания се излъчват през деня или в късния следобед, когато хората се прибират от работа и вечерно време излъчват филми... а не опити за такива ама Ганьо нали трябва всичко на опаки да прави... Тая помия, че и предишната ги изкараха бахти блогбъстърите, то не беше интервюта със "звездите", то не бе истерия, че едната идвала в България.. че то толкова не се шуми, когато холивудски звезди идват у Нас бе.

Тва сме си ние... ограничен и лесно манипулиран народ. Нищо лично към никой, изказвам собствено мнение породено от болката, която чувствам гледайки всичко това  :duvar:

Alexfield

Цитат на: Peakone - 09.04.2010 02:43
Тва сме си ние... ограничен и лесно манипулиран народ...
Или както бяха казали Главан и Зъбей:
"Ние сме малък, но много прост народ."  *CRAZY*
Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

miTko

Цитат на: akapulko - 08.04.2010 21:30
*DRINK*

И не бира, а ром със сок от манго се пие!  :-D
Разни мои АКВАРИУМИ 

mejdupraznika

Що е РОМ - Циганин в бутилка  8-) :-P *spam

NO CARRIER

Хайде стига. И те са хора като нас.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Similar topics (5)

24941

Публикации: 32
Прегледи: 8094

46491

Публикации: 11
Прегледи: 4446

8666

Публикации: 39
Прегледи: 11273

37126

Публикации: 11
Прегледи: 3518

1444

Започната от discus


Публикации: 8
Прегледи: 4416