• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
22.06.2026 18:59

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Въпрос за климатик

Започната от boxy, 04.08.2011 11:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

erho

След японските климатици на пазара са най-добри тези дето са произведени в Малайзия това също може да го имаш впредвид и най вече Panasonic щото има и китайски но на външен вид нямат разлика трябва само да погледнеш къде е произведен то си пише ако е Малайзия купувай смело има 5 години гаранция.

Similar topics (5)

54017

Публикации: 0
Прегледи: 2475

12542

Публикации: 20
Прегледи: 9889

10894

Публикации: 6
Прегледи: 4455

36906

Публикации: 8
Прегледи: 6661